Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 10/3/2016 at 10:19 ΜΜ, το μέλος AstraLgr έγραψε:

 

Νέος παίχτης κι εγώ είμαι lvl 10 πολύ καλό το παιχνίδι  έχω όμως κάποιες απορίες,

απο πού καταλαβαίνουμε ποιό patch έχει το παιχνίδι; το γράφει κάπου στα options;

Το fast travel ισχύει μόνο για περιοχές όπως τα safe house και τα basements; 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω και ακόμη μία απορία, στο μενού του uplay στο my games εκεί που είναι αποθηκευμένα

τα παιχνίδια έχει το κανονικό game έχει και ακόμη ένα PTS το οποίο είναι 40 GB τι ακριβός

είναι αυτό;

 

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος johnIV έγραψε:

Έχω και ακόμη μία απορία, στο μενού του uplay στο my games εκεί που είναι αποθηκευμένα

τα παιχνίδια έχει το κανονικό game έχει και ακόμη ένα PTS το οποίο είναι 40 GB τι ακριβός

είναι αυτό;

 

PTS = Public Test Server
Εκει ανεβαινει οτι νεο content θα βγει, για public δοκιμη, feedback κλπ.
Δεν ειναι αναγκη να το κατεβασεις.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις πριν μερικές ημέρες έφτασα στο 30lvl και τώρα είμαι στο μεταίχμιο είτε να το παρατήσω είτε να παίζω περιστασιακά μιας και απ' ότι βλέπω δεν είναι viable το solo... :(

 

Προς το παρών απλά αναβαθμίζω το gear και λέω να ψάξω να βρω κάνα video στο youtube που να δίνει πληροφορείς για build από το τι gear να ψάξω αλλά το κυριότερο τι abilities / talents ή what ever θα ήταν καλό να έχω για καλύτερα αποτελέσματα... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Το 85-90% του παιχνιδιου μπορεις να το βγαλεις και solo(θελει βεβαια full optimized builds)

 

Το παιχνιδι αν κ φανταζει περιπλοκο, δεν ειναι

 

Ψαξε στο tube για MarcoStyle, UpperEchelon, rxlyaT

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μπήκα μετά απο πολυ καιρό και είπα να ξεσκονιστώ.  και τελικά θέλω καλό ξεσκόνισμα χαχα. πήγα να κάνω high value target mission και τον ήπια πανηγυρικά σε tier4

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@takis-pa Ambush θα ονομαζεται αλλά δεν ξερω ακομη τι ειδους modifiers θα εχει. Μολις μαθω θα ποσταρω :)

 

@filthy_dwarf πρεπει να επενδυσεις σε stamina/health. Με την 1.8 αλλαξε εντελως το παιχνιδι.

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γενικα με την 1.8 γυρισε κ (απο οτι δειχνει μεχρι τωρα), εμεινε αρκετος κοσμος.

 

Ιδιαιτερα αυτες τις μερες που τρεχει το Global Event.

 

Μονο στο Steam ειχε σημερα πχ peak περιπου 19.000 παιχτες

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.