Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Στην αρχη ολα αθορυβα ειναι, σαν τις γυναικες :p

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  σωστό κι αυτό αν και το συγκεκριμένο θα παραμείνει αθόρυβο σχετικά γιατί δεν τραβάει τπτ από ρεύμα.

Μονο αν μπουκώσει τερμα η ψύκτρα απο σκόνη θα υπάρξει θέμα πιστεύω ή αρχίσει τπτ συντονισμούς το κουτί επειδή ειναι της πλάκας...

Link to comment
Share on other sites

To τροφοδοτικο ακουγεται; Το εχει χαμηλα το μηχανημα; Δε θα εμπιστευομουν Chieftec αλλα αν κανει τη δουλεια του , μια χαρα :)

 

Δεν ακούγεται σχεδόν τπτ γενικώς! Τουλάχιστον με τις θερμοκρασίες που έχουμε τώρα, καλοκαίρι θα δείξει...

 

Ούτε εγω σκοτώθηκα με το chieftek αλλά το pc φτιάχτηκε με πραγματικά tight budget όπως καταλαβαίνεις οπότε έκοβα απο παντού!

 

Ούτε το κουτί μου αρέσει (17 ευρώ έκανε, αναλογικά το dvd drive που έκανε 15 ήταν σκετη κλεψιά!!!  :p  :p  :p ) αλλά είπαμε...

 

Το τροφοδοτικό το εχει πάνω, old school

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο (και τελευταιο) κουτι που ειχα παρει με τροφοδοτικο επανω ηταν αυτο :hehe::haha:  40€ μαζι με τροφοδοτικο το εδιναν το 2008 :p 

 

Εχει κατι Bequiet system power που κοστιζουν περι τα 40€ (νομιζω ενα ταλιρο πανω απο το τσιφτεκ) . Σιγουρα πιο αξιοπιστα. Αλλα τη δουλεια του να κανει το παιδι ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θελω και γω να αγορασω αλλα εχω δωσει τον λογο μου στην γυναικα μου για οικονομια..Γιατι ημουν κακο παιδι!

Να χαρειτε τις αγορες σας εσεις παιδες!!Και χαιρομαι και γω μαζι σας!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο (και τελευταιο) κουτι που ειχα παρει με τροφοδοτικο επανω ηταν αυτο :hehe::haha:  40€ μαζι με τροφοδοτικο το εδιναν το 2008 :p

 

Εχει κατι Bequiet system power που κοστιζουν περι τα 40€ (νομιζω ενα ταλιρο πανω απο το τσιφτεκ) . Σιγουρα πιο αξιοπιστα. Αλλα τη δουλεια του να κανει το παιδι ..

 

Σε νιώθω αλλά υπήρχε και ενας περιορισμός για αγορά απο ενα μαγαζί (κόλημα του ιδιοκτήτη, σεβαστο ομως)  ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θελω και γω να αγορασω αλλα εχω δωσει τον λογο μου στην γυναικα μου για οικονομια..Γιατι ημουν κακο παιδι!

Να χαρειτε τις αγορες σας εσεις παιδες!!Και χαιρομαι και γω μαζι σας!!

ημουν και εγω κακο παιδι. Πηρα μνημες , και στα καπακια χαλασε ο HDD μου ο ενας και δε με αφηνει να παρω καινουριο (ακομη) . Επισης αρχιζει και τα παιζει το κινητο μου και θελω κανα LG G4 αλλα αν της το πω θα με πεταξει απο το μπαλκονι  :blush:  :fie:

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θελει μετρο.Ασε και σημερα Black Friday θα λαλησουμε!!!

 

Κουραγιο στους παντοφλιασμενους!!! :lol::happy:

Λεφτά θέλει... Αν είχαμε λεφτά δε θα συζητάγαμε για μέτρο... χαχαχα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πωπω παντοφλα που πεφτει... Εγω ειμαι τυχερος δεν δινω λογαριασμο (προφανως επειδη δεν εχω πιτσιρικια ακομα)

Omfg τωρα το ειδα. 150 ευρω για gamepad? Τι εχει?

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Πωπω παντοφλα που πεφτει... Εγω ειμαι τυχερος δεν δινω λογαριασμο (προφανως επειδη δεν εχω πιτσιρικια ακομα)

Omfg τωρα το ειδα. 150 ευρω για gamepad? Τι εχει?

 

Να σου πω πρόχειρα κάποια benefits.

Έχει απίστευτο grip(αγκαλιάζει υπέροχα το χέρι στο controller) σε σχέση με το απλό, καθώς επίσης έχουν προστεθεί στο κάτω μέρος κουμπιά(π.χ. εμένα με βοηθάει να αλλάζω ταχύτητες στο forza) , μπορείς να κάνει mapping ta buttons όπως θες εσύ και έχει δυνατότητα παραμετροποίησης με μια ποικιλία εξαρτημάτων .

Εχθές που το χρησιμοποιήσα για περίπου 3 ώρες δεν ίδρωσαν καθόλου τα χέρια μου.

 

Το πιο σημαντικό όμως είναι το aim, δεν ξέρω αν έχουν κάνει κάποια π@#$α με το λογισμικό, αλλά έχει απίστευτο feelling και aim control(το λέω εγώ που είμαι καθαρά fps gamer με mouse keyboard).

 

Link to comment
Share on other sites

ημουν και εγω κακο παιδι. Πηρα μνημες , και στα καπακια χαλασε ο HDD μου ο ενας και δε με αφηνει να παρω καινουριο (ακομη) . Επισης αρχιζει και τα παιζει το κινητο μου και θελω κανα LG G4 αλλα αν της το πω θα με πεταξει απο το μπαλκονι  :blush:  :fie:

Ασε τα G4 :p αλλιώς ....μπαλκόνι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.