Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

2x AirFrame+ (22E @ebay)

attachicon.gifair.JPG

seem originaleeee

------------------------------------------------------------------

edit: επέαστραψαν από τις διακοπές οι ταχυδρόμοι,

Νolan N71 και λαδάκι για την καλή μου.

attachicon.gifn71.jpg

άντε να έρθει και το νέο mouse.....

Καλή;
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας τον πόντικα, κάπου πήρε το μάτι μου ότι η Corsair το ανακαλεσε το νεο logo. Αλλά μάλλον περί ραδιο αρβυλα θα πρόκειται..

Post #1824 για το νέο ανασχεδιασμένο παλιό λογότυπο. Αυτό που χρησιμοποιεί δηλαδή μετά την ανάκληση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ανασχεδιασαν, ομως καποια κομματια εχουν το  "μεταβατικο".. δυστυχως!
Αλλα είχα μεινει χωρις ποντικι, γιατι αρχιζα να βαραω με βαριοπουλα το παλιο, οποτε δεν με επαιρνε να περιμενω το νεο logo.
Αν και πολυ θα το ηθελα

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και ο μπλεδόντης πόντικας, http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=au&l=en&s=dhs&cs=audhs1&sku=570-11531 εις διπλούν (και για το dellάκη και για το lenovo να μην παραπονιέται)

 

Πολύ καλό ποντίκι 2 πλαινά κουμπιά, γρήγορο, απροβληματιστο με το bluetooth, made by Logitech από ότι διαβάζω στα φόρα, 5 κουμπιά (1 δεξια και 1 αριστερά πλαινο) με 4way-scroll ροδέλα με πολύ καλύ αίσθηση.

 

post-37640-0-02369600-1440788365_thumb.j

 

post-37640-0-08743300-1440788374.jpg

 

post-37640-0-90851100-1440788384_thumb.j

 

post-37640-0-65890300-1440788399_thumb.j

 

και στα ίδια χρώματα με το dellάκη μου.

 

 Στα συν του ότι δεν είναι το πολύ πολύ μικρό  travel mouse,  είναι λίγο μικρότερο από το κλασικό Microsoft Intelli mouse,

 

Από ebay ~42E και τα 2 μαζί

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Να μερικα πραγματα που παρελαβα αυτη την εβδομαδα.Το selfie πολυ στιβαρο και δυνατο.Οπως καταλαβαινετε η φωτο ειναι απο την xiaomi yi που ηρθε και αυτη.Αλλα μαλλον θελει modia γιατι δεν focusαρι καλα ωρες ωρες.Παρα πολυ την εχουν πειραξει απο οτι εχω δει.post-59605-0-14903700-1440800826_thumb.j

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Να μερικα πραγματα που παρελαβα αυτη την εβδομαδα.Το selfie πολυ στιβαρο και δυνατο.Οπως καταλαβαινετε η φωτο ειναι απο την xiaomi yi που ηρθε και αυτη.Αλλα μαλλον θελει modia γιατι δεν focusαρι καλα ωρες ωρες.Παρα πολυ την εχουν πειραξει απο οτι εχω δει.attachicon.gifYDXJ0217.jpg

Καλοριζικα,

Βγηκε firmware για την καμερα βρες το

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικα,

Βγηκε firmware για την καμερα βρες το

Νομιζω οτι εβαλα το τελεταιο μεσα απο το app του κινητου γιατι στην αρχη δεν επιανε το remote,μετα θυμηθηκα οτι πρεπει να το κανω update και το remote δουλεψε.Θα το ψαξω και ελπιζω η επομενη φωτο να ειναι καλυτερη!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Πρώτες εντυπώσεις, πολύ καλή ποιότητα.

 

Τεράστιο? Και να σκεφτείς οτι παραλίγο να πάρω ένα 900D. Τελικά δεν το πείρα λόγω των θεμάτων στην ποιότητα (που δεν είναι ακριβώς θέματα ποιότητας αλλά θέμα πακεταρίσματος ουσιαστικά).

 

Εμένα δεν μου φαίνεται μεγάλο, έχω συνηθίσει απο το 800D. 'Όπως και να χει ο χώρος θα αξιοποιηθεί, με μικρότερο δεν έβγαινα. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.