Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

48 minutes ago, icy20 said:

Το σκληρο δεν ειναι χειρότερο αλλα καλυτερο να ξέρεις


Χαχαχα έτσι έλεγα στην γυναίκα όταν βαριόμουνα να πάμε να αλλάξουμε στρώμα ?  

Αλλά.... τελικά άλλαξα γνώμη (ίσως φταίει και το 750άρι που έριξα ?)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BasiliCeLew said:


Χαχαχα έτσι έλεγα στην γυναίκα όταν βαριόμουνα να πάμε να αλλάξουμε στρώμα ?  

Αλλά.... τελικά άλλαξα γνώμη (ίσως φταίει και το 750άρι που έριξα ?)

αχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Trooper said:

Ηρθε επιτελους. 50 μέρες εκανε απο την παραγγελία.

 

Προσπαθω να τη συνηθίσω, ειναι αρκετά πιο σκληρή από την dxracer.

 

Βρέθηκες καθόλου σε δίλλημα ανάμεσα σε Omega και Titan; Ακόμη το σκέφτομαι... Λογικά η Titan είναι καλύτερη επιλογή, αλλά όταν λέει πως είναι για 1,75+ κι εγώ είμαι 1,75 σκέφτομαι μήπως βγει μεγάλη τελικά.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Arkan έγραψε:

 

Βρέθηκες καθόλου σε δίλλημα ανάμεσα σε Omega και Titan; Ακόμη το σκέφτομαι... Λογικά η Titan είναι καλύτερη επιλογή, αλλά όταν λέει πως είναι για 1,75+ κι εγώ είμαι 1,75 σκέφτομαι μήπως βγει μεγάλη τελικά.

 

Μμμ οχι, ειμαι 1.90 οποτε για εκει πηγαινα. 

 

πριν 46 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Για εξηγησε το λιγο αυτο αν θες, δε θα επρεπε να ειναι λιγο μαλακο για να παιρνει το σχημα σωματος;

 

Ειναι αρκετα σκληρή, αλλα ειναι για να εχει σωστη υποστηριξη του σωματος. Εχει και τον διακοπτη για πιο πολυ ενισχυση στη μέση, τον γυριζεις αν θελεις και εξτρα πιεση. Απλα πιθανο να καθομουν λαθος και τωρα που η καρεκλα με παει να κατσω σε σωστη θεση, με ενοχλει. Θα το δω τις επομενες μερες και θα ενημερωσω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, icy20 said:

Διαβασε το λινκ Γιαγκο...

@Λάζαρους μόνο ο icy είναι αληθινός gamer εδώ μέσα. Ακόμα κι όταν του λες για το κεχρί το μυαλό του μένει καρφωμένο στο παιχνίδι κι απαντάει σοβαρά.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, salde said:

@Λάζαρους μόνο ο icy είναι αληθινός gamer εδώ μέσα. Ακόμα κι όταν του λες για το κεχρί το μυαλό του μένει καρφωμένο στο παιχνίδι κι απαντάει σοβαρά.

Αυτα πες τα στον @fatalara που λεει οτι δεν ειμαι gamer επειδη παιζω 1 game ανα χρονικη περιοδο...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, icy20 said:

που λεει οτι δεν ειμαι gamer επειδη παιζω 1 game ανα χρονικη περιοδο

ακριβώς αυτό δείχνει ότι είσαι αληθινός γκέιμερ. Ο @fatalara παίζει μεν, όμως παίζει κιόλας να είναι η μεγαλύτερη ρούχλα στο δελαμπ μετά από μένα. 80 ίντσες οθόνη, να αράζει, να παίρνει αγκαλιά το πληκτρολόγιο/χειριστήριο, να χασμουριέται κιόλας, μόνο εγώ τον ξεπερνάω στα σίγουρα που θέλω όλα τα παραπάνω συν να έχω το ένα χέρι ελεύθερο για τσιγάρο.
Το πισι γκέιμιγκ θέλει προσήλωση και νεύρο. Αφιέρωση. Αφοσίωση. Εσύ τα έχεις. Είναι κι ο Λάζαρους κι ο μπέρτσεν υποσχόμενοι αλλά ο μεν μπέρτσεν είναι ήρεμος ο δε Λάζαρους δεν μπορεί να συγκεντρωθεί σε ένα την φορά.
Κι αυτά τα ποστς είναι οφφ τόπικ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βαριεμαι πλεον, δεν με κραταει τιποτα πανω απο δυο εβδομαδες. Μπορει να αγορασω παιχνιδι και να το παιξω μετα απο μηνες. 
 

