Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Eτσι για την ιστορια αυτες https://www.e-shop.gr/ram-patriot-psd48g240081-signature-line-8gb-ddr4-2400mhz-p-PER.559364 που δεν εχουν σχεση με τη φωτογραφια ειναι σε σκουρο γκρι pcb οπως οι παραπανω teamgroup

παιζουν στα 2666 17-17-17 χωρις ρευματα και ιστοριες. Ειχα μια παρει μια8αρα πριν κανα χρονο και πηρα αλλη μια πριν 15 μερες.

https://valid.x86.fr/2fw69z

 

Link to comment
Share on other sites

μετα  από αγωνα μεταξύ 

 

https://www.plaisio.gr/work-karekla-grafeiou-iliac-mauri_2857278?fbclid=IwAR2_8MQ580vqjjFiEaGR0HumjqCp_QOuGn1sxcpu6xi_PSIlhNPPX0c0wvU

 και 

 

τελικά κατέληξα σε... 

 

Anda_TPro.thumb.JPG.e5233ecf02d8a5872272e90bb756bc46.JPG

 

να ευχαριστήσω τον DEADLAZARUS  για την βοήθεια του 

 

Έγινε επεξεργασία από ΗλιαςΚ
  • Like 7
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος ΗλιαςΚ έγραψε:

Δε νομιζω οτι τιθετε συγκριση μεταξύ των 2...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GriGaS said:

Kάτι ετοιμάζεται....

 

Shuttle_DH470_Review_DSCN9172.jpg  DSCN9178.JPG

 

 

 

για να διαφημίσω και εγώ το δικό μου ?

 

edit

γενικά στήνω σε πολλούς γνωστούς i3 10100 για δουλειά γραφείου μιας και η AMD δεν εχει stock στα 120ευρώ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

01/02 - 02/02. σημειώνω την ημερομηνία :hehe: 

Παρε και το ντονουμεντο :p

firefox_279_02-02-21_Cdye.thumb.png.5e5003ca4153429c96dfce9f6aa1de69.png

 

edit

 

παντως ειχα βαλει να πληρωσω με αντικαταβολη γιατι δε το περιμενα να ερθει σε λιγοτερο απο μηνα :p ισως γιαυτο ετρεξαν να το φερουν :p

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πανο καλοδουλευτο! Ζηλευω θελω να το κανω και γω αμα δε σου ειναι κοπος κανε κανενα οδηγο καποια στιγμη να εχουμε και δω

Συνολικο κοστος;

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Πανο καλοδουλευτο! Ζηλευω θελω να το κανω και γω αμα δε σου ειναι κοπος κανε κανενα οδηγο καποια στιγμη να εχουμε και δω

Συνολικο κοστος;

Eυχαριστω,

Το κοστος για μενα ηταν αυτο ->

thunderbird_280_02-02-21_w3QC.thumb.png.02d508a70852614eaf3d2bbbce880af7.png

αλλα αναλογα τι θα παρεις μεταβαλεται, πχ εγω ειχα καρτα μνημης, και δεν ηθελα κουτακι ουτε mini-hdmi adaptor αφου ετσι κι αλλιως θα τρεχει headless.

αλλος μπορει να εχει καποιο spare φορτιστη κινητου (οποιοσδηποτε 5V 2Α κανει micro-usb κανει), αν θες την εκδοση με το wifi δε χρειαζεσαι otg cable και ethernet adaptor κλπ κλπ

 

θα γραψω ενα οδηγο με τη πρωτη ευκαιρια.

  • Like 3
  • Agree 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

600€ monitor, 27" , να φανταστώ ότι πετυχαίνει την απίστευτη χρωματική απόδοση? Ή έχει zero dead pixel εγγύηση? Δεν ξέρω, ρωτάω γιατί μου φαίνονται πολλά.

 

@and64

 

Για κάνε και ένα πέρασμα από εδώ να συνδράμεις με τις θερμοκρασίες σου, αν μπορείς

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gdp77 said:

600€ monitor, 27" , να φανταστώ ότι πετυχαίνει την απίστευτη χρωματική απόδοση? Ή έχει zero dead pixel εγγύηση? Δεν ξέρω, ρωτάω γιατί μου φαίνονται πολλά.

 

@and64

 

Για κάνε και ένα πέρασμα από εδώ να συνδράμεις με τις θερμοκρασίες σου, αν μπορείς

 

Να σαι καλά! Απίστευτη ίσως οχι αλλά πολύ καλή ναι. Από χρώμα έχει 100% adobe και srgb coverage αν και για πραγματικά σοβαρά monitors (χρωματικά) πρέπει να πάς πάνω απο τα 2πλά και βάλε δυστυχώς...

 

Θέλω να την καλιμπράρω κιόλας αλλά δεν ξέρω πότε θα γίνει αυτό, λογικά οχι πολύ άμεσα.

 

Zero dead δεν έχει, δίνει 1 bright/6 dark αν και σε γενικές γραμμές το support της dell είναι ελαστικό στο να σου αλλάξουν monitors.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16122878649042088792737.jpg

 

Πάμε στην αντίπερα όχθη.... LG 29WL500-B Monitor 29" FHD μεταχειρισμένη....

Αντικατέστησε μια DELL P2419H ...... 

Χωράει παραπάνω πράγματα...βλέπω και τι γράφουν οι καρτέλες....μμμμμ περιμένα περισσότερα πράγματα οσο αναφορά να με εκπλήξει....το μεγάλο κακό για μένα δεν έχει USB που είχα καλομάθει με την DELL .... 

 

ΥΓ... μεγάλα BEZELS!

Έγινε επεξεργασία από f117
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.