Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Dell XPS 13 9350 Touch με i5;

 

Κι εγώ το ζαχαρώνω το άτιμο αλλά είναι πολλά τα λεφτά.

 

Eπέλεξα την Non-touch έκδοση λόγω matte display.

 

Ναι με i5 είναι, απλά να πω με το m2 ssd πετάει το laptop.

Σε λίγο καιρό σκέφτομαι για 512gb m2 pro Samsung  :p

Έγινε επεξεργασία από thanoolhs
Link to comment
Share on other sites

Eπέλεξα την Non-touch έκδοση λόγω matte display.

 

Ναι με i5 είναι, απλά να πω με το m2 ssd πετάει το laptop.

Σε λίγο καιρό σκέφτομαι για 512gb m2 pro Samsung  :p

Τι μπορείς να αναβαθμίσεις; SSD; Μνήμες;

Link to comment
Share on other sites

Aune S16, Dac amp κτλ. Το πήρα λόγω ότι το βρήκα σε καλή τιμή, και διάβαζα πολύ καλά λόγια..!

 

Ωραίος! Το βλέπω μάχιμο (ομοαξονικές και δεν συμαζεύεται :p ) Δώσε και κανα feedback οταν στρωθεί και το ακούσεις με ησυχία. Με τι θα συνδυαστεί;;

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Το βλέπω μάχιμο (ομοαξονικές και δεν συμαζεύεται :p ) Δώσε και κανα feedback οταν στρωθεί και το ακούσεις με ησυχία. Με τι θα συνδυαστεί;;

Με ακουστικά κυρίως, και απότι βλέπω δεν "τραβάει" μόνο του. Μάλλον θα πρέπει να πάρω ξεχωριστό ενισχυτή ακουστικών. Προς το παρόν έχω τα Akg K7XX & Philips Fidelio L1, αλλά σκέφτομαι να προσθέσω και τα Hifiman 560.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με ακουστικά κυρίως, και απότι βλέπω δεν "τραβάει" μόνο του. Μάλλον θα πρέπει να πάρω ξεχωριστό ενισχυτή ακουστικών. Προς το παρόν έχω τα Akg K7XX & Philips Fidelio L1, αλλά σκέφτομαι να προσθέσω και τα Hifiman 560.

 

Δες και κανένα grado αφού ψήνεσαι να ανέβεις σε χρήματα ;) Διαφορετικός ήχος (σε άλλους αρέσει σε άλλους οχι βέβαια, εξαρτάται και τι είδη μουσικής ακους) πιστεύω αξίζει μια δοκιμή...

 

Έχω τα sr80 που είναι απο τα πιο φθηνά τους και δεν νομίζω οτι συγκρίνονται με άλλα ακουστικά σε αυτά τα λεφτά...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

εγώ στην θέση σου θα προτιμούσα το logitech...ειδικά ο φωτισμός από κάτω που φαίνεται έτσι τον θεωρώ άθλιο...

 

Μετάβαση σε - Corsair K95 RGB & M65 RGB -  από - Logitech G910 & G502 - .

 

 

 

Συμφωνώ μαζί σου, άλλωστε το αναφέρω και στο post, αλλά ας όψεται η γενική εμφάνιση. Καθώς μπρος στα κάλλη τι είναι ...κάποια τέλος πάντων ledάκια.

Link to comment
Share on other sites

- G502 Proteus Core -

....

 

Αρνητικά

Το ότι δεν έχει RGB φωτισμό.

Προσωπικά δεν με βόλεψε και πολύ στο χέρι, όχι όμως και στο κράτημα.

Αν ήθελες LED φωτισμό σε RGB γιατί δεν πήρες αυτό;

http://gaming.logitech.com/en-hk/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse

Στα ίδια χρήματα είναι ±5€

Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελες LED φωτισμό σε RGB γιατί δεν πήρες αυτό;

http://gaming.logitech.com/en-hk/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse

Στα ίδια χρήματα είναι ±5€

Δεν το αγόρασα γιατί πολύ απλά δεν υπήρχε, τώρα βγήκε με RGB.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το cm trigger που εχει προσφορα το eshop αυτη την εβδομαδα στα 89, 90 ευρω στο crazy sundays.

 

20160127_145147.jpg
 
20160127_145509.jpg
 
Το πληκτρολογιο απο ποιοτητα κατασκευης μου φαινεται πολυ καλο, δεν το περιμενα τοσο καλο να πω την αληθεια!
 
Tα chery mx red που εχει δεν μπορω ακομη να αποφασισω αν μου αρεσουν η οχι θελω να πατησω και brown για να σιγουρευτω  :p
Ειναι πολυ "απαλα", ειναι αθορυβα, πατας το πληκρο μεχρι την μεση και ηδη εχει παρει το γραμμα δεν χρειαζεται να τερματισεις καν το πληκτρο και γενικα μου δινουν την αισθηση μιας "πουπουλενιας" πληκτρολογησης.
Αλλα δεν εχουν feddback καθολου και πιθανον να κανω πολλα λαθη, να παταω κουμπια καταλαθος  κτλ...
Θα ηθελα να δοκιμασω και τα brown που εχουνε το feedback των blue αλλα ειναι αθορυβα.Το blue αποριπτονται λογο θορυβου, δεν θελω να πληκτρολογω και να ακουγομαι απο το δωματιο σε ολο το υπολοιπο σπιτι :p  :p
Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

custom WASD προφανως.Κατοχος του ιδου πληκτρολογιου αν και σκυλι εχει τα θεματα του.RED ειναι υπερβολικα μαλακοι για gaming

Για μενα Brown silenced αν εχετε και κοιμωμενους στο ιδιο δωματιο για νυχτερινο gaming ειναι best of

Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελες LED φωτισμό σε RGB γιατί δεν πήρες αυτό;

http://gaming.logitech.com/en-hk/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse

Στα ίδια χρήματα είναι ±5€

Πότε βγήκε αυτό;;Με βλέπω να αλλάζω το g502 για g502..hah Έγινε επεξεργασία από Andrewk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.