Τωρα θελω να παρω ενα triumph street twin η το καινουριο Tiger 900  και να τριγυρναω. Gaming μονο singleplayer, ειμαι οριακα με τα νευρα.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

 ο δε Λάζαρους δεν μπορεί να συγκεντρωθεί σε ένα την φορά.
 

Μωρέ?, τι μας λες; Έφτασα τις 158 ώρες στο ac odyssey. Και με το επίπεδο βαρεμάρας και ηλιθιότητας των αποστολών (main+side) να χτυπάει κόκκινο...

  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, salde said:

ακριβώς αυτό δείχνει ότι είσαι αληθινός γκέιμερ. Ο @fatalara παίζει μεν, όμως παίζει κιόλας να είναι η μεγαλύτερη ρούχλα στο δελαμπ μετά από μένα. 80 ίντσες οθόνη, να αράζει, να παίρνει αγκαλιά το πληκτρολόγιο/χειριστήριο, να χασμουριέται κιόλας, μόνο εγώ τον ξεπερνάω στα σίγουρα που θέλω όλα τα παραπάνω συν να έχω το ένα χέρι ελεύθερο για τσιγάρο.
Το πισι γκέιμιγκ θέλει προσήλωση και νεύρο. Αφιέρωση. Αφοσίωση. Εσύ τα έχεις. Είναι κι ο Λάζαρους κι ο μπέρτσεν υποσχόμενοι αλλά ο μεν μπέρτσεν είναι ήρεμος ο δε Λάζαρους δεν μπορεί να συγκεντρωθεί σε ένα την φορά.
Κι αυτά τα ποστς είναι οφφ τόπικ.

Να τα βλέπετε αυτα κατι λαζαροι φαταλαρες κτλ... Ευτυχως υπαρχουν ανθρωποι που αναγνωριζουν ποσο καμμενος/κατεστραμενος ειμαι... Χαχαχα αλλοι δεν θελουν να τους λένε ετσι εγω θελω. Ποιος αλλος θα ειχε στησει τετοια πραγματα που εχω φτιαξει για να κανω την καβλαντα μου?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Efialtis έγραψε:

Μια και μας άφησε χρόνους το προηγούμενο UPS (κράτησε ~10 χρόνια με 2 αλλαγές μπαταριών) ήρθε ο αντικαταστάτης.

IMG_20200630_184414711.thumb.jpg.39fd0261c2e0e12525cba01c402c1dae.jpg

έχει και καλό software

image.thumb.png.406096702996430111945346cf260611.pngimage.thumb.png.90aa56d58a004ff0fc3cbdb8285e9532.png

 

Μεγειές, έχω πάρει πολλά από το μικρό του αδερφάκι (1300).

Πώς και αποφάσισες το 1500; Χρειάζεσαι παραπάνω ισχύ ή διάρκεια λειτουργίας;

Το 1300 θεωρώ ότι βολεύει λίγο περισσότερο γιατί παίρνει πιο συνηθισμένες μπαταρίες (7-9Ah).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λίγο και από τα δύο. Ήταν και μικρή η διαφορά τιμής οπότε λέω ας πάει και το παλιάμπελο.?

Από όσο διάβασα 12V-9h παίρνει. Έχω και ένα τέτοιο ζευγάρι από το παλιό καινούργιες.

Έγινε επεξεργασία από Efialtis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.