Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος Septic έγραψε:

LG 34GK950F, κανένα κολλημένο pixel, κανενα dead pixel, έχει λιγο blb αλλα δεν θα την στείλω για αντικατάσταση μόνο για αυτό. Εξάλλου ειναι πολύ καλύτερα σε σχέση με το προηγούμενο 27αρι 1440 που είχα. Με μια πρώτη ματια πολύ ευχαριστημένος!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

Καλορίζικη. Εξαιρετική οθόνη. Πόσο πήγε το μαλλί;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη. Εξαιρετική οθόνη. Πόσο πήγε το μαλλί;
Σε ευχαριστω πολύ! Την πήρα από amazon Ιταλίας που την έβγαλε στα 799 για black friday + ενα 50ρικο μεταφορικά.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, haris013 said:

τι λενε τα creative σε σχεση με τον ανταγωνισμό; έχουν latency?

Η μπαταρία είναι απίστευτη χθες τα είχα να παίζουν για 2.5 ώρες μουσική με ένταση κάπου στο 60 με 65%  και η μπαταρία έπεσε στο 80%
Η creative δίνει 10ώρες αυτονομία στα ακουστικά + 2 πλήρες φορτίσεις από την θήκη σύνολο 30 ώρες 

Σε σύγκριση με airpods που τα είχα δανεικά για δοκιμή μια μέρα έχουν πολύ περισσότερη ένταση και πιο γεμάτο ήχο
Δεν είναι fllat έχουν αρκετό μπάσο όχι υπερβολικό  ίσως και λίγο τσιμπημένα τα πρίμα χωρίς υπερβολές  να τρυπάνε αυτιά, οι μεσαίες ακούγονται normal χωρίς να χάνονται

Σαν handsfree έχουν και τα 2 ακουστικά μικρόφωνο και όταν χρησιμοποιούνται και τα 2 ο ήχος είναι stereo και πολύ καλός από ότι μου είπαν  
Τα μικρόφωνα κόβουν ικανοποιητικά τους  θορύβους κατά την ομιλία  κάποιοι δεν περνάνε καθόλου κάποιοι περνάνε αλλα χωρίς να γίνονται ενοχλητικοί 
Δουλεύουν και  ξεχωριστά με την ίδια συσκευή οποιο βολεύει,  δεν υποστηρίζουν multipoint pairing επίσης δεν έχουν active noise cancellation 

Στο onelus όταν συνδέονται ενεργοποιείται αυτόματα ο aptX codec, latency δεν έχω δει κάτι δοκιμάζοντας στο youtube και video αποθηκευμένα στο κινητό

eDBx5Xo.jpg

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω κατι τετοιο, οχι τοσο για τις περισσοτερες usb αλλα θελω να βγαζει d-sub  και ethernet ολα σε ενα νοικοκυρεμενα σε ubuntu θα παιξει εχει κανεις καμια ιδεα ακομη και απο εξω αλλα να μη θελει κανενα 50αρι που βλεπω στο θειο

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GFFermari έγραψε:

Ναι, αλλα το πηρα 7 λιρες - οχι 20!

Είσαι στο Λόντον για αυτό :p 7 λίρες, δηλαδή κοντά στο δεκάρικο. Πόσο να κοστίζει με μεταφορικά αν το στέλνουν εδώ; Αν είσαι ευχαριστημένος, θα ήθελα ένα για backup και τα 20€, οκ μου φαίνονται. Μόνο και μόνο για το καλώδιο που φαίνεται λίγο μεγαλύτερο από αυτό που έχω (ένα icy box από το οποίο είμαι απόλυτα ευχαριστημένος - αλλά έχει κοντό καλώδιο)

Link to comment
Share on other sites

Πουλανε προεκτασεις male to female

 

https://www.ebay.co.uk/itm/USB-3-0-USB3-0-SUPER-SPEED-EXTENSION-CABLE-LEAD-EXTENDER-MALE-TO-FEMALE-CORD-UK/173736297017?hash=item28737d8239:m:mQUFHJ0rSv5W196scptZEWA

