Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

12 hours ago, GFFermari said:

 

Εχω 120αρη (!) 840 Evo απο τη μερα που κυκλοφορησε κ δε λεει να πεθανει. Κιχ δεν εχει κανει τοσα χρονια.

 

Όταν σαν φοιτητής είχα τις εργασίες μου και την δουλειά που έβγαζα τα έξοδα μου στο σκληρό και μια δούλευε μια δεν δούλευε, μια κολλούσε όταν ξεκινούσα το rendering (μην φανταστούμε κάτι τρελό Rendering στο Catia για φωτογραφίες ή μικρά assembly video), μετά τα 5-8ΤΒ εγγραφών ήταν κορώνα γράμματα η χρήση του σε μένα. Είχα αρρωστήσει να ψάχνω τα fix ή τα firmware update που έδινε η Samsung (όπου και εκείνη από ένα σημείο και μετά απλά τα παράτησε με τον 840 Evo).

Τελικώς το πρόβλημα τότε σε εμένα δεν λύθηκε με κανένα fix και καμία αντικατάσταση. Ίσως η χρήση που του έκανα το "ερέθιζε" τι να πω. Το καλό ήταν ότι επειδή πήρα πιστωτικό η αναβάθμιση σε 850 pro ήρθε σχεδόν τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, εγώ μόνο λειτουργικό κ δύο τρία προγράμματα είχα κ έχω στον δίσκο. Έτσι κ αλλιώς δε χωράει περισσότερα.

Αλλά δεν είχα θέμα ούτε κατά τη διάρκεια της δουλειάς με σχεδιαστικά προγράμματα κλπ ούτε με φωτορεαλισμό σε 3ds max.

 

Btw για να είμαστε on topic. Έρχονται οι μνήμες κ κάτι ακόμα.

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, yog-sothoth said:

Το νέο workstation.

AMD 3970x + Asus Zenith 2 Extreme + 128GB Corsair Dominator + 4x 2TB Corsair MP600 + Nvidia Titan V + MSI Vega 56 + Corsair HXi 1200 + Phanteks Enthoo Primo White + Thermatake Riing 12 RGB + Watercool Heatkiller IV + Alphacool UT60 360 + D5 w Heatkiller Tube + Aquaero 6 XT

Περιμένοντας ένα 360 radiator ακόμη. 

20200213_104149.jpg

Τι δουλεια κανει αυτο το μηχανακι?

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Μεγειά. Το έχουν στο πρόγραμμα για κάρτες giorgos2187, να ανησυχούν αν τους κάνεις δώρο κάνα ποντίκι και τους βάλεις σε έξοδα :p

 

Θα τους στειλω το δικο μου που δουλευει στα σιγουρα! Μετα αντι να διαφημιζουν εταιριες, θα τις αγοραζουνε!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Εσκασε μύτη ο 3970χ και η οικογένειά του

 

20200213_172500.thumb.jpg.5444bfa2e46a76a0c91b6076b88c6b6d.jpg

Ψιτ, φιλαράκι, αν θες συμβουλές για uv, ξέρεις: κάμερα σε μένα?.

Καλορίζικα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.