Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

14 minutes ago, jax7480 said:

 

Δεν μπηκες στη λιστα με τα 10 εκατομμύρια δηλαδη;

 

ελα ντε και γω σ αυτη τη λιστα βασιστηκα και στα reviews. ειχα πριν κατι sennheiser cx300i κατι, τα χα παρει 2η φορα γιατι χωραγαν στο κρανος ομως τα ξαναεχασα, ειπα να παω σε κατι "καλυτερο" ( ασυρματο). ομως απο πλευρας ηχου δε μου φαινεται καλυτερο. επισης αμα πας να τα συνδεσεις με αλλη συσκευη γενικα σου βγαζουν την πιστη, καμια φορα παιζει μονο το ενα, πονεσαν τα αυτια μου μετα απο μια ωρα χρηση κλπ.

 

γενικα οκ παιζουν καπως δυνατα (δε σε κουφαινουν κιολας, αντεχεται χαλαρα), καπως ποιοτικα στο μπασο αλλα οχι τοσο ποιοτικα σε μεσαια-πριμα, δε ξερω αν τα δοκιμαζα με κανα τελευταιο iphone-android αλλα δε νομιζω να χει διαφορα. θα αξιζαν τα λεφτα τους αμα ειχαν 50-60. οχι 110.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Xtrfy M4

 

Αλλαγή μετά από 4 Mionix Naos που πέρασαν από τα χέρια μου. Προσπαθώ ακόμα να συνηθίσω το σχήμα του και τα κουμπιά του, είναι αρκετά διαφορετικά από αυτά που είχα μέχρι τώρα. Από βάρος, ταχύτητα και ακρίβεια σκίζει πάντως. Το scroll wheel με ξένισε αρχικά καθώς όταν το πατάς, γέρνει προς τα δεξιά (κάτι το οποίο δε το ήξερα όταν το αγόρασα).

 

 

Έγινε επεξεργασία από daospi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στον επόμενο διαγωνισμό κανόνισε ο minast να δώσουν usb hub. Προετοιμαστείτε να είστε έτοιμοι με τι θα το ταιριάξετε. 
 

11 hours ago, giorgos2187 said:

Το σκεφτομουν εδω και καιρο να αναβαθμισω, απλως δοθηκε η αφορμη...

με ένα ποντίκι... Δημιούργησες σχολή άτιμε, ο Λάζαρους κλαίει κάθε μέρα που δεν το σκέφτηκε πρώτος και ψάχνει να βρει πώς θα το πει στο σπίτι κατά την Καθαρή Δευτέρα για την επόμενη αγορά τώρα που τέλειωσε το SFF.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.