Jump to content



[Αναβάθμιση] Από Deathadder 3.5G σε..;


Johnny6RED

Recommended Posts

στην αρχη με εφτιαξες ασχημα, αλλα μετα ειδα οτι ειανι το pure

Το Kone[+] εννοείς; Κι εμένα με είχε βολέψει αφάνταστα, ειδικά η δυνατότητα αυξομείωσης του βάρους. Εγώ το έδωσα αναγκαστικά γιατί χάλασε η ροδέλα. Πήρα ίδιο, χάλασε και στο δεύτερο και μετά πήρα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Το Kone[+] εννοείς; Κι εμένα με είχε βολέψει αφάνταστα, ειδικά η δυνατότητα αυξομείωσης του βάρους. Εγώ το έδωσα αναγκαστικά γιατί χάλασε η ροδέλα. Πήρα ίδιο, χάλασε και στο δεύτερο και μετά πήρα άλλο.

ναι αυτο εννοω....το τελειοτερο grip σε ποντικι που εχω πιασει...αλλα σε μεγαλο βαθμο ηταν θεμα μεγεθους. Δηλαδη ΟΚ πολλα ειναι εργονομικα στο σχημα δεν νομιζω οτι ηταν κατι ιδιαιτερο εκει, αλλα μεγαλυτερο ποντικι απο τα 135mm του σε μηκος δεν εχω βρει! Γι'αυτο δε μου κανει το pure :(

[MENTION=11666]wolves[/MENTION] δεν ηταν ακριβως γκαντεμης ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] μιας και ειανι γνωστο οτι αυτο το ποντικι ειχε προβλημα στη ροδελα και νομοτελειακα