Jump to content


Πότε κάνατε τελευταία φορά format;


Από πότε έχετε να κάνετε format?  

254 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πριν 3 ημέρες , για αυτον το λόγο. Ενα πρόβλημα που με έχει στοιχειώσει, και με κηνυγάει κυριολεκτικά. 

Διαφορετικά δεν είχα κανένα λόγο να κάνω. Τελευταίο πριν από αυτό ηταν τον Αύγουστο για τον ίδιο ακριβώς λόγο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω οτι 3 χρονια μετα (ουτε συνεννοημενος να ημουν με το pc ), εγινε φορματ και στο pc το 2ο (της κοπελας μου). Ειχε αρχισει να καθυστερει λιγο να ανοιξει το οποιοδηποτε προγραμμα μετα απο την εκκινηση (περιπου 15sec delay - ο ssd ειναι στο 97%, δεν εχει το παραμικρο θεμα, αρα καποια απο τα χαζα που μπορει να μπηκαν το εκανε να καθυστερει- δε βρηκα τι), και γενικα δε το προσεχει και πολυ η κοπελια, οποτε το εκανα και εγω ενα φρεσκαρισμα. Πηρε σαφως τα πανω του , και της ειπα να το προσεχει (της εδειξα τι να κανει every now and then).

 

Μιλαμε οτι αγοραστηκε 23 Μαιου ΄14, και εγινε φορματ 28 Μαιου του ΄17 :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

Πριν 3 ημέρες , για αυτον το λόγο. Ενα πρόβλημα που με έχει στοιχειώσει, και με κηνυγάει κυριολεκτικά. 

Διαφορετικά δεν είχα κανένα λόγο να κάνω. Τελευταίο πριν από αυτό ηταν τον Αύγουστο για τον ίδιο ακριβώς λόγο

Για τον ίδιο ακριβώς λόγο έκανα τον περασμένο Ιανουάριο reset μέσα από τα Windows.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος akilleas έγραψε:

Για τον ίδιο ακριβώς λόγο έκανα τον περασμένο Ιανουάριο reset μέσα από τα Windows.

Θυμαμαι τα pm μας :hehe::p 

Εμένα είχε απο τον Δεκέμβριο να εμφανιστεί. ccleaner + revo uninstaller δε μπηκαν ΚΑΝ αυτη τη φορα. Για να μη ξαναχρειαστω διπλά user accounts και φορματς! 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Στo PC από το 2013.

Κάθε που πλησιάζουν Χριστούγεννα, Πάσχα και Δεκαπεντάυγουστος "λέω" ότι θα κάτσω να του κάνω φορμάτ αλλά είναι σαν τις δίαιτες που αρχίζουν τις Δευτέρες. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αγορά 9/2011, Format πέραν του αρχικού κανένα …

Έχω κάνει δυο επαναφορές Συστήματος για έλεγχο ορθής λειτουργίας από Είδωλο Συστήματος μια το 2011 και μια το 2015 αφού μεταφέρθηκε το λειτουργικό σε SSD.

Έγινε επεξεργασία από IOANNISTSA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.