Έγινε επεξεργασία από slalom
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποτε είχα προέκταση, είχα προβλήματα. Αλλιώς θα τις είχα στα υπόψιν. Προβλήματα σε δίσκους με αποσυνδέσεις, κυρίως. Μπορεί να ήταν κακής ποιότητας, αλλά είπα όχι ξανά προεκτάσεις :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Όποτε είχα προέκταση, είχα προβλήματα. Αλλιώς θα τις είχα στα υπόψιν. Προβλήματα σε δίσκους με αποσυνδέσεις, κυρίως. Μπορεί να ήταν κακής ποιότητας, αλλά είπα όχι ξανά προεκτάσεις :) 

Με προέκταση εδώ και 3 χρόνια συνδέεω το οτιδήποτε στην τηλεόρασή μου χωρίς κανένα πρόβλημα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Όποτε είχα προέκταση, είχα προβλήματα. Αλλιώς θα τις είχα στα υπόψιν. Προβλήματα σε δίσκους με αποσυνδέσεις, κυρίως. Μπορεί να ήταν κακής ποιότητας, αλλά είπα όχι ξανά προεκτάσεις :) 

Αλλη προδιαγραφη το USB 3.0, σε λογικα μηκη παντα

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Το Τζακετ έχεις κανα λινκ;

Μαρεοσουν κ μένα ίδιου τύπου/στυλ

https://www.wish.com/product/5b2a05ac66e2f56be7870592

 

Δεν ειναι πολύ χοντρο σαν μπουφάν, ειναι για μια απλή χειμωνιάτικη ημέρα. Δεν νομιζω δλδ οτι ειναι για χιόνια, εκτος αν φορας κατι πολύ χοντρο απο μέσα. Αν παραγγείλεις πολύ προσοχή στα νούμερα. Εγω φοράω το Large και αυτό το πήρα ΧXL και μου ερχεται κουτί, σαν να πήρα το large.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Στα προηγουμενα salomon τους ειχα πιει το αιμα , μεχρι προτινος κραταγανε γερα οσπου ανοιξε μεταξυ σολας και παπουτσιου με αποτελεσμα να μην βολευει στο περπατημα + να περναει νερο . Αυτη τη φορα χτυπησα πιο ψηλα , φαινεται πως ειναι και μακραν καλυτερα επενδυμενα απο τα προηγουμενα .  Απο την δοκιμη μου , ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ανετα και ζεστα [ειδικα για το μηχανακι ] 

 

https://www.skroutz.gr/s/13836194/Salomon-Quest-4D-3-GTX-402455.html

 

 

IMG_20191217_215619.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο update , ισως παραειναι σκληρα και δεν εχω feedback οτι το ποδι ειναι στο σωστο σημειο του μασπιε αλλα κλαιν , τοσα χρονια ξερω ποτε αλλαξα ταχυτητα και ποτε οχι ?. Επιπλεον μετα απο το 12ωρακι μου ορθοστασιας δουλεια , καθολου ενοχληση ουτε κουραση , πολυ ανατομικα . 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, kpetros said:

Ενα μικρο update , ισως παραειναι σκληρα και δεν εχω feedback οτι το ποδι ειναι στο σωστο σημειο του μασπιε αλλα κλαιν , τοσα χρονια ξερω ποτε αλλαξα ταχυτητα και ποτε οχι ?. Επιπλεον μετα απο το 12ωρακι μου ορθοστασιας δουλεια , καθολου ενοχληση ουτε κουραση , πολυ ανατομικα . 

 

σε ολα τα salomon και γενικά ορειβατικά έτσι είναι ?

εγω σαν άπειρος οδηγός πολλές φορές αναριωτιέμαι αν κούμπωσε η ταχύτητα σωστά στη μηχανή όταν φοράω μποτάκι σαλομον

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.