Jump to content



Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα!


George198222

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά διπλασίασα τα εισοδήματα μου όταν άρχισα να καθαρίζω παρμπρίζ στα φανάρια. Την είχα που την είχα την τέχνη από τη δουλειά, την εφάρμοσα και αλλού.

Αντι για "σε παραγκαλώ πολύ λίγκο βοήθεια" λέω "Αδελφοί συνέλληνες τον οβολό σας για την πάταξη των πακιστανών στα φανάρια! Για κάθε Έλληνα πλύστη πού βλέπετε, ένας πάκης λιγότερος! Η Παναγιά μαζί μας!"

Χώρια που σε χρυσαυγίτικες περιοχές παίρνω τρελά τιπς. Τώρα πια έχω περιουσία.

Sent from my Challet at Alps

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διπλασίασα τα εισοδήματα μου όταν άρχισα να καθαρίζω παρμπρίζ στα φανάρια. Την είχα που την είχα την τέχνη από τη δουλειά, την εφάρμοσα και αλλού.

Αντι για "σε παραγκαλώ πολύ λίγκο βοήθεια" λέω "Αδελφοί συνέλληνες τον οβολό σας για την πάταξη των πακιστανών στα φανάρια! Για κάθε Έλληνα πλύστη πού βλέπετε, ένας πάκης λιγότερος! Η Παναγιά μαζί μας!"

Χώρια που σε χρυσαυγίτικες περιοχές παίρνω τρελά τιπς. Τώρα πια έχω περιουσία.

Sent from my Challet at Alps

Συμβολικό καθάρισμα παρμπρίζ από την Πατριωτική Κίνηση Πολιτών | ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ | LiFO

Link to comment
Share on other sites

Λεωφορο Βουλιαγμενης εχει εναν με μια ελληνικη σημαία καπου εκει στη Δαφνη. :p

Πριν ειχε κατι πακι

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό και όταν έμεινα άνεργη, είπα σε τρεις επίσης άνεργους οικογενειάρχες συναδέλφους που έκλαιγαν τη μοίρα τους μουδιασμένοι ότι λόγω της δουλειάς του, ο σύζυγός μου γνωρίζει πολλούς αγρότες που εκείνη την εποχή έβγαζαν καρπούζι κι έπαιρναν εργάτες. Ένας μήνας, σκληρή δουλειά, καλά λεφτά. η απάντηση ήταν; "ε, όχι και να τα φάμε στους ορθοπεδικούς"! Γι΄αυτό και οι συγκεκριμένοι αγρότες - και μιλάμε για καλούς ανθρώπους, όχι σαν τα Μανωλαδιώτικα καθάρματα- έχουν τους εργάτες τους από το Μπαγκλαντές μόνιμους και κορόνα στο κεφάλι τους (πολλούς τους ξέρω και προσωπικά) και ούτε που θέλουν να ακούσουν για Έλληνες. Αυτά. Και τώρα φάτε με ζωντανή στα σχόλια

και μετα αναρωτιεμαι που πανε και βρισκουν τα θυματα :p

Link to comment
Share on other sites

Έτσι με πιάνουν και μου λένε ορισμένοι επειδή με βλέπουν προκομένο

"εεε μητσο παίζει καμιά δουλεια για μας;"

και τους λέω

"Μα φυσικά, τέλη Σεπτέμβρη (έχει τελειώσει η εξεταστική τότε) έχω τρύγο για 3-4 μέρες και σας δίνω 25-30 ευρώ τη μέρα, όχι για κανένα άλλο λόγο, απλά ξέρω ότι είστε Έλληνες και θα τα φάτε εδώ οπότε τα λεφτά δε φεύγουν. Παίζει επίσης κλάδεμα ελιάς και αμπελιού μέχρι τον Φλεβάρη, τα ίδια λεφτά και ΠΑΝΤΑ μεταφορά και φαϊ και εργαλεία πληρωμένα από εμένα (ειδικά τα κλαδευτήρια Lowe τα γερμανικά που είναι τα 2α πιο ακριβά στην αγορά). Μετά έχει ραντίσματα, κουτσοκορφίσματα, λιπάνσεις, μπλα μπλα μπλα σύνολο στο χρόνο θα δουλέψετε ένα μήνα γεμάτο και πέρα από την άσκηση και τη φύση θα βγάλετε και λεφτά να ελαφρύνετε και λίγο τους γονείς σας." (βγαίνουν άνετα 2-3 νοίκια ετησίως με τέτοια λεφτά)

"Ε όχι ξέρεις αμπλαμπλούμπλα δε μπορώ και είναι κούραση και δύσκολο και αν έχεις κάτι γραφείου..."

ΤΙ να πει κανείς εκεί. Άμα είσαι φλώρος δε πας μπροστά, ειδικά τέτοιες εποχές. Οι υπόλοιποι δηλαδή που κάνουμε όλες τις δουλειές και δε ντρέπομαστε ούτε φοβόμαστε τι είμαστε, ο σούπερμαν;

Τίποτα παιδιά, κάτι τέτοιοι καταλήγουν σε δουλειές τύπου κάνε κλικ στη διαφήμιση να πάρεις λεφτά, πυραμίδες τύπου world ventures και Lyoness club card, ένα κάρο μπούρδες, στο τέλος την τρώνε 1-2-3 φορές στον κ@λο και συνέρχονται.

Τα λεφτά βγαίνουν με τον κάματο, δε βγαίνουν με το aircondition εξ αρχής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Επανέρχομαι για όσους με θυμάστε με νέες αποδείξεις!! Έχω αναρτήσει στο blog μου την απόδειξη πληρωμής μέσω Paypal για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου (τριψήφιος αριθμός όπως πάντα!) για να σας αποδείξω ότι όχι μόνο ισχύουν αυτά που λέω αλλά μάλιστα ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες τα έσοδα αυξάνονται με αύξοντα βαθμό. Δε χρειάζεται επιτέλους να στοιβαχτούμε όλη στο Δημόσιο ή να γίνουμε βουλευτές για να βγάζουμε λεφτά. Η δέσμευσή μου είναι ότι μέχρι το τέλος του έτους θα προσπαθήσω να προσεγγίσω το μισθό ενός βουλευτή και όπως παντα θα σας τα αποδείξω με στοιχεία! Ήδη βγάζω σε μηνιαία βάση περισσότερα από τα λεφτά ενός Δημοσίου υπαλλήλου μέσης βαθμίδας.

Για όσους δεν έχετε ιδέα για τι πράμα μιλάω ορίστε:

Aναφέρομαι για ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώνετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 450-600 ευρώ το μήνα απλά βλέποντας διαφημίσεις τόσο απλό! Δε χρειάζεται να ξοδέψετε ούτε ένα σεντ από τα δικά σας λεφτά για να κερδίσετε! Δείτε το άρθρο που έχω γράφει στο (με αποδείξεις πληρωμής πάντα!) στο :

Για το μισθό του βουλευτή δεν ξέρω αν θα τον φτάσεις αλλά στη τιμιότητα και στο ήθος του έριξες στ'αυτιά.

Ούρτ βρε κατσικοτάβλαρα που ψάχνετε για θύματα:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Για το μισθό του βουλευτή δεν ξέρω αν θα τον φτάσεις αλλά στη τιμιότητα και στο ήθος του έριξες στ'αυτιά.

Ούρτ βρε κατσικοτάβλαρα που ψάχνετε για θύματα:tomato:

Added. Στεγνά.

attachment.php?attachmentid=57379&stc=1&d=1374230652

post-129-1416077562,8783_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Επανέρχομαι για όσους με θυμάστε με νέες αποδείξεις!! Έχω αναρτήσει στο blog μου την απόδειξη πληρωμής μέσω Paypal για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου για να σας αποδείξω ότι όχι μόνο ισχύουν αυτά που λέω αλλά μάλιστα ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες τα έσοδα αυξάνονται με αύξοντα βαθμό. Δε χρειάζεται επιτέλους να στοιβαχτούμε όλη στο Δημόσιο ή να γίνουμε βουλευτές για να βγάζουμε λεφτά. Η δέσμευσή μου είναι ότι μέχρι το τέλος του έτους θα προσπαθήσω να προσεγγίσω το μισθό ενός βουλευτή και όπως παντα θα σας τα αποδείξω με στοιχεία! Ήδη βγάζω σε μηνιαία βάση περισσότερα από τα λεφτά ενός Δημοσίου υπαλλήλου μέσης βαθμίδας.

Για όσους δεν έχετε ιδέα για τι πράμα μιλάω ορίστε:

Aναφέρομαι για ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώνετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 450-600 ευρώ το μήνα απλά βλέποντας διαφημίσεις τόσο απλό! Δε χρειάζεται να ξοδέψετε ούτε ένα σεντ από τα δικά σας λεφτά για να κερδίσετε! Δείτε το άρθρο που έχω γράφει στο (με αποδείξεις πληρωμής πάντα!) στο :

more ti mas les.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Επανέρχομαι για όσους με θυμάστε με νέες αποδείξεις!! Έχω αναρτήσει στο blog μου την απόδειξη πληρωμής μέσω Paypal για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου για να σας αποδείξω ότι όχι μόνο ισχύουν αυτά που λέω αλλά μάλιστα ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες τα έσοδα αυξάνονται με αύξοντα βαθμό. Δε χρειάζεται επιτέλους να στοιβαχτούμε όλη στο Δημόσιο ή να γίνουμε βουλευτές για να βγάζουμε λεφτά. Η δέσμευσή μου είναι ότι μέχρι το τέλος του έτους θα προσπαθήσω να προσεγγίσω το μισθό ενός βουλευτή και όπως παντα θα σας τα αποδείξω με στοιχεία! Ήδη βγάζω σε μηνιαία βάση περισσότερα από τα λεφτά ενός Δημοσίου υπαλλήλου μέσης βαθμίδας.

Για όσους δεν έχετε ιδέα για τι πράμα μιλάω ορίστε:

Aναφέρομαι για ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώνετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 450-600 ευρώ το μήνα απλά βλέποντας διαφημίσεις τόσο απλό! Δε χρειάζεται να ξοδέψετε ούτε ένα σεντ από τα δικά σας λεφτά για να κερδίσετε! Δείτε το άρθρο που έχω γράφει στο (με αποδείξεις πληρωμής πάντα!) στο :

more ti mas les.com

Blog και λαλακίες,αν δεν τα δώ γραμμένα σε πολυτονικό και απόδειξη σε μπακαλοτέφτερο δεν πιστεύω τίποτε.

Ρε κοριτσάκι ή αγοράκι ή ουδέτερο δεν κάνεις καμιά φούσκα με τη μύξα σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Επανέρχομαι για όσους με θυμάστε με νέες αποδείξεις!! Έχω αναρτήσει στο blog μου την απόδειξη πληρωμής μέσω Paypal για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου για να σας αποδείξω ότι όχι μόνο ισχύουν αυτά που λέω αλλά μάλιστα ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες τα έσοδα αυξάνονται με αύξοντα βαθμό. Δε χρειάζεται επιτέλους να στοιβαχτούμε όλη στο Δημόσιο ή να γίνουμε βουλευτές για να βγάζουμε λεφτά. Η δέσμευσή μου είναι ότι μέχρι το τέλος του έτους θα προσπαθήσω να προσεγγίσω το μισθό ενός βουλευτή και όπως παντα θα σας τα αποδείξω με στοιχεία! Ήδη βγάζω σε μηνιαία βάση περισσότερα από τα λεφτά ενός Δημοσίου υπαλλήλου μέσης βαθμίδας.

Για όσους δεν έχετε ιδέα για τι πράμα μιλάω ορίστε:

Aναφέρομαι για ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώνετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 450-600 ευρώ το μήνα απλά βλέποντας διαφημίσεις τόσο απλό! Δε χρειάζεται να ξοδέψετε ούτε ένα σεντ από τα δικά σας λεφτά για να κερδίσετε! Δείτε το άρθρο που έχω γράφει στο (με αποδείξεις πληρωμής πάντα!) στο :

Χριστινάκι μην τους ακούς μωρό μου, ζηλεύουνε που εσύ βγάζεις λεφτά.

Ανανεωμένη σε βλέπω, δείχνεις 4 χρόνια νεότερη!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.