Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:

Λάφυρα από το πέρασμα στο Λονδίνο. Non-iron και τα μυαλά στα κατσαβίδια! emoji39.png

nice! εγώ έχω πάρει αρκετα από https://www.hawesandcurtis.co.uk/ για καθημερινά για τη δουλεία που βγάζει προσφορές 5 πουκάμισα 100 λίρες! αν και έχει καιρό να εμφανιστεί, μάλλον τους έβαζα μέσα ? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα τα έχω και τα δύο υπόψη μου!
Από εκεί είχε πάρει ένας φίλος μου και είχε μείνει πολύ ευχαριστημένος, οπότε είπα να τα δοκιμάσω. Και φυσικά το non-iron έπαιξε το ρόλο του. 135 λίρες όλα μαζί.
Είδα και τα T.M. Lewin, αλλά τα σχέδια του ήταν πολύ μπιλμπιλωτα για τα γούστα μου, και δεν με ικανοποίησε το ύφασμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δωρο για τα ανιψια.

Τους πηρα Wii μαζι με τρια τεσσερα παιχνιδια(Mario Kart etc.) και τιμονια κλπ, τα Χριστουγεννα.

Θα τους παρω Galaxy 2, The Legend of Zelda: Twilight Princess etc., αν τιμησουν αυτο πρωτα. Αλλα είναι μικρα σε ηλικια και δε ξερω κατα ποσο θα τα παιξουν.

Τα Wii sports και Mario Kart τα λατρεψαν παντως.

IMG_20190405_223945.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GFFermari said:

Δωρο για τα ανιψια.

Τους πηρα Wii μαζι με τρια τεσσερα παιχνιδια(Mario Kart etc.) και τιμονια κλπ, τα Χριστουγεννα.

Θα τους παρω Galaxy 2, The Legend of Zelda: Twilight Princess etc., αν τιμησουν αυτο πρωτα. Αλλα είναι μικρα σε ηλικια και δε ξερω κατα ποσο θα τα παιξουν.

 Τα Wii sports και Mario Kart τα λατρεψαν παντως.



 

 

Εκπληκτικά παιχνίδια το galaxy 1 και 2.

Ίσως τους δυσκολέψει το παιχνίδι άμα είναι αρκετά μικρά σε ηλικία και δεν έχουν άλλη εμπειρία με 3d platforming παιχνίδια, εναλλακτικά δες και το New Super Mario Bros Wii

Μπορείς να πάρεις και το Kirby’s Epic Yarn το οποίο είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα τους αρέσει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, AlexanderK said:

277 ευρώ. Νομίζω κλεψιά....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Πήρα και εγώ πρόσφατα μια τέτοια. Το καλό είναι πως έχει Samsung μνήμες (και το ίδιο και οι κάρτες 2 φίλων που αγοράσαμε μαζί). Οπότε το λογικό ήταν να μπει bios MSI Airboost Vega 64 (το βρίσκεις στο techpowerup). Δεν κάνει για αθόρυβο overclocking το blower. Μόνο για undervolting και για περίπου 200w reported είναι σχετικά αθόρυβο. Περιμένω waterblock από watercool (heatkiller) και βλέπουμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που παρέλαβα σωστό κομμάτι (δείτε το αντίστοιχο topic στις οθόνες) : Aorus AD27QD

 

LxSE07mGfFdR5SaaFIShMTe59v1oQHs3TPMwesakP0j3vyhpu28qVwA7FBbCb3l-WcDOgvUSdyI3gJUyrJzk6jbn_1adr_u0HrMr5uVDwRg0TEa6OBbmHXUHbVVNjUCJzkvw1bWyaM_IXXQ8ulS_UBDSWEx-1te27LlaXnJ2zdX8DL2d5pIkdjCC0ytwHBfy1FgTJObkMrV_W4ibduw8UrFUbVQ4rIriic9Prcuj_IVCM7Q3KXij8AQUAZMWr7DwQev1SFnKBeHey4TgUQh_iQobCl0GL7qOKB8VQ4gqYhEpaW1mg6InozXmWr0p4SUzQCZoAssTAnL6oFjJgfw52XKCk_6FJ_icIwdbSBQ23tPdOyU_WLTPj-9Mgb10Xkr9PbA0ISbrVHwCEuRnFot7a2uuV_WYtBbTlkL-awQ_PJMv6SnOk6sXDEwolO0eMRvzmEqYETLvfdKJBqdcAHiy2MfBc3RknshvxjI_pVTvJUXt7fCCgKyGOVo8ZcXEPdoQsD4-5dIRMp1SX6L7tt-b-IZF3hIUk5fOcuxpWpt37ba5zovKRk3ZUMCH4P3AAaVfH8fQrxchNZWEOWMinriEC0GL5x8DFytUrEZ66EuoyKGqWPKpILVkxLMhUSfBhC-Y9nvzV0ISdz1uqsKEMX7RjqR0EELpx1yE=w867-h651-no

 

Η αρχική μου σκέψη ήταν να την βάλω σε βραχίονα, αλλά μου αρέσει τόσο πολύ η βάση της και δεν ενοχλεί και εργονομικά που έχω μπει σε σκέψεις να την αφήσω σε αυτή.

 

 

Και ένα hubάκι :

 

uiCffOIGM18zU1embRS8A5CpI_bLrGsWrHj2Z5uQLc58gtO0NSbFsdGNCtejKPcBW6NyhJe-sjShuBesOzRArLOJFpPyokKU_-zsSwX9xEWp60F3y5hq1IILYBQZmJXwO_YshDDp77b4CFhJ-blu13Wlyx47VkTuR0S-_P_hGDHMWOoEyWd7bSf3p0wJ0ZHf7Qsyrmz-9PeYk15CGaxHU3SqBkI4zx-LeIHwB7RYvBZXM9WgAeDLc6rzZ4UFyGJV6HHWMDEB5UujOyEbc0rMKGz_spLGkUGn-pydB8WheZX9Mk9CX7s49ITbyEUBNd0tvHtsCcYM0cKB00eu77DDmdWrJ3CC7bIFemfx3j20gurVi5hSgkes5N-9aMzQVQeAMqjsxR2xqzM1jOOtNXfaMIahk2HEKc6pLJa3Uuvunke75J8RkmxCfQkKt4iaYe2d6-L1njRq95pN93m9-uqNrP53I-i9futCFd8l3KH5WrM6GHPIffZSPmZECrgAi1xiLTovtrmYgW-KU6rETF4DfyadxISA41xVFh5tPSSyb4hq0n-5Q4nELUo9Bg-hmRdFhls1l1K99aCF9_Mi-RlLCIp3E4X9qxUyBu9QcsfTRESCMu4Z5jDu-DsEM2yMFtueA9TgiHgEYqiaViuapMb7FKCvJa8pA2DD=w867-h651-no

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

Ιδεα μου ή ο M2 είναι λάθος βιδωμένος?

Σωστά είναι (νομίζω..δουλεύει δλδ)απλά τον ζόρισα λίγο στο αρχικό βίδωμα και στράβωσε λίγο. Ευτυχώς όλα καλά!

Έγινε επεξεργασία από biker
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος biker έγραψε:

Σωστά είναι (νομίζω..δουλεύει δλδ)απλά τον ζόρισα λίγο στο αρχικό βίδωμα και στράβωσε λίγο. Ευτυχώς όλα καλά!

Δεν είναι σωστά βιδωμένος.

''Κάθεται'' απλά στη θέση του (δεν χρειάζεται/απαιτείται οιουδήποτε είδους πίεση) και βιδώνεις (χωρίς να τον πιέζεις).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στη δική μου μητρική δεν έχει καπάκι ο m2 και δεν βρήκα extra βιδούλα για να είναι οριζόντιος. Ίσως να τα έχασα.. δεν ξέρω. Πάντως παίζει κανονικά αλλά τοποθετημένος υπό γωνία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.