Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Δυστυχώς δεν τράβηξα κατά το unboxing:

 

Καλοδούλευτο! Βλέπω ότι εκτός από την samsung και η xerox κάνει την καγκουριά με την προεξοχή στο tray στην πίσω μεριά... Περιμένουμε review!

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 
 

 

 

 

 

Καρμπόν φαίνονται τα μηχανάκια!

 

 

Είναι σχεδόν ίδια. Μάλλον από ίδιο κατασκευαστή. Ξέρω ότι τα πολυμηχανήματα της dell τα φτιάχνει άλλος, αλλά για κολοσσούς όπως samsung και xerox (στον χώρο της εκτύπωσης) δεν είχα ακούσει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Απο τις καλυτερες εταιρειες η ΟΝ. Οι πολυβιταμινες ποιες ειναι.

TWINS της M Double You

 

 

Για δυνατές προπονήσεις(λολ) ......γιατί χωρίς μουσική δεν παλεύεται.......ούτε το καλώδιο παλεύεται 

gallery_45318_778_2149833.jpg

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ολ δε μπέιμπς ατ δε πιστ!!!

 

IMG_20150519_183455.jpg

Check my photos!Ποια εχουν καλυτερο ηχο απο τα 3 κατα την γνωμη σου?Παντως εγω πιστευω πως τα jbl δε αξιζουν τα λεφτα τους δηλαδη 35€+.Τα φτηνα της oneplus και τα pistons 2 εχουν ελαχιστες διαφορες απο τα jbl και καλυτερη τιμη.

κρεμάστρα1

κρεμάστρα2

Έγινε επεξεργασία από chris2
Link to comment
Share on other sites

Check my photos!Ποια εχουν καλυτερο ηχο απο τα 3 κατα την γνωμη σου?Παντως εγω πιστευω πως τα jbl δε αξιζουν τα λεφτα τους δηλαδη 35€+.Τα φτηνα της oneplus και τα pistons 2 εχουν ελαχιστες διαφορες απο τα jbl και καλυτερη τιμη.

κρεμάστρα1

κρεμάστρα2

 

Για το δικό μου -απαίδευτο, ανειδίκευτο, αρχάριο και ό,τι άλλο θες με στερητικό -α μπροστά - τα JBL κερδίζουν και μάλιστα εύκολα. Αφού να φανταστείς, επειδή χτες έχωνα youtube και άκουγα τραγούδια για να δω ποιο σετ κερδίζει, μεράκλωσα με ταJBL και έμεινα με αυτά και το κινητό να ακούω μουσική παρ'όλο που ήμουν στο pc :hehe:

 

Όχι οτι τα άλλα είναι σαβούρες αλλά -όπως έγραψα στο θέμα του Oneplus One - τα TTPOD είναι υπερεκτιμημένα και τα Xiaomi έρχονται λιιιιιιγο πιο πίσω αλλά κερδίζουν σε ποιότητα κατασκευής και συσκευασίας. Στο τελευταίο μακράν αλλά έλα που δεν παίζει μουσική.

Link to comment
Share on other sites

να unlockareis?? δηλαδη?

Νομίζω πως γίνεται να ξεκλείδωσεις την οθόνη σε xiaomi κινητό. Αλλά στο oneplus one έχεις ιδέα άμα γίνεται?

a406d59b5ce93b0d116abad50307cd76.jpg

Βρήκα αυτό τώρα αλλά δεν τα έχω καταφέρει.

Έγινε επεξεργασία από chris2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.