Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 8/31/2020 at 12:47 PM, jax7480 said:

Άργησα φέτος να αλλάξω αλλά δεν έφταιγα εγώ. Όπως αποδείχτηκε στην Σκανδιναβία δεν θα έρθει το 512GB σε μαύρο οπότε αρκέστηκα στο 256 για τώρα.

 

20200831_113557.thumb.jpg.5c6f1b3a2372de2185e8466c9deebf8d.jpg

ΤΟΥΣ μ@μ@σες........τους σκανδιναβους:bleh:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, GFFermari said:

 

 

Ο κολλητος ηθελε φθηνο λαπτοπ. Μου δειξε κατι σαπια που κοιτουσε στο Σκρουτζ κ με ρωτησε αν αξιζει κανενα.

Του πα να του φερω ενα entry level laptop κ πηρα το φθηνοτερο αξιοπρεπες λαπτοπ εδω στην Αγγλια.

AMD 4600H - nVidia GTX1650

8GB - 256GB SSD

((η αποκριση του ειναι για σεμιναριο. Κανει τον 3700Χ να φαινεται να εχει lag))

 

Δεν παιζει παιχνιδια, δε κανει τιποτα απαιτητικο. (Αξ. στη ΓΑΔΑ ειναι)

Εγω ομως παιζω, κ του φορτωνω Battlefield V.

Nicely done! How much? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Efialtis έγραψε:

Κάπου είχα διαβάσει οτι είχαν ανακαλέσει τις πρώτες παρτίδες. Δεν θυμάμαι καν το λόγο.

Τί revision είναι;

 

Δεν ειχαν ανακαλέσει κάτι επίσημα, απλά οι πρώτες οθόνες μπορεί να έχουν κάποια θέματα οπως ενα μικρό light bleed από το panel που ξεκολάει (!) λιγο, όπως και κάποια θέματα flickering με το gsync. Τα gsync θεματα λύθηκανε με firmware update, το light bleed ειναι άν σου κάτσει. Γενικά έχουν τέτοια θεματάκια, οπότε αν κάποιος ειναι τελειομανής καλύτερα να μείνει μακριά απο αυτή την οθόνη προς το παρόν, ή μέχρι να βγεί επόμενο revision. Εμενα εχει ενα μικρο light bleed (1cm) αλλά δε με ενοχλεί οπότε αποφάσισα να την κρατήσω προς το παρόν. Έχει 2 χρόνια onsite εγγυηση, οπότε στο μέλλον βλέπουμε.

 

Κατα τα άλλα η οθόνη ειναι απίστευτη, εχει φοβερά χρώματα και το νέο VA πανελ σπέρνει, ειναι πολύ γρήγορο. Απίθανη αίσθηση σε όλα τα παιχνίδια που δοκίμασα.

 

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Στο WoT τη δοκίμασες;

 

WoT ? world of tanks? Δε το έχω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Trooper said:

Την παλεύει μιας και η ανάλυση ειναι λίγο λιγότερο απο 4Κ, οποτε ειναι οκ. Σιγουρα με τις νέες κάρτες θα ειναι καλύτερα. Εξαρτάται και απο το παιχνίδι βεβαια, αλλά γενικά δεν έχει θεμα.

IMG_3729.JPEG

 

Ok....πάσο...

IMG_20190813_205905.jpg.b837303c52b7703d443fbfbc1f1e6b23.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και γω την αναβαθμιση...Ποτε δεν εχω δουλεψει/παιξει σε curved. Βεβαια το 49 ηταν υπερβολικα υπερβολικο!!

spacer.png

Οποτε η μεση λυση προτιμηθηκε.

Να δω τι θα κανω την παλια τωρα που εχει γρατζουνιτσα?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, BasiliCeLew said:

Δρομέας Action D

 

Χμμ, στην ίδια κατηγορία τιμής με τις δημοφιλείς Markus του IKEA, με επιπλέον ρυθμίσεις και ανεξάρτητο προσκέφαλο.

 

Σε τι τιμή την πέτυχες; Βγαίνουν κι αυτές περιοδικά σε έκπτωση;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.