Jump to content



Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα!


George198222

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας!! Έχω αναρτήσει την 4η πληρωμή μέσω Paypal!! Τριψήφια!

Να σας ενημερώσω για όσους ακολουθούν την πορεία μου έχω αναρτήσει στο blog μου την τέταρτη και τελευταία ανάληψη χρημάτων μου για το μήνα Ιουλίου. Όπως πάντα το τελευταίο ποσό είναι μεγαλύτερο από τα προηγούμενα και στο παρόν στάδιο είμαι σε θέση να βγάζω μηνιαίως περισσότερα από Δημόσιο Υπάλληλο μέσης βαθμίδος, με τελικό αντικειμενικό στόχο μέχρι το πέρας του 2013 να βγάζω περισσότερα από τους βουλευτές (δύσκολο εγχείρημα αλλά θα το προσπαθήσω).

Εδώ θα είμαστε να το διαπιστώσουμε μαζί. Όσοι θέλετε να ενημερωθείτε και να ακολουθείτε την πορεία μου επισκεφθείτε :

Link to comment
Share on other sites

Eγώ διερωτώμαι εάν η Χριστίνα24, παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα "επιτυχίας" στην οικία μου.:jump:

Μπαα θα είναι όπως ο άλλος που είχε όνομα "κατερινακι" και είπε πως λεγόταν Στάθης :hehe:

Sent from my cm_tenderloin using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γύρνα πίσω θα ... πεθάνω....

Όλα για σένανε μιλάνε

σε ξέρουνε με τ' όνομά σου

CD, βιβλία, φωτογραφίες..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BI0gVih4vrc]Panos Kiamos - Live Sto Fix - Gyrna Piso , Ola Gia Senane Milane - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.