Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 1/17/2020 at 8:12 PM, Septic said:

Ηρθε και το DP 1.4 καλωδιο. Οι γύφτοι στην LG έβαλαν 1m μονο.47aaf62158d9b7faaedc1fa6adda3d72.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

 

Άνοιξαν την συσκευασία του καλωδίου 2μέτρων και έβαλαν ενός μέτρου;

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

 
Αγόρασε 2m, επειδή το εργοστασιακό ήταν κοντό [emoji6].
Τον καταλαβαίνω γιατί άμα το θες για την οθόνη πράγματι το ένα μέτρο άμα είναι και σκληρό με έξτρα θωράκιση κτλ είναι οριακά...ένα καλό καλώδιο display port δεν είναι και φθηνό οπότε γι'αυτό ίσως 2μ!

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Gregorypeg1000

Η καρέκλα είναι κατάλληλη και για νάνους; :p Εγώ είμαι 60 κιλά αλλά θέλω μια καρέκλα με σωστή στήριξη σε πλάτη και μέση, έχω πρόβλημα. Την έχω σταμπάρει και είδα ότι την αγόρασες. Τα πλαϊνά που ακουμπάνε τα πόδια, είναι σκληρά; BTW δε με ενδιαφέρει για gaming αλλά για τη δουλειά που κάθομαι στον υπολογιστή αρκετές ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει έναν ανεμιστήρα στο κέντρο.

Όταν θα κλείσει το κουτί και θα μπει στο server room, τότε θα παίζει περισσότερο ρόλο η ροή. Τώρα είναι ανοιχτό πάνω στον πάγκο με θερμοκρασία χώρου 22+.

 

Πάντως με τους ανεμιστήρες να δουλεύουν στο τέρμα το σύστημα έφτασε στους 93.8 σε λούπες με το Cinebench R20.

Δεν ξέρω πλέον αν είναι αρκετή αυτή η ψύξη.

Η ταχύτητα σε όλα τα cores σταματούσε στα 3930-3950ΜΗz.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

@Gregorypeg1000 είμαι 60 κιλά αλλά θέλω μια καρέκλα με σωστή στήριξη σε πλάτη και μέση, έχω πρόβλημα. Την έχω σταμπάρει και είδα ότι την αγόρασες. 

@jax7480

Ζάχο, υπάρχουν και χειρότερα?...

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Simon said:

@Gregorypeg1000

Η καρέκλα είναι κατάλληλη και για νάνους; :p Εγώ είμαι 60 κιλά αλλά θέλω μια καρέκλα με σωστή στήριξη σε πλάτη και μέση, έχω πρόβλημα. Την έχω σταμπάρει και είδα ότι την αγόρασες. Τα πλαϊνά που ακουμπάνε τα πόδια, είναι σκληρά; BTW δε με ενδιαφέρει για gaming αλλά για τη δουλειά που κάθομαι στον υπολογιστή αρκετές ώρες.

Αν είσαι κάτω από 1.70 δεν θα πατάς κάτω αλλά αυτό διορθώνεται με ένα υποπόδιο. Τα πλαϊνά γενικά είναι μαλακά αλλά αν τα ζουλήξεις πολύ φτάνεις στο σίδερο/σκελετό μέσα τους.
Προσωπικά δεν με έχουν ενοχλήσει καθόλου.Και εγώ για δουλειά την πήρα γιατί με πονούσε η μέση μου με την προηγούμενη που είχα.
Ίσως να κοιτούσες την μικρότερη που είναι η ad12 αυτή ειναι η ad12xl

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.