Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 16 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

@DEADLAZARUS

γιατί χρησιμοποιείς γραμματοσειρά Συμβολαιογράφου;

? 

Bookman old style. Μετράει.

Επειδή θα έγραφα πολλά, το είχα ετοιμάσει το κείμενο στο word και το πέρασα με copy paste εδώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Bookman old style. Μετράει.

Επειδή θα έγραφα πολλά, το είχα ετοιμάσει το κείμενο στο word και το πέρασα με copy paste εδώ.

Υπάρχει και το "paste as plain text" , αρκεί να γνωρίζει κανείς το δεξί κλικ :p

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DEADLAZARUS said:

Bookman old style. Μετράει.

Επειδή θα έγραφα πολλά, το είχα ετοιμάσει το κείμενο στο word και το πέρασα με copy paste εδώ.

Το κανείς συχνά κ φαίνεται. Είναι σα να διαβάζω συμβόλαιο σε κιτρινισμένο συμβολαιογραφικό χαρτί κ μου φέρνει deja vu τα χρόνια μου στην Ελλάδα. Μέχρι κ τη μυρωδιά της σκόνης/υγρασίας/κλεισουρας του χαρτιού μου ρχεται. :p 
 

ον τοπικ: ναι δεν αγόρασα τίποτα κ όλοι εσείς που ποσταρετε εδώ μέσα, να σας ξινίσει το γιαούρτι. :p 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος haris013 έγραψε:

Working with style ?

 

Έψαχνα στιβαρο keyboard για τη δουλεια χωρις rgb και φανφάρες. Πήρα το παρακάτω, διακριτικό, εξαιρετική αλουμινένια κατασκευή, ποιοτικοτατα keycaps και cherry red διακόπτες. Στα συν ότι καθαρίζει πανεύκολα λογο κατασκευής χωρις να χρειάζεται να βγάλεις keycaps.

 

 

 

20201017_185847.jpg

20201017_190405.jpg

 

Ωραίο στήσιμο και τιμή... γιατί μόνο με red ρε παλικάρια?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minast said:

 

Ωραίο στήσιμο και τιμή... γιατί μόνο με red ρε παλικάρια?

ειναι το μονο που χαλαει και μενα, θα προτειμουσα καφε η μπλε αλλα συμβιβαστηκα γιατι με κερδισαν τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος haris013 έγραψε:

Working with style ?

 

Έψαχνα στιβαρο keyboard για τη δουλεια χωρις rgb και φανφάρες. Πήρα το παρακάτω, διακριτικό, εξαιρετική αλουμινένια κατασκευή, ποιοτικοτατα keycaps και cherry red διακόπτες. Στα συν ότι καθαρίζει πανεύκολα λογο κατασκευής χωρις να χρειάζεται να βγάλεις keycaps.

 

 

 

20201017_185847.jpg

20201017_190405.jpg

Τιμή;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yanni said:

Πρόσφατα πήρα δύο Εξωτερικός σκληρός δίσκος 2.5" TOSHIBA Canvio Basics (2018) 1TB Portable HDD USB 3.0 Black | Public που τους είχε στα 19.90 €

Τιμή που σε κάνει να τους αγοράζεις ακόμα και αν δεν τους έχεις άμεσα ανάγκη.

 

Παρέλαβες; Τους έχεις στο χέρι σου;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, yanni said:

Ναι, παρέλαβα κανονικά.

 

Ρώτησα γιατί παρήγγειλε 2 ένας συνάδελφος, έναν το Σάββατο και έναν προχθες και στο τηλέφωνο του απαντούν ότι δεν έχουν και θα φέρουν από τον προμηθευτή και είναι στην αναμονή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2020 at 11:09 PM, Trooper said:

Αλλάζουμε στρατόπεδο μετά απο πολλάααα χρόνια....Αναμένοντας το CPU...

IMG_3890.jpeg

Και εγω εχω ριξει μεσα στο καλαθι ενα ιδιο με το 2ο μηχανημα (x570-e strix) και περιμενω τον 5900Χ

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Ρώτησα γιατί παρήγγειλε 2 ένας συνάδελφος, έναν το Σάββατο και έναν προχθες και στο τηλέφωνο του απαντούν ότι δεν έχουν και θα φέρουν από τον προμηθευτή και είναι στην αναμονή.

13/10 η δική μου παραγγελία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.