Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

2 hours ago, tyxeros said:

παραλαβη χτες...

καλοδούλευτο,

αν δεν σου κάνει κόπο κι αφού το χρησιμοποιήσεις καμιά βδομάδα δεν περνάς από τις Οθόνες να γράψεις τις εντυπώσεις σου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, tommybertsen said:

Από που , πόσο και τα σχετικά :p 

 

Ω ναι, το ξέχασα τελείως! Εδώ είσαι: https://www.tsilinikos.com/el/eshop/product/4649/urbanfly-pasadena

 

Έχω άλλο ένα ζευγάρι navy blue με καφέ κορδόνια τα οποία αποδείχθηκαν πολύ καλά οπότε το τόλμησα για το καφέ online (από πλευράς νούμερου)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tommybertsen said:

A, είναι μόνο online. No go for me... :( 

 

Υπάρχουν και σε μαγαζιά αλλά δεν είναι τοσο εύκολο να τα βρείς! Απ'οσο είχα ψάξει πρέπει να έχει φυσική παρουσία στο Χαλάνδρι, εδώ: https://f-all.gr/minisite.php?company_id=48 αλλά ξεχνάω να περάσω απο κει όταν είμαι στην περιοχή για να τσεκάρω :p

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος alexcrx έγραψε:

ήρθε η ώρα του 7700κ????????????????φταίει το assassin??????????

 

Αρχικά, καλοδούλευτη. 1 παρατήρηση για αυτό και το Quote. Με κεφαλαία , σαν να φωνάζω :p 

ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. 

Ευχαριστώ :bleh: 

Επίσης, για τι ανάλυση μιλάμε; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tommybertsen said:

Αρχικά, καλοδούλευτη. 1 παρατήρηση για αυτό και το Quote. Με κεφαλαία , σαν να φωνάζω :p 

ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. 

Ευχαριστώ :bleh: 

Επίσης, για τι ανάλυση μιλάμε; 

Αρχικά το ότι μου εύχεσαι μετράει διπλά για εμένα.....................ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κατά δεύτερον πριν με την gtx 1080 δεν τερμάτιζε το cpu γιαυτό λέω και αυτό που λέω,ναι μεν τώρα δεν έχω τα drops που είχα με την 1080 αλλά......

η ανάλυση είναι 1920χ1200 όλα τέρμα............

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι υπάρχει ένα πολύ μικρό μπουκάλι και μόνο σε αυτό τον τίτλο (το έχει παρακάνει η anvil , φτάνει ubi, ΑΚΟΥΣ? ).

Η ανάλυση είναι κάτι μεταξύ 1080p και 1440p. Σε 1440p να είσαι σίγουρος πως δεν θα έβλεπες 100% CPU Usage. Σε 1080/1200p βλέπεις όμως, γιατί ο επεξεργαστής προσπαθεί λίγο παραπάνω. Αλίμονο όμως αν ο 7700Κ έφτασε στα όρια του από τώρα... Στα όρια μας μας φτάνει η ubisoft σιγά σιγά :bleh: 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

@alexcrx....η υπογραφη σου ομως ακομα στην 980 είναι. ?

 

Καλοδούλευτη. Πως και δε πήγες σε 2080Ti? (όχι πως αυτή είναι αργή, απλά γιατι είπες οτι είχες 1080 πριν και η διαφορά αυτών μου φαίνεται ''μικρή'')

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος alexcrx έγραψε:

Επιτέλους μετά από πολλά .......μπουκια ήρθε το τέρας....................................

IMG_20190117_143714.jpg

έχουν κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά στο θέμα ψύξης..................

από εμφάνιση καλή είναι χωρίς πολλά λαμπάκια...........

και κάτι άλλο που είδα.........................

Έβαλα assassin's creed odyssey και το cpu πάει πλέον πολύ συχνά στο 100%,πριν με την gtx 1080 δεν είχα δει κάτι.............δεν είδα drops άλλα........

ήρθε η ώρα του 7700κ????????????????φταίει το assassin??????????

τώρα τον έβαλα στα 5.1 και είδα στα min + 9 όποτε μαντουβαλα αγάπη γλυκιά μου..................

Καλορίζικο το μωρό.

Πόσους βαθμούς είδες max; Όχι ότι μ' ενδιαφέρουν οι θερμοκρασίες, πληροφοριακά ρωτάω:p.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tommybertsen said:

Φαντάζομαι ότι υπάρχει ένα πολύ μικρό μπουκάλι και μόνο σε αυτό τον τίτλο (το έχει παρακάνει η anvil , φτάνει ubi, ΑΚΟΥΣ? ).

Η ανάλυση είναι κάτι μεταξύ 1080p και 1440p. Σε 1440p να είσαι σίγουρος πως δεν θα έβλεπες 100% CPU Usage. Σε 1080/1200p βλέπεις όμως, γιατί ο επεξεργαστής προσπαθεί λίγο παραπάνω. Αλίμονο όμως αν ο 7700Κ έφτασε στα όρια του από τώρα... Στα όρια μας μας φτάνει η ubisoft σιγά σιγά :bleh:

δηλαδή άμα αλλάξω την ανάλυση με το DSR σε 1440p λες να πέσει το cpu usage????????θα το δω και θα σου πω τι κάνει..............

7 minutes ago, GFFermari said:

η υπογραφη σου ομως ακομα στην 980 είναι. ?

 

Καλοδούλευτη. Πως και δε πήγες σε 2080Ti? (όχι πως αυτή είναι αργή, απλά γιατι είπες οτι είχες 1080 πριν και η διαφορά αυτών μου φαίνεται ''μικρή'')

την υπογραφή θα την αλλάξω ούτε που το είχα δει ?

2080 Ti δεν πήρα γιατί δεν είχα το μαρούλι.............?? και νομίζω ότι με τις Ti χάνεις πιο πολλά λεφτά κατά την πώληση για να πάρεις την επόμενη σειρά.......(μπορεί να κάνω και λάθος όσοι έχετε Ti μιλάτε)

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

δηλαδή άμα αλλάξω την ανάλυση με το DSR σε 1440p λες να πέσει το cpu usage????????θα το δω και θα σου πω τι κάνει..............

πριν 36 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

Δεν ξέρω αν πραγματικά αλλάζει με το DSR, όμως ρίξε του ένα go :D 

 

πριν 19 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

2080 Ti δεν πήρα γιατί δεν είχα το μαρούλι.............?? και νομίζω ότι με τις Ti χάνεις πιο πολλά λεφτά κατά την πώληση για να πάρεις την επόμενη σειρά.......(μπορεί να κάνω και λάθος όσοι έχετε Ti μιλάτε)

 

Οι Ti's κάποτε είχαν το πολύ 750. Τώρα με 1200, παίρνεις 2Χ2080 αντί 1 2080ti. Αν είναι δυνατόν να έχουν τέτοια τιμολόγηση, είναι όμως με όλα όσα γίνονται στο θέμα GPU και το μονοπώλιο και όχι τίποτα άλλο, αλλά αυτό μέχρι και την AMD βολεύει όταν θα βγάλει νέες κάρτες. Θα βγάλει μία Vega 88 παραπλήσια με την 2080ti (λέμε τώρα), και θα πει 950-1000€ , ορίστε, ευκαιρία, πάρε κόσμε :bleh: 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Καλορίζικο το μωρό.

το μωρέλι θέλεις να πεις και σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και εσένα για τις ευχές σου......

λοιπόν τήν μεγαλύτερη θερμοκρασία την είδα στο crysis 3 παρακαλώ και ήταν 67c σε κουτί με όχι και τόσο κάλο airflow...............

δεν έχω κάνει ακόμα undervolt και η κάρτα ήταν στο oc mode,σταθερά στα 1950Mhz,όλα μαμά.......

ξέχασα να γράψω ότι το software της gigabyte είναι για ΕΠΒ(Ελληνικό παραδοσιακό βρωμόξυλο)?

Έγινε επεξεργασία από alexcrx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

ξέχασα να γράψω ότι το software της gigabyte είναι για ΕΠΒ(Ελληνικό παραδοσιακό βρωμόξυλο)?

you tell me...Πρέπει να κλείνω το rgbfusion από τις διεργασίες για να μην κάνει conflict με το πληκτρολόγιό μου :hehe: Και αυτό για να έχω το χρώμα που θέλω απλά και να μην αλλάζει όλο το φάσμα του RGB ? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tommybertsen said:

you tell me...Πρέπει να κλείνω το rgbfusion από τις διεργασίες για να μην κάνει conflict με το πληκτρολόγιό μου :hehe: Και αυτό για να έχω το χρώμα που θέλω απλά και να μην αλλάζει όλο το φάσμα του RGB ? 

εγώ έβαλα χρώμα και το πρόγραμμα πήρε τον ....... εεεεε πήρε πόδι ήθελα να πω.........

τώρα όσο για το άλλο που είναι για τα clokia και τα fans έβαλα το after της msi και όλα καλά............

ποιός ξέρει καλά αγγλικά να μεταφέρει στην gigabyte αυτά που θέλω να τους εκφράσω????????????

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.