Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 15 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω με την Ε δεν ειχα κανενα απο αυτα τα προβληματα παντως να ξερεις ?

 

Για τον επεξεργαστή το περιμενα να θελει bios flash,. απλα περιμενα να αναψει το λαμπακι της CPU και οχι των RAM και εκει εφαγα σκαλωμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, paxman said:

Για τους έχοντες OCD, συγχωρέστε την "μακαρονάδα", κάποια στιγμή θαααα τα μαζέψω

 

Άσε, δεν με πας κόντρα....

 

IMG_20201228_165654.jpg

 

CyberPower κορυφή και απίστευτο VFM σε σχέση με τις γνωστές πεπατημένες.

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, paxman said:

 

Καλά πας και εσύ ?, απλά τα δικά σου δεν είναι in plain sight.

 

 

Ευτυχώς. Πάντως ΔΕΝ μαζεύονται, είναι τα πάντα όλα στο γραφείο μου. 2 εκτυπωτές, 2 μονιτορς, ηχεία 2.1, powerline, modem/router / VOIP τηλέφωνο με διακλάδωση για να δίνει και σε άλλους χώρους / UPS / στάνταρντ pc με τα απαραίτητα περιφερειακά. Μάλλον δεν θα προλάβω στο timeframe της ζωής μου την ασύρματη μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gdp77 said:

CyberPower κορυφή και απίστευτο VFM σε σχέση με τις γνωστές πεπατημένες.

Το δικό σου "review" ήταν το έναυσμα να κοιτάξω προς την Cyberpower.

Ευγνώμων...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, paxman said:

Το δικό σου "review" ήταν το έναυσμα να κοιτάξω προς την Cyberpower.

Ευγνώμων...

 

Δεν θυμάμαι από πότε το αγόρασα και έγραψα το "review", αλλά από τότε με υπηρετεί απρόσκοπτα και έχει αντιμετωπίσει ΑΡΙΣΤΑ με 100% επιτυχία όλα τα σκαμπανεβάσματα στις τάσεις και τις διακοπές της προβληματικής -ως προς αυτό το θέμα- περιοχής που κατοικώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gdp77 said:

 

Δεν θυμάμαι από πότε το αγόρασα και έγραψα το "review", αλλά από τότε με υπηρετεί απρόσκοπτα και έχει αντιμετωπίσει ΑΡΙΣΤΑ με 100% επιτυχία όλα τα σκαμπανεβάσματα στις τάσεις και τις διακοπές της προβληματικής -ως προς αυτό το θέμα- περιοχής που κατοικώ.

 

Έμενα πάλι "έσκασε" η μπαταρία κατα την μεταφορά (από χώρα σε χώρα) και το σέρβις ήταν Υ ΠΟ ΔΕΙ ΓΜΑ ΤΙ ΚΟ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GeorgeVasil said:

Ήρθε και η βαση TV (εκτός απο τους καναπεδες,τραπεζακια,ψυγεια,κουζινες, καρεκλακια μπαμπου, τραπεζακια μαντεμενια κτλ :p) και κρεμαστηκε το θηρίο στο νέο σπιτι.

Ιδανικη αποσταση απο τον τοίχο για να δείχνει καλα το ambilight και οταν γουσταρεις τραβας,καθαριζεις,γυρνας κτλ.

Eννοειτε ότι εγινε sync με σετ philips hue σε 2 φωτιστικα απο πισω μας.

 

Η βαση στηβαρη αλλα έχω χασει την δυναντοτητα ρυθμισης καθ'ψος αφου τα μεταλικα στηριγματα βρiσκουν στο κατω μερος της ΤV που εχει καμπυλοτητα. Ευτυχως το 1,10μ (υψος ματιων οταν καθεσαι στον καναπε) κεντρικα της TV βγηκε καλο.

 

για 34 ευρα πολυ καλη.

 

Τωρα θέλει να δοκιμασω αν θα παιξει streaming με 5ghz γτ το ρουτερ ειναι κεντρικα της κατοψης.

 

Καλη χρονια!

132002384_697539611123284_3618853691630309470_n.jpg

134100497_1840089656150928_3960604434367792818_n.jpg

134527268_2892290914428022_6231184616330237691_n.jpg

Ειναι υπο γωνια? Γιατι με επιασε το OCD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GeorgeVasil said:

Υπο γωνια ειναι η photo ?

 

Τοσο πολυ?

 

Ειμαι λιγο ψυχασθενης οταν βλεπω στραβιες τηλεορασεις. Υπογωνια ενταξει δεν παθαινω OCD μην αγχωνεσαι κομπλε εισαι ? Μεγεια

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Στα 299€ καλά θα κάνει να κόβει και να πλένει τις πατάτες μόνο του. :hehe:

 

Πάντως σκέφτομαι καιρό τώρα ένα οικονομικό αντίστοιχο σκεύος, διότι πραγματικά κλαίω το λάδι που σπαταλιέται κάθε φορά για το τηγάνισμα των πατατών. Απλά δεν ξέρω αν λύσεις των 60-80€ θα βγάζουν αντίστοιχες πατάτες ή αν το "τηγάνισμα" που θα επιτυγχάνουν θα είναι εντελώς.... πατάτα....

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, icy20 said:

Ειμαι λιγο ψυχασθενης οταν βλεπω στραβιες τηλεορασεις. Υπογωνια ενταξει δεν παθαινω OCD μην αγχωνεσαι κομπλε εισαι ? Μεγεια

Οχι ειναι αλφαδιασμενη και θελει και 2 cm αριστερα για να ειναι dead center. Μπορει να χανει και το πατωμα λιγο ? Η τηλεοραση παντως οχι. Thanks man!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/28/2020 at 5:09 PM, gdp77 said:

 

Ευτυχώς. Πάντως ΔΕΝ μαζεύονται, είναι τα πάντα όλα στο γραφείο μου. 2 εκτυπωτές, 2 μονιτορς, ηχεία 2.1, powerline, modem/router / VOIP τηλέφωνο με διακλάδωση για να δίνει και σε άλλους χώρους / UPS / στάνταρντ pc με τα απαραίτητα περιφερειακά. Μάλλον δεν θα προλάβω στο timeframe της ζωής μου την ασύρματη μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας... 

 

Mια χαρά μαζεύονται! Ikea is ur friend 

 

Δες το και στο αντίστοιχα "φορτωμένο" δικό μου εδώ

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.