Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 15 ώρες, το μέλος wesker έγραψε:

Aπό που το πήρες; Πόσο; Εγω τωρα περιμένω πραγματακια για να μπει και η 2080 στο νερο, και ελεγα μηπως βαλω κανενα flow sensor/temperature sensor.

 

Aπό aquatuning.de στα 72ευρώ. Το είχα στη wishlist εδώ και πολύ καιρό και με το που έγινε διαθέσιμο, το τσίμπησα. Γενικά, είναι πολύ δύσκολο να το βρεις διαθέσιμο, εξαφανίζεται αμέσως από παντού. Μπορείς να το πάρεις και απευθείας από την aquacomputer αλλά έχουν παράλογα μεταφορικά (24+ευρώ) για κάτι τόσο μικρό.

Έγινε επεξεργασία από daospi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DEADLAZARUS said:

Πάρε το Raw της louqe (κάπου είδα ότι έκαναν τεστ και οι θερμοκρασίες δεν είναι τόσο άθλιες τελικά) και πέτα την υδρόψυξη (το raw δεν υποστηρίζει aio)?..


image.gif.0f1eccd61c75d4f2b70d4200d932481a.gif

Ψάχνω για sliger...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, yog-sothoth said:

 

FB-2-psd.png
DENSITY.SK

Small Form Factor cases and rugged computer systems with great design, small footprint and high quality manufacturing. The best choice for enthusiasts, professionals and gamers.

 

 

Όλους αυτούς τους SFFαδοκατασκευαστές πρέπει να τους πει κάποιος ότι και Price matters

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές τους είναι λόγω της μικρής παραγωγής.

Τώρα που μπαίνει η lian-li σε πολλά project, λογικά θα τους υποχρεώσει να τις ρίξουν, αφού αναμένεται να βγάλει 2-3 πολύ καλά κουτιά στα 150$ περίπου.

Έγινε επεξεργασία από tasatva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tasatva said:

αναμένεται να βγάλει 2-3 πολύ καλά κουτιά στα 150$ περίπου.


έχεις κάποιο πρόχειρο link; ΤΙΑ
Μου φαίνεται χαμηλή η τιμη για «πολύ καλά». Συνήθως τα πολύ καλά της lian li ξεπερνούν το 200άρι, αν αναφερόμαστε σε αλουμίνιο (οι V σειρές)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, l2phile said:

 

Όλους αυτούς τους SFFαδοκατασκευαστές πρέπει να τους πει κάποιος ότι και Price matters

Βγαίνουν και σε πιο άσχημη version ή δεν έφτασαν τα επίπεδα του Fiat Mulitpla ? :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Deus έγραψε:

Αναβάθμιση mouse, mouse pad, desk pad.
Έχω το Zowie ΕC2-B και το Corsair MM600 Dual Sided Aluminum mousepad από το 2014 και είπα να τα ανανεώσω 
Το Savio είναι για χρήση deskpad κόστισε και λιγότερο από 8euro από crazy Sundays του eshop (1000x500x3mm)
Αγοράστηκε λόγο του μεγέθους 50cm πλάτος είναι σχεδόν το max που χωράει πάνω στο γραφείο μέχρι τη βάση της οθόνης, αν έβρισκα και 120x50cm θα ήταν σχεδόν ακριβώς και στο μήκος για να καλύψει τον ελεύθερο χώρο πάνω στο γραφείο. 

Mousepad περιμένω το Endgame Gear MPC-450 Cordura black Stealth Edition από amazon εδώ δεν το βρήκα, μετά από 7 χρόνια με το αλουμινένιο moupad οτιδήποτε υφασμάτινο έχω δοκιμάσει μου φαίνεται αργό και κουραστικό μετά από ώρα.
Ίσως με αυτό να γίνει ποιο εύκολα η μετάβαση από σκληρό mousepad σε υφασμάτινο και να μην καταλήξει και αυτό στο συρτάρι μαζί με τα άλλα  

Mouse παρήγγειλα το matte black αυτό τιμολόγησαν αλλά έστειλαν glossy αρχικά είπα να το αλλάξω αλλά το άνοιξα πριν δω το ταμπελάκι στο κουτί, μιας και έκατσε καλό κομμάτι δεν τρίζουν κουμπιά δεν έχει pre/post και sidetravel στα κουμπιά είπα να μην παίζω με την τύχη μου.
 

  Reveal hidden contents

YtKAahb.jpg


iN57Cp5.jpg

Ίσως το καλύτερο pad(MPC450-cordura) για να γίνει μετάβαση από hard σε soft..Δεν το βρήκαμε σε stock για φιλο κ πήγαμε σε SPC

https://www.skroutz.gr/c/598/mouse_pad/m/16487/SilentiumPC.html

Spoiler

 

 

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Trooper said:

[...]

 

Μεγειές! Πόσο πήγε τελικά και πόση αναμονή χρειάστηκε; Αν και σκεφτόμουν κι εγώ για καιρό μια διακριτική υφασμάτινη Omega, η Anda έχει εδώ και κάναν μήνα σε pre-order την καινούρια T-Compact, που είναι ακριβώς της ίδιας φιλοσοφίας και είμαι διχασμένος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος acct έγραψε:

 

Μεγειές! Πόσο πήγε τελικά και πόση αναμονή χρειάστηκε; Αν και σκεφτόμουν κι εγώ για καιρό μια διακριτική υφασμάτινη Omega, η Anda έχει εδώ και κάναν μήνα σε pre-order την καινούρια T-Compact, που είναι ακριβώς της ίδιας φιλοσοφίας και είμαι διχασμένος.

 

Ευχαριστω, 429 εχει με δωρεαν μεταφορικα, την ειχε ετοιμοπαραδοτη, εκανε περιπου 1 βδομαδα-10 μερες να ερθει.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος yanni έγραψε:

Αξίζει να κοιτάει κάποιος σε Gaming καρέκλα μετά το παρακάτω βίντεο

 Όσοι διαφορετικοί κ*****λοι καθίσουν και δοκιμάσουν, τόσες διαφορετικές απόψεις θα ακούσεις. Εγώ πάντως θα ξαναεπαιρνα αυτή που πήρα με κλειστά τα μάτια

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, yanni said:

Αξίζει να κοιτάει κάποιος σε Gaming καρέκλα μετά το παρακάτω βίντεο;

 

 

 

Μπούρδες. Ήμουν χρόνια με SATO εργονομική σχεδόν ίδια με αυτή του video, με την ίδια τρυπητή πλάτη, το ίδιο προσκέφαλο, τα ίδια χερούλια κτλ.

 

Όταν αγόρασα πρόσφατα την anda seat αναρωτιόμουν πόσο μ@$%*@ς ήμουν τόσα χρόνια. Έστρωσε ο κώλος μου και η μέση μου λέμε... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Και όχι δεν είναι placebo. Και το λέω και αυτό μετά από τον μαραθώνιο της τηλεκπαίδευσης...

 

ΥΓ κρατάω μια πισινή για το καλοκαίρι που λογικα η δικιά μου θα είναι πιο ζεστή και θα ιδρώνω σε σχέση με την "αεριζόμενη" SATO, αλλά στο θέμα της άνεσης μετά από πολύωρη χρήση, δεν το συζητάμε, άλλο επίπεδο.

 

ΥΓ2 μέχρι και ύπνους έχω ρίξει με την καρέκλα σε πλήρη ανάκλιση και ξύπνησα λες και είχα κοιμηθεί στο στρώμα μου.

 

ΥΓ3 σωματότυπος από σωματότυπο διαφέρουν και την καρέκλα που βρίσκω εγώ βολική μπορεί κάποιος άλλος να την βρίσκει άβολη. Για λόγους εγκυκλοπαιδικούς αναφέρω ότι είμαι 1,85 ~85 κιλά

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.