Jump to content



MacBook Pro Ολοκαίνουριο σφραγισμένο (απίστευτη ευκαιρία)


SirGeorge

Recommended Posts

[MENTION=17903]denz[/MENTION]: Η τιμή που αναγράφεται προφανώς και είναι υψηλότερη από αυτή που πωλείται, τώρα το τι είδους παραστατικό είναι δεν νομίζω ότι έχει κάποια σχέση. Προφανώς υπάρχει κάλυψη για το θέμα της διάρκειας της εγγύησης έτσι ώστε να είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ένα έτος.

[MENTION=22530]sobi[/MENTION]: Δεν αξίζει να απαντήσω σε κακοπροαίρεση και εξυπνάδες, εάν όντως το πάρεις και δεν σου δώσω το δικό μου μπορείς να με εκθέσεις δημοσίως, έως τότε απλά νομίζω ότι εκτίθεσαι εσύ κάνοντας ανυπόστατες προβλέψεις.

Υ.Γ. Παρακαλώ να κλείσει το θέμα, νομίζω χάλασε η αγγελία μου με όλα αυτά, όποιος με χρειαστεί με πμ, ευχαριστώ και ζητώ συγγνώμη εάν έθιξα κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου λεγα λοιπόν να περιμένεις δέκα μέρες εφόσον ήσουν σίγουρος και είπες ότι εγώ εκθέτω τον εαυτό μου. Γιατί στην τελική αυτός που θα το θελήσει θα το πάρει αύριο από σένα. Όμως το να λες να κλείσει σημαίνει μήπως ότι αναιρεις αυτό που είχες πει πιο πάνω με bold και υπογραμμιση? και εγώ αναφέρθηκα σε τακτική μην τον είδατε τον Παναη. Που μάλλον επιβεβαιώνει την κλασσική παροιμία.. Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες!:-) αυτά από μένα καληνύχτα

Sent from my GNeX4

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν μιλάω καλά τα ελληνικά, όταν έγραψα "ότι θέλετε με πμ" το έγραψα για αυτόν ακριβώς τον λόγο δηλαδή ειλικρινά πρέπει να το εξηγήσω περαιτέρω για να γίνει κατανοητό??

Εφόσον λοιπόν το έχεις στα χέρια σου μου το στέλνεις με πμ γιατί πολύ αμφιβάλλω ότι όντως το παρήγγειλες ή πρόκειται να το παραγγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι στα χέρια μου. Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο.. Διάβασε και θα δεις.. Όμως δεν μου είναι κάτι να κάνω μια παραγγελία αύριο που είναι και Σάββατο..κακοπροεραιτος δεν είμαι.. Απλά σου το πα και πιο πριν. Καλό είναι να προσέχουμε τι λέμε γιατί όλο και κάποιος ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΑΙΤΟΣ θα βρεθεί να κάνει μια παραγγελία γιατί Αν του κάτσει! Είπες ότι το χαρίζεις το δικό σου :-)

Over and out

Sent from my GNeX4

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1401]SirGeorge[/MENTION] με πήραν από το infoworld και μου είπαν ότι το macbook είναι στο κατάστημα από χτες. Κάλεσε τους αν θες για επιβεβαίωση. Και ελπίζω να τηρησεις τα bold του ποστ σου :-)

Σε λιγότερο από 5 μέρες

Sent from my GNeX4

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1401]SirGeorge[/MENTION] με πήραν από το infoworld και μου είπαν ότι το macbook είναι στο κατάστημα από χτες. Κάλεσε τους αν θες για επιβεβαίωση. Και ελπίζω να τηρησεις τα bold του ποστ σου :-)

Σε λιγότερο από 5 μέρες

Sent from my GNeX4

στο ποστ του λέει ότι πρέπει να το αγοράσεις για να χαρίσει το δικό του.. μη τα θέλεις όλα δικά σου.. δώσε 1699 στο ινφο και μετά έλα να στο χαρίσει..

:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις ειλικρινά δηλαδή, τι πρόβλημα έχετε και έχετε ανάγει το θέμα σε νέο κυπριακό ;

Αν δεν σας αρέσει η τιμη που εχει βάλει στην αγγελία του το παλικάρι (δεν λέω αν είναι σωστή ή όχι, δε με αφορά) πάτε παρακάτω, και το παλικάρι αν δεν αλλαξει την τιμή παίζει και με το ενδεχόμενο να μείνει με το Mac στο χέρι.

Δύσκολο ειναι ; Τι ζόρι τραβάτε ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τραβάω μερικά ζόρια όταν ο άλλος με κοροϊδεύει μες τα μούτρα μου και ψάχνει για κορόιδα,και του λες ότι υπάρχει ανακρίβεια στην αγγελία σου και εκείνος το βιολί του

κανένα κυπριακό,εγώ τον άνθρωπο δεν τον ήξερα από χθες άλλα όταν έχεις μαγαζί και είσαι στην αγορά καιρό δεν ψαρεύεις θύματα στα φόρουμ,και δεν λες ποτέ για άλλα μαγαζιά,αυτό ειναι μέγα λάθος στο εμπόριο

δες λοιπόν τα αποτελέσματα τώρα

γιατί δεν το κλειδώσατε;;

αυτό θα έπρεπε να σε άφορα,που αφήσατε το θέμα ανοικτό,τα υπόλοιπα να χουμε να λέμε

Link to comment
Share on other sites

οποιος ηθελε να το αγορασει θα το αγοραζε. ετσι και αλλιως με ενα παζαρι το επαιρνε και 1500-1450 μην σου πω.

και απο την αλλη τι σας νοιαζει εσας δλδ?

απαξ και εγω γουσταρω να πουλησω ati hd 6970 σε τιμη αγορας δλδ 420 ευρω

εχω καθε δικαωμα να το κανω. απο εκει και περα ο αγοραστης διαλεγει ανα το θελει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λόγος που ζήτησα να κλείσει το θέμα, δέχτηκα και δέχομαι ανήθικες επιθέσεις με κακόβουλους χαρακτηρισμούς χωρίς ουσιαστικά επιχείρηματα από χρήστες και το κυριότερο χωρίς να έχω δώσει αφορμή.

Το να βάλεις μια τιμή (η οποία την στιγμή που την έβαλα ΔΕΝ υπήρχε η αντίστοιχη χαμηλή σε online κατάστημα) δεν είναι λόγος να σε βρίζουνε. Υπάρχει δυστυχώς τέτοια ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΣΗ και ΕΜΠΑΘΕΙΑ από κάποιους που θεωρούν ότι 100% το κάνεις για να κλέψεις ή να κοροιδέψεις κάποιον χωρίς να υπολογίζουνε τίποτα ή να το ψάχνουνε λίγο. Το ενδεχόμενο να έχεις όντως μια χαμηλή τιμή και μετά απλά ένα κατάστημα να έβαλε την ίδια ΟΥΤΕ που τους περνάει από το μυαλό.......Λυπάμαι που γίνομαι αντικείμενο εκτόνωσης για κάποιους.

Με αφορμή το post του ευγενικού φίλου sotoscorfu που εκφράζεται με το λιγότερο αισχρούς χαρακτηρισμούς προς το πρόσωπό μου παρακαλώ τους αρμόδιους να κλείσει άμεσα το θέμα.

Όποιος με χρειάζεται για οτιδήποτε σχετικό με το θέμα παρακαλώ με πμ. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Και για του λόγου του αληθές εάν κάποιος μου φέρει εντός 10 ημερών τιμολόγιο ή παραστατικό ότι το αγόρασε σε τιμή ίδια ή χαμηλότερη από αυτή που τον πουλάω του το χαρίζω.

Υπάρχει λόγος που ζήτησα να κλείσει το θέμα, δέχτηκα και δέχομαι ανήθικες επιθέσεις με κακόβουλους χαρακτηρισμούς χωρίς ουσιαστικά επιχείρηματα από χρήστες και το κυριότερο χωρίς να έχω δώσει αφορμή.
[MENTION=22530]sobi[/MENTION]: Δεν αξίζει να απαντήσω σε κακοπροαίρεση και εξυπνάδες, εάν όντως το πάρεις και δεν σου δώσω το δικό μου μπορείς να με εκθέσεις δημοσίως, έως τότε απλά νομίζω ότι εκτίθεσαι εσύ κάνοντας ανυπόστατες προβλέψεις.

με όλο τον σεβασμό αλλά το να κατηγορείς κάποιους για εμπάθεια και κακοήθεια και ότι δεν μιλάνε με επιχειρήματα όταν εσύ ουσιαστικά "θαβεις" ένα άσχετο κατάστημα που την μέρα της αγγελίας είχε ήδη τιμή 1699 στο ίδιο laptop και δεν σταματάς εκεί αλλά το συνεχίζεις και τους προκαλείς με στοιχήματα συνοικιακού καφενείου, ούτε σε δικαιώνει ούτε σε τιμά. Και ιδιαίτερα μιας και όπως λες έχεις πουλήσει 300+ πράγματα στο δελαμπ (άρα μάλλον βγάζεις γερό μεροκάματο για "ιδιώτης") και έχεις ένα όνομα στο φορουμ θα έπρεπε να είσαι imo πιο προσεκτικός στο τι λες μιας και τα ποστ των αγγελιών τα διαβάζουμε μπόλικοι και 1 αρνητικό ποστάρισμα υπερισχύει 100 θετικών..

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες κλείνουν μόνο όταν πωληθεί/ουν το/τα αντικείμενο/α της αγγελίας ή αν ο πωλητής δηλώσει ότι πλέον δεν είναι διαθέσιμα για πώληση. Το "κλείστε την αγγελία και όποιος θέλει pm" παραβιάζει τους κανονισμούς και μπορεί να οδηγήσει σε τρίμηνο αποκλεισμό σου από αυτές. Έγινα κατανοητός;

Link to comment
Share on other sites

Το ενδεχόμενο να έχεις όντως μια χαμηλή τιμή και μετά απλά ένα κατάστημα να έβαλε την ίδια ΟΥΤΕ που τους περνάει από το μυαλό.......

Σε περιπτωση που ισχυε κατι τετοιο... κανενας απο εμας ΔΕΝ ΕΙΔΕ να κανεις καμια προταση ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗΣ ΤΙΜΗΣ ,ισα ισα που υπερασπιζοσουν την πωληση σου ,οτι το σκρουτζ και το εκαστοτε καταστημα ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΕΣ και απλα εχουν κραχτες. Εσενα μαλλον δεν σου περασε απο το μυαλο οτι δεν ειναι μουφες και απλα κραχτες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.