Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος f117 έγραψε:

ανακύκλωση!!!

 

 

 

Επιλέγεις!!!! CZ αποθήκη και βάζεις κωδικό BGHOMEA13 

 

 

test12.png

 

Εμ, αυτές τις πληροφορίες τις λέμε από την αρχή.

 

Το παρήγγειλα και εγώ, αν και σε μένα τουλάχιστον γράφει preorder. Δεν ξέρω αν σε εσένα είχε στοκ.

Thanks.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

Δεν θυμάμαι κάν τι είδα εκείνη την ώρα. όντως τώρα γράφει preorder

Έχει πολύ καλές κριτικές και βίντεο

Ναι το είδα με τις κριτικές. Δεν ξέρω αν μπήκαν όλοι όσοι δουλεύουν στην Blitzwolf και γράψανε θετικό review ή αν τα έχουν συμφωνήσει με το banggood, αλλά έχει υπερβολικά πολλές κριτικές έναντι άλλων μοντέλων. Λες και πάνε όλοι καρφί για αυτό το μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ξανά θυμηθήκαμε το Banggood, με το Air fryer, είπα να ρίξω μια ματιά στις προσφορές του.

Οπότε έπεσε παραγγελία και για αυτά εδώ. Δεν λέω και στο skroutz βρίσκεις με 10€, αλλά οπτικά μου έκαναν καλύτερη εντύπωση αυτά (στα 10.60€ από CZ και πάλι)

d5c50562-d6d4-464a-9641-a74715f58a12.jpg
WWW.BANGGOOD.COM

Only US$15.99, buy best tengoo fly-d men sneakers ultralight soft breathable bouncy shock absorption running sneakers sports shoes sale online store at wholesale price.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2021 at 5:53 ΜΜ, το μέλος astrolabos έγραψε:

Για όταν με το καλό θα ξαναταξιδέψουμε 

 

IMG_2609.jpg

 

Moar info

 

Είχα βρει πριν κανα 2 χρονια καλώδιο Charge Only κατευθείαν για να μην κουβαλαω ανταπτορες μαζί (εμένα τουλαχιστον μου φαίνεται βολικότερο)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος gdp77 έγραψε:

Και σε τι βοηθάει να είναι μόνο charging? Είναι πιο γρήγορη η φόρτιση?

 

Σε προστατεύει από κακόβουλες επιθέσεις όταν το φορτίζεις απευθείας από usb, σε αεροδρόμια κτλ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

 

Σε προστατεύει από κακόβουλες επιθέσεις όταν το φορτίζεις απευθείας από usb, σε αεροδρόμια κτλ.

 

powebank ?

φορτίζεις το power bank όπου φορτίζει το κινητό

 

καλό είναι το gadgetaki ειδικά σε εταιρίες κλπ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος koshal έγραψε:

Τώρα που το ξαναψαχνω δεν βρίσκω καλώδιο!!!! Είναι όλα DATA

 

Παίρνετε ένα οποιοδήποτε πάμφθηνο, αλλά αρκετό για την δουλειά σας καλώδιο, το σφάζεται σε ένα σημείο, κόβετε τα δύο καλώδια για τα data, το μπαλώνετε με μια ταινία, έτοιμο το charge only cable.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yanni said:

Παίρνετε ένα οποιοδήποτε πάμφθηνο, αλλά αρκετό για την δουλειά σας καλώδιο, το σφάζεται σε ένα σημείο, κόβετε τα δύο καλώδια για τα data, το μπαλώνετε με μια ταινία, έτοιμο το charge only cable.

 

Εναλλακτικά, τρως προσεκτικά τα 2 data traces με ένα λιμάκι ή dremelάκι, να μην μπλέκεις και με ματίσεις.

 

Τα παραπάνω απλώς έχουν ένα μικρό θεωρητικό πλεονέκτημα στην ταχύτητα αν έχεις Apple ή Samsung, που κάνουν εξυπνακισμούς κατά τη φόρτιση με ξένους φορτιστές.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος acct έγραψε:

Εναλλακτικά, τρως προσεκτικά τα 2 data traces με ένα λιμάκι ή dremelάκι, να μην μπλέκεις και με ματίσεις.

Πήγα να το γράψω και αυτό, αλλά μου φάνηκε ως μεγαλύτερη φασαρία. Μετά είναι εύκολο να το κάνεις με Type A βύσματα, αλλά αν θέλεις να το κάνεις με κανένα καλώδιο που έχει Type C και από τις δύο μεριές, δεν γίνεται.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.