Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 51 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

εγώ έβαλα χρώμα και το πρόγραμμα πήρε τον ....... εεεεε πήρε πόδι ήθελα να πω.........

τώρα όσο για το άλλο που είναι για τα clokia και τα fans έβαλα το after της msi και όλα καλά............

ποιός ξέρει καλά αγγλικά να μεταφέρει στην gigabyte αυτά που θέλω να τους εκφράσω????????????

Πες τους απλά ''go fkrgb yourselves''.

Θα καταλάβουν:p....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ο επεξεργαστής αντέξει, λογικά πρέπει να πιάσει περίπου 1.1-1.2 εκατομμύρια IOPS. Μόλις βρω χρόνο να στήσω το μηχάνημα θα δω πως θα τα πάει ο 2990WX σε αυτό τον τομέα.

Με QD1 υπολογίζω γύρω στα 300-400ΜΒ/s. Με QD32 μάλλον κοντά στα 4-5GB/s αν δεν βρω bottleneck κάπου αλλού.

 

 

  • Like 2
  • Wow 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jax7480 said:

Έτοιμο και το OS drive:

 

 

Προλαβες την απορια μου ... "που ειναι οι Optane ???"

Και τη χρηση θα εχει?

Οι Asus καρτες ειναι διαφορετικο revision?

Έγινε επεξεργασία από tyxeros
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Και νομιζα οτι ειμαι εγω ο ορισμος του overkill, αλλα ο Ζαχος δεν εχει ανταγωνισμο :p

 

Ζουζούνια+Πέππα σε 4K θέλουν σοβαρό μηχάνημα, μην νομίζεις:p....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Zaxos πιστεύω έχει αγγίξει επίπεδο τρολλαρισματος αμερικανίων υπερχρονιστών εξ overclock.net κλπ

Ζάχο έπρεπε να βαλεις τους καινούριους 970evo plus πάνω πολύ καλύτερο write 4k και sustained και το κυριότερο σαφώς βελτιωμένο MTBF

Απ οτι βλέπω ενω είναι soft launch τωρα και κατα τον Απριλιο κανονικο κυκλοφορουν ηδη κανονικα europe σε 3-4 resellers

https://geizhals.eu/samsung-ssd-970-evo-plus-1tb-mz-v7s1t0bw-a1972735.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.