Jump to content


Game of Thrones - Spoilers μέχρι τρέχον επεισόδιο


Recommended Posts

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μόνο εγώ παρατήρησα ότι το πρόσωπο του hound δεν έχει σχέση με τις προηγούμενες σεζόν και το καμμένο μάτι του είναι πολύ καλύτερα;

Τι σκατα; Άλλαξαν makeup artist;

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, acct said:

 

Δηλαδή είσαι καλυμμένος αν τη Σέρση τη φάει ο αδερφός της και την Ντάνυ ο ανεψιός της. Μια χαρά θα είσαι. ?

Βασικά ρε φίλε είναι ενα χαρακτήρας που το ελάχιστο που της αξίζει είναι να πεθάνει με ΠΟΛΥ κακο τρόπο..ΠΧ κάψιμο ζωντανη χαίρομαι που εχουν βάλει εναν χαρακτήρα που προκαλέι τόσο μεγάλη αηδία και είναι ίσως ο χαρακτήρας με τις περισσότερες ώρες(μαζί με τίριον) στην σειρά. Αυτό λεει η προφητεία απο τα βιβλία ε?
Ιδανικά η καλίσι δεν θα ήθελα να πεθάνει ποτέ..Οπως δεν χρειαζόταν ο σνόου να είναι Ταργκ. Μάρεσε πάρα πολύ η καλισι συγκεκριμένα το υφος της με το προσωπο και με το πως ξεκίνησε τι έκανε πως έφτασε αλλα και αυτη μου τα χάλασε λίγο τώρα..Αλλα οχι δεν θέλω να πεθάνει...
Στο επεισόδιο S7E7 δεν μπορώ να σου πω τι έκανα μόλις έσκασε η καλίσι πάνω στον δράκο εκει που είχαν μαζευτεί και είδα την σέρσει έτοιμη να κατουρηθεί...
 

28 minutes ago, honda22 said:

Μόνο εγώ παρατήρησα ότι το πρόσωπο του hound δεν έχει σχέση με τις προηγούμενες σεζόν και το καμμένο μάτι του είναι πολύ καλύτερα;

Τι σκατα; Άλλαξαν makeup artist;

Φίλε και εγώ το είδα αυτό και μου φάνηκε λες και πέρασα 20 χρόνια και επουλώθηκε η πληγή.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

Μόνο εγώ παρατήρησα ότι το πρόσωπο του hound δεν έχει σχέση με τις προηγούμενες σεζόν και το καμμένο μάτι του είναι πολύ καλύτερα;

Τι σκατα; Άλλαξαν makeup artist;

 

Μόνο αυτό;

 

Αν προσέξεις, ο Night King όχι μόνο ήταν λίγο διαφορετικός στο πρόσωπο, αλλά μάλλον είχε γραφτεί και σε γυμναστήριο. Και μάλλον έδωσε βαρύτητα στους ώμους. Τι να πω. Τελικά είσαι δεν είσαι undead, η ηλικία παίζει ρόλο...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Snips said:

 

Μόνο αυτό;

 

Αν προσέξεις, ο Night King όχι μόνο ήταν λίγο διαφορετικός στο πρόσωπο, αλλά μάλλον είχε γραφτεί και σε γυμναστήριο. Και μάλλον έδωσε βαρύτητα στους ώμους. Τι να πω. Τελικά είσαι δεν είσαι undead, η ηλικία παίζει ρόλο...

@acct Σερ γκρεκορ 3???αχαχχαχαααχχα

NK δεν το είδα..Να σου πω την αλήθεια μου φάνηκε καρδαμωμένος αλλα επειδη δεν είχα ακριβώς την εικόνα του πριν δεν μου φάνηκε παράξενο όπως το λές.Μπορεί να έχεις δίκιο αλαλ εγω δεν είδα κάτι τόσο έντονο(με ότι μνήμη έχω) που να μου κάνει εντύπωση για να σχολιάσω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

marcheurs+blancs+game+of+thrones.jpg

night_king_1557046464_725x725.jpg&f=1

 

Ώμοι, όχι αστεία.

 

Α. Και έχουμε ρίξει και το κατιτίς πάνω μας (κάτω από το armor) διότι μάλλον τρελάθηκε ο καιρός και κει:

-5 στο Hardhome εκείνη την μέρα, -20 στο  Winterfell!

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snips said:

marcheurs+blancs+game+of+thrones.jpg

night_king_1557046464_725x725.jpg&f=1

 

Ώμοι, όχι αστεία.

 

Α. Και έχουμε ρίξει και το κατιτίς πάνω μας (κάτω από το armor) διότι μάλλον τρελάθηκε ο καιρός και κει:

-5 στο Hardhome εκείνη την μέρα, -20 στο  Winterfell!

 

 

 

 

Κάπου είχα ακούσει (και βαριέμαι να ψάξω) ότι σταμάτησαν να χρησιμοποιούν τον ηθοποιό του NK και έβαλαν τον stunt double για να βγει φτηνότερος. Ούτως ή άλλως ρόλο δεν είχε :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σωστά ρίξανε το κόστος σε όλα μέχρι και στις ωρες για να γράψουν το σενάριο να τα πάρουν χοντρά απο την τελυταία σεζον να παει η κερδοφορία ταβάνι και μετα...
μη τον είδατε τον παναη

Link to comment
Share on other sites

κ το λες έτσι απλά , σκέτα , χωρίς 5 ωρες αναλύσεις για το τι γίνεται στα βιβλία, στα περιοδικά, στα fora, τι είπε ο κριτικός, τι δεν είπε ο Κρητικός,

αν έπεσε μέσα ο τάδε στη πρόβλεψη γιατί τα λέει όμορφα κ ωραία σαν τον Αλέφαντο , τι υπονόησε στο 34ο λεπτό του S05E03 με τη κίνηση του αστραγάλου του ο 3ος αυλικός στο Winterfell κ παίζει τελικα μεγάλο ρόλο στο S07E05 όπως είδαμε ξεκάθαρα?

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Thresh86 έγραψε:

κ το λες έτσι απλά , σκέτα , χωρίς 5 ωρες αναλύσεις για το τι γίνεται στα βιβλία, στα περιοδικά, στα fora, τι είπε ο κριτικός, τι δεν είπε ο Κρητικός,

αν έπεσε μέσα ο τάδε στη πρόβλεψη γιατί τα λέει όμορφα κ ωραία σαν τον Αλέφαντο , τι υπονόησε στο 34ο λεπτό του S05E03 με τη κίνηση του αστραγάλου του ο 3ος αυλικός στο Winterfell κ παίζει τελικα μεγάλο ρόλο στο S07E05 όπως είδαμε ξεκάθαρα?

 

kamerasemena.jpg

  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

^

επιτέλους ο Sam Tarly  κάνει αυτό που πάντα ονειρευόταν ,  συγγραφεύς κ τηλεπωλητής στο Makedonia TV βιβλίων  όπως

 

_--1511125502.jpg

 

George RR Martin, πωσελένε, μιλησε τα με Λιακό κ άσε τους άλλους άμπαλους που έχεις, θα φτιάξετε υλικό να βλέπουν συνδρομητικά απο Γαλαξία Ανδρομέδας

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2019 at 11:50 AM, SpirosKGR said:

Εμένα προσωπικά μια χαρά μου φαίνεται η 8η σεζόν. 

 

20 hours ago, Thresh86 said:

κ το λες έτσι απλά , σκέτα , χωρίς 5 ωρες αναλύσεις για το τι γίνεται στα βιβλία, στα περιοδικά, στα fora, τι είπε ο κριτικός, τι δεν είπε ο Κρητικός,

αν έπεσε μέσα ο τάδε στη πρόβλεψη γιατί τα λέει όμορφα κ ωραία σαν τον Αλέφαντο , τι υπονόησε στο 34ο λεπτό του S05E03 με τη κίνηση του αστραγάλου του ο 3ος αυλικός στο Winterfell κ παίζει τελικα μεγάλο ρόλο στο S07E05 όπως είδαμε ξεκάθαρα?

 

 

 

Το θέμα δεν είναι αν εσυ-εγω προτιμάμε-μας αρέσει η έκβαση η το πόσο αναυλτικό είναι ενα επεισόδιο-σεζον αλλα το πως εχει παρουσιαστεί και τι έχει δείξει μέχρι τώρα η σειρά σαν σειρά.
Το εαν μου αρέσει εμένα ενας συγγραφέας πχ και εσένα όχι είναι αδιάφορο..Το εαν εσένα σου αρέσει ενας συγγραφέα αλλα ενα βιβλίο πχ είναι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό απο το ύφος-γραφή που συγκεκριμένου τότε λες οτι δεν σου άρεσε.
Εμένα αυτο που δεν μου αρέσει είναι αυτό ακριβώς...Το οτι με όσο αναλυτικοί έχουν γίνει στις προηγούμενες σεζον..Με το πόσο καλο-κακο γραμμένες εβλεπα τις αλλες σεζον..Αυτή η σεζόν είναι οτι την έκανε είτε κάποιος αλλος είτε κάποιος που απλά "βαρέθηκε" η ήθελε να την ξεπετάξει για τον όποιο λόγο.
Τωρα θα μου πεις μπορει να μην του βγήκε ρε φίλε να μην το έκανε επίτιδες...Συμφωνώ, μπορεί! Απλά δεν είναι αυτό που περιμέναμε και σίγουρα δεν είναι αυτό που περίμενα εγω.

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.