Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

να γρασάρουμε και να λυπαρόσουμε
 

 

κατά βάση αντισκουριακο είναι.....και βοηθάει στους τριγμούς μεταξύ μεταλλικών αντικειμένων (πχ μεντεσέδες κλπ)

αν θες να γρασάρεις υπάρχει σπρέι γράσου 

 

λόγο επαγγέλματος έχω βαρεθεί να βλέπω ανθρώπους να βάζουν WD40 όπου υπάρχει πρόβλημα

εντελώς φιλικά το λέω

γιατί πολλές φορές θέλουμε να φτιάξουμε κατή και καταλήγουμε να το κάνουμε χειρότερο 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΛ :p

 

Που και πόσο φίλος? Ο λαός θέλει λινκ! 

λοιπόν το πείρα στα 15 ευρώ, εχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής καθώς και activity led.

http://www.e-shop.gr/silverstone-ts09-optical-drive-slot-for-25-sata-ssd-hdd-to-127mm-laptop-odd-bay-p-PER.811654 καλές αγορές :p

παραπάνω εντυπώσεις θα σας πώ μόλις εγκαταστήσω το δίσκο πάνω στο λάπτοπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό μόνιτορ, απόλυτα ικανοποιημένος so far. Αντε την βγαλαμε για μια τριετία παλι :happy:

 

 

Αρχικα η παραγγελία εγινε απο αλλο πασίγνωστο eshop το οποιο μετα απο 4 εργασιμες μου ειπε οτι δεν έχει παραλάβει το μόνιτορ και δεν ξέρει πότε θα το κανει.....γι αυτο διαφήμιση στην Msystems που δεν με εχει απογοητευσει ποτε!

Παρακαλείστε όπως συμβάλετε εδώ :)

http://www.thelab.gr/topic/142675-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AE-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-full-hd/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Ποιοτικά είναι και τα δυο,ναι. Στην τιμή είναι λίγο τσουχτερά.

55 και 50€ τα πλήρωσα αλλά μου τα πήρε φίλος από Γερμάνια.

Εγώ όπου και να έψαχνα από 60€ και πάνω τα έβρισκα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.