Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

@def Τι έφτιαξες εκεί!!! Καλές πτήσεις! ? Είχα γνωρίσει κάποτε εναν κύριο στην Κρήτη που έπαιζε flight simulators και μου είχε κάνει εντύπωση το ποσό ρεαλιστικά είναι. Με online αεροδρόμια και πτήσεις. Αναφέρομαι για πριν 12 περίπου χρόνια, οπότε φαντάζομαι τώρα πως θα είναι

Έγινε επεξεργασία από l3ft3ris
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, l3ft3ris said:

@def Τι έφτιαξες εκεί!!! Καλές πτήσεις! ? Είχα γνωρίσει κάποτε εναν κύριο στην Κρήτη που έπαιζε flight simulators και μου είχε κάνει εντύπωση το ποσό ρεαλιστικά είναι. Με online αεροδρόμια και πτήσεις. Αναφέρομαι για πριν 12 περίπου χρόνια, οπότε φαντάζομαι τώρα πως θα είναι

Δεν το έφτιαξα εγώ. Είναι ένα μαζαζι στην Ελβετία που πουλάει-κατασκευάζει simulator- home όχι μόνο για αεροπλάνα. Είναι από τα καλύτερα στην Ευρώπη, και το έχει ένας νεαρός σε ηλικία. Έχει απίθανα add για simulator!!!!!!!! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, kostas.karras said:

Kατι λειπει.. ;)

 

jennie-latou-sexy-dancer.jpg

 

Θα γίνει εξομοιωτής μαχητικού μετά, μιας και θα χρειάζεται να αποφεύγει εν ώρα πτήσης ιπτάμενα τηγάνια, κατσαρόλες, παπούτσια, τσόκαρα(εκτός και αν δεν είναι παντρεμένος)....

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Αν τα είχα φέρει σπίτι μου αυτά, (και το εργαλείο του @def αλλά και τα "εργαλεία" του @yanni), δεν θα ήταν πια fly simulator, θα ήταν milsim. H πτήση θα γινόταν πραγματική, και εγώ μαζί.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

HTRC C240 DUO AC 150W DC 240W 10Ax2 έφθασε από banggood

διπλός φορτιστής για τις lipo, με όλα τα απαραίτητα καλώδια, έγινε δοκιμή και με δυο διαφορετικές μπαταρίες,

το μόνο αρνητικό ότι τα fanακια του είναι θορυβώδες.

 

20190104_154442.thumb.jpg.3af8fdddc641fe55b7a92e16d78e47b1.jpg20190104_155547.thumb.jpg.a99446bdd2f7cb1d7ccf60e1d69b04e9.jpg20190104_155538.thumb.jpg.bc1ad222dc968a05587c25e657f3e0fb.jpg

 

 

το απόλυτο ultrawide @DEADLAZARUS δεν χρειάζεσαι 100hz :bleh: και τα 75hz μια χαρά είναι, τσάμπα τα λεφτά μην καείς κι εσύ.

μέχρι να έρθει η AOC από το "service" LG 29UM69G 200€+,

34αρι θα ήταν κομπλέ το 29αρι λες και το έχω πατήσει είναι :jester:

ουτε blacklight bleading ούτε τίποτα....

 

20190104_155729.thumb.jpg.6908ddabaa60f25ccf5ce08056bb2979.jpg

 

αντικατέστησα το προσωρινό samsung ? που έβγαλα από το χρονοντούλαπο, δεν την πάλεψα

  Hide contents

                                    :crazypilot::hehe:

 

20190104_161258.jpg.9d6ae5a1f265e1ab537af3321818592e.jpg

 

 

 

 

 

Καλορίζικο. Έχουμε το ίδιο και είναι άψογο για τα λεφτά που κοστίζει.

Υ.Γ. Θέλω 100hz, τι να κάνω...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος wesker έγραψε:

Τα Edifier τι λένε; Το έψηνα καποια στιγμη ειτε για ενα καλό ηχοσύστημα με πικαπ κλπ, ειτε για καλά ηχεια για το PC.

Δεν το εχω στησει ακομα... περιμένω μνήμες και κάρτα γραφικών

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.