Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Πόσο θάρρος θέλει για 4000GB Seagate.....

Θέλει θάρρος τέτοια χωρητικότητα χωρίς backup plan, ασχέτως μάρκας.

 

Δε νομίζω να πιστεύει κανείς ότι δε χρειάζεται backup αν αντί για seagate αγοράσει wd. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραια μερα σημερα απο παραλαβες.Xiaomi pistons 3 νομιζω ειναι καλυτερα απο τα 2.Η led light της xiaomi αλλα ειναι η αντιγραφη της , την πηρα με ενα λεπτο και εχει σαφως πολυ κατωτερη ποιοτητα κατασκευης.Αλλα απο φως ειναι ενταξει οχι ομως σαν το γνησιο.post-59605-0-67756100-1449007123_thumb.j

 

Xiaomi power strip πολυ ωραιο ,και πολυ χρησιμο.

post-59605-0-65723000-1449007727_thumb.j

 

Αγορασμενο απο everbuying.Οι βλακες στειλανε το μαυρο αλλα δεν κανει για το καλωδιο που εχει το πολυμπριζο.Ευτυχως ειχα παραγγειλει και τον ασπρο τον ανταπτορα και παλι καλα ηρθαν μαζι.post-59605-0-11661500-1449008216_thumb.j

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ωραια μερα σημερα απο παραλαβες.Xiaomi pistons 3 νομιζω ειναι καλυτερα απο τα 2.Η led light της xiaomi αλλα ειναι η αντιγραφη της , την πηρα με ενα λεπτο και εχει σαφως πολυ κατωτερη ποιοτητα κατασκευης.Αλλα απο φως ειναι ενταξει οχι ομως σαν το γνησιο.attachicon.gifIMG_20151127_210501.jpg

 

Xiaomi power strip πολυ ωραιο ,και πολυ χρησιμο.

attachicon.gifIMG_20151201_204431.jpg

 

Αγορασμενο απο everbuying.Οι βλακες στειλανε το μαυρο αλλα δεν κανει για το καλωδιο που εχει το πολυμπριζο.Ευτυχως ειχα παραγγειλει και τον ασπρο τον ανταπτορα και παλι καλα ηρθαν μαζι.attachicon.gifIMG_20151201_205732.jpg

δεν ξέρω για ποιο λόγο κρατήθηκα και δεν πήρα και εγώ το xiaomi πολύμπριζο από τις εκπτώσεις του banggood. Μπορείς να μας πεις πόσα A βγάζουν τα USB?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα χριστούγεννα ήρθαν νωρίτερα φέτος :lol: :lol:

 

attachicon.gifimage004.jpg

 

Το τροφοδοτικό ιδίως (πουναι είναι overkill για το σύστημα αλλά το μηχάνημα δουλεύει 24/7, και ήθελα να είναι future proof σε περίπτωση που γυρίσω σε Radeon που θέλει πυρηνικό αντιδραστήρα για να τρέξει :p  ), πολύ ψαρωτική η συσκευασία του, με υφασμάτινες θήκες κλπ.

 

attachicon.gifimage010.jpg

 

Αφού ξηλώσαμε τα παλιά και μπήκαν τα καινούρια

 

attachicon.gifimage011.jpg  attachicon.gifimage018.jpg

 

 

Ερώτηση για να ξέρω ότι είμαι καλά και να ψάχνομαι από κει και πέρα.

 

Με τελείως μαμά το CPU (4ghz) χωρίς να πειράζω τίποτα έχω:

 

attachicon.gifcr15.JPG

 

και κάπου 12.800 στο physics test του FireStrike xtreme/ultra

 

απ' ότι έψαξα και γω κάπου εκεί είναι τα αναμενόμενα νούμερα μου, οπότε είμαστε σε καλή βάση και προχωράμε.

 

 

Κατά τα άλλα η μετάβαση απ' το CPU 6ετίας και σε 16gb ram ήταν αποκαλυπτική, τρελό responsiveness... ανοίγεις πλέον ffox με 150 tabs instant :o  Ευτυχία! :D :D

Με γειες να τα χαρεις οσο δε παει!!

υγ : Το αντιστοιχο 650 G2 ή Ρ2 ψηνω για μετα τα χριστουγεννα :D

υγ2: Γερνει λιγο η καρτα γραφικων , ε; βαρυ πραμα :p

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.