Jump to content



Wolfenstein: The New Order


Recommended Posts

με Vsync OFF ειμαι στα 60 FPS και εχω flicker ^^

για να απαλλαγω απο το flicker πρέπει να βαλω στο κοντρολ πανελ της ενβιντια "use 3d application setting" και μετα απο τις ρυθμίσεις του game να το βάλω στο ON

υπαρχει τροπος να απαλλαγω απο το flicker και να μπορω να παιζω χωρις Vsync??

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σεξ και βία τελευταία. Από τη μία FarCry 3, από την άλλη αυτό... Αλλά οι ενraίοι για ακόμα μια φορά έσωσαν τον κόσμο :crazy_pilot:

Τέλος και εδώ. Μεγαλούτσικο παιχνιδάκι. Θέλει driver όμως η AMD γιατί μέχρι 80% load είδα να πιάνει η 280X.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν ειμαι ο μονος που παρατήρησε οτι αμα πας για υπνο στο κρησφύγετο στο βερολινο σου δινει την δυνατοτητα να παιξεις το ιστορικό wolfenstein 3d!

Άλλο ένα θεϊκό σημείο του παιχνιδιού

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PC patch 1.0.0.2

PC v. 1.0.0.2 - PC - Bethesda Softworks Forums

Patch release notes

- Added driver version detection for supported AMD and NVIDIA GPUs

- Added independent VO volume control

- Added audio device selection in Audio Options menu

- Bug fix to prevent anisotropic filtering being disabled every time the player dies

- Enabling multisampling antialiasing through the in-game console will no longer break skin shaders and reflections

- Fix for invalid screen resolutions being set after driver updates or swapping monitors

- “Ultra” settings updated to use lower values for VT Cache and Shadow Buffer size (original values can still be accessed through ‘Custom’ settings)

Link to comment
Share on other sites

Παλεύει κανείς το 100%? stealth kill ένα commander (όλους συνήθως) και μου βγάζει στο χάρτη όλα υποτίθεται τα μυστικά της πίστας. Δεν τα βγάζει όλα όμως τελικά. Ξέρετε τι παίζει? Μήπως τα υπόλοιπα είναι στο άλλο campaign?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ειχα καιρο αρχισει το παιχνιδι αλλα επεσαν κατι δουλειες στη μεση και τωρα το τελειωσα.

εξαιρετικο θα το χαρακτηριζα. Μου αρεσε πολυ η ιστορια, το ηρωικο τελος και η σπλατερια που ειχε σε ορισμενα σημεια. Ακομα, ηταν απο τις λιγες φορες βρηκα νοημα στην υπαρξη πολλων οπλων, καθως πρεπει καθε στιγμη να κανεις τις καταλληλες αλλαγες (και δεν αναφερομαι μονο στα λειζερ).

τα γραφικα δε με συγκινησαν αλλα οκ μπορει να φταιει και το πισι μου.

ακολουθει σποιλερ!

ισως να ηθελα και happy end μετα απο τοσα ξεκοιλιασματα

αυτά από εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ οτι στις απότομες εναλλαγές με το ποντίκι αργούν να φορτώσουν τα textures, το ίδιο πρόβλημα που υπήρχε και στο rage. What say you?:hmm:

Original ?

Με 780gtx sli και τα παντα στο ultra σε 1440p δεν ειχα τετοιο θεμα...

Το παιχνιδι αυτο cashaρει πολυ vga ram και λεω μιπως σε κοβει αυτο....θ

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διαβάζω είναι το γνωστό θέμα της Id tech 5, με τα virtual textures που είχε και το Rage. Δεν το έχουν λύσει ακόμα και ούτε φαίνεται οτι υπάρχει λύση.

Gfycat - jiffier gifs through HTML5 Video Conversion. Fast, simple gif hosting without size limits.

Gfycat - jiffier gifs through HTML5 Video Conversion. Fast, simple gif hosting without size limits.

:whistling

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.