Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

8 hours ago, PetrosD said:

Ε, τί να πω. Lapping έκανες;

 

Μήπως να κάνει και delid τη s775 CPU, για να πάρει ακόμη 1 MHz; ?

 

Χαλαρώστε ρε, ψύκτρα των 15€ μαζί με έτοιμη θερμοαγώγιμη επίστρωση πήρε ο άνθρωπος. Καλορίζικη κιόλας, πάμε παρακάτω! ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος acct έγραψε:

 

Μήπως να κάνει και delid τη s775 CPU, για να πάρει ακόμη 1 MHz; ?

 

Χαλαρώστε ρε, ψύκτρα των 15€ μαζί με έτοιμη θερμοαγώγιμη επίστρωση πήρε ο άνθρωπος. Καλορίζικη κιόλας, πάμε παρακάτω! ?

Lapping+undervolt, παρακαλώ, αλλιώς θα επέμβω εγώ....

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος ronin13 έγραψε:

Μπας και φτιάξει λιγάκι η εργονομία του γραφείου....
e51600e04727111400f12ea9a709f8bb.jpg158113e6995979b830bc504d4d86d8be.jpg

Για δώσε info. Ωραία φαίνονται (και χρηστικά).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δώσε ινφο +

Είχε τα ίδια σε άλλο χρώμα ένας φίλος πριν αρκετά χρόνια και έλεγε τα καλύτερα. Δυστυχώς δεν έχουμε πλέον επαφές να τον ρωτούσα

Άκυρο τα βρήκα. 

EDIT

 

€ 7,78/ βλέπω έχουν | Attachable Armrest Pad Desk Computer Table Arm Support Mouse Pads Arm Wrist Rests Chair Extender Hand Shoulder Protect Mousepad
 


Δε μπορώ να βάλω σωστό λινκ

Αναζητηστε τα ως " computer arm rest " , ✓ την επιλογή στα φίλτρα ***** εκεί με τα αστεράκια βαθμολογίας και θα είναι αυτό με τις περισσότερες πωλήσειςScreenshot_2019-02-21-22-26-18-934_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.0998a008faff7b36ac00bb8af482b06c.png

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, beastie said:

το θέμα ειναι και πόσο θα αντέξουν στο βάρος

Ε, δε θα καθομαι πανω τους κιολας! ?

 

link:

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-computer-armrest.html?spm=2114.search0104.0.0.463c2aa6WVf5v2&initiative_id=SB_20190222072246&site=glo&groupsort=1&SortType=price_asc&g=y&SearchText=computer+armrest

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στην συγκεκριμενη σειρα εκτος απο κατι Asus Matrix,MSI lightning και Gigabyte waterforce που ειναι πανακριβες 1600+ ,ολες οι αλλες μου φαινονται ασχημες.Γι αυτο προτιμησα αυτην που μου αρεσε περισσοτερο.Δεν εχω water στο συστημα εκτος απο AIO για το CPU οποτε οχι.

Έγινε επεξεργασία από stefpats
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.