Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Zarras

ειλικρινα βρε πασχαλια, σου φαινεται οτι προσπαθει να ψαρεψει απαντησεις?

ε, τώρα Ζάρρα μου φαίνεται τα θέλει ο κ@λος σου

ερωτήσεις είναι αυτές; :hehe:

κουράζεις και συγχύζεις και τον Φάνη :rofl:

Link to comment
Share on other sites

paschalia + RootX = :coax:

(βρε Πασχαλιά μην τον αποπαίρνεις, είναι νηστικός από την Κυριακή το απόγευμα :p )

ΥΓ Εν ολίγοις (που έλεγε και ένας γνωστός μου όχι δεν είναι ο Root :D), θα τα σβήσω τα post να μην ξεφτιλίζουμε και το thread

Link to comment
Share on other sites

οκ, σορρυ που χαλασα το εξειδικευμενο τοπικ με κατι που θεωρησα οτι ηταν σχετικο -ξεχασα οτι οποιοδηποτε ποστ μου δεν πα να ειναι το πλεον σχετικο θεωρειται ακυρο .

Καλο βραδυ . (τα ποστς μου θα σβηστουνε απο το παρον τοπικ και ολα καλα, ολα ωραια )

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΤΥΧΑΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΣΕ ΠΟΙΚΙΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΠΩΣ ΤΟ MY-SHOP.GR ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ USERS ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

ΨΑΓΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ psagmeno.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Μπράβο! Καλλή ιδέα! Και ώρες ώρες ψάχνω κάποιο Link... Προτείνω να γίνει sticky το θέμα αν δεν έχει γίνει ήδη...

Από τον 9ο του 2003, sticky είναι.... αρχίζεις και spamάρεις Μάκη, κοίταξέ το.

Link to comment
Share on other sites

Προταση προς admins: Να σβηστουν ολα τα ποστ εκτος απο το πρωτο ! Μην χασουμε το νοημα του θρετ....Οποιος θελει να κανει διαφημιση ή να προτεινει καποιο site μεσω πμ μου το στελνει και μπαινει αμεσως στη λιστα !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.