Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Η ιστορία ξεκινάει πίσω στο 2006 . Πίσω όταν πήρα την πρώτη μου dslr με αρκετά χρήματα . Είχα παράπονο και απωθημένο να έχω μια μεγάλη και γρήγορη κάρτα μνήμης και να μην δίνω μια περιουσία για αυτή . Όμως  τζίφος . Ολες οι μεγάλες και γρήγορες ήταν πανάκριβες . Το 11 ή το δώδεκα χτύπησα  τηντελευταία μου από κατάστημα οπτικών . Ήταν μόνο 8 γίγα και ταχύτητα εγγραφής  μόνο 25 ΜΒ / δευτερόλεπτο . Απωθημένα . Τώρα εδώ και δύο χρόνια στα καταστήματα κυκλοφορούν πολύ μεγαλύτερες χωρητικότητες και ταχύτητες . Έτσι όταν βλέπω μια κάρτα μνήμης κάτω από 20 ευρώ και ταχύτητα γιου 3 πάνω από 60 ΜΒ εγγραφή , την χτυπάω έτσι για χάρη του παλιού καιρού . 

image.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2019 at 4:44 ΜΜ, το μέλος UltraB έγραψε:

With Logitech you can't go wrong.

Καλά δεν είναι και Άγιοι. Τα μισά τους ποντίκια έχουν κατασκευαστικό προβλημα ( προβλήματα στις παρτίδες , και μη ξεχνάμε ότι έχουν ρίξει και την εγγύηση στα 2 από 3 έτη ). Θα δω τι θα γίνει με το ελαττωματικό που μου έτυχε

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, SpirosKGR said:

Καλά δεν είναι και Άγιοι. Τα μισά τους ποντίκια έχουν κατασκευαστικό προβλημα ( προβλήματα στις παρτίδες , και μη ξεχνάμε ότι έχουν ρίξει και την εγγύηση στα 2 από 3 έτη ). Θα δω τι θα γίνει με το ελαττωματικό που μου έτυχε

 

Ζήτα αντικατάσταση απευθείας απο αυτούς. Ακόμα και αν σου πουν να συνενοηθείς με το μαγαζί  πες οτι δεν έβγαλες άκρη (ειδικά αν είναι ηλεκτρονικό τύπου amazon) και θα σου στείλουν καινούριο με courier ;)

 

Έχω αλλάξει 4 ποντίκια και 1 πληκτρολόγιο έτσι, το after sales support είναι πολύ καλό! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος and64 έγραψε:

 

Ζήτα αντικατάσταση απευθείας απο αυτούς. Ακόμα και αν σου πουν να συνενοηθείς με το μαγαζί  πες οτι δεν έβγαλες άκρη (ειδικά αν είναι ηλεκτρονικό τύπου amazon) και θα σου στείλουν καινούριο με courier ;)

 

Έχω αλλάξει 4 ποντίκια και 1 πληκτρολόγιο έτσι, το after sales support είναι πολύ καλό! 

Επειδή δεν είχαν απόθεμα, μου έκαναν refund τα χρήματα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, def said:

3549368521.jpg

Σκληρος... Σκεφτομουν κ εγω για το rapture αλλα απο οτι έχω διαβάσει ειναι draft ακομα το ΑΧ. Κανεις δεν ξερει ακριβως τι αλλο θα προστεθει κ αν τα πρωτα μοντελα θα μπορουν να τα πάρουν με firmware

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

Σκληρος... Σκεφτομουν κ εγω για το rapture αλλα απο οτι έχω διαβάσει ειναι draft ακομα το ΑΧ. Κανεις δεν ξερει ακριβως τι αλλο θα προστεθει κ αν τα πρωτα μοντελα θα μπορουν να τα πάρουν με firmware

Πολυ σωστα , αλλα το ειδα μελλοντικα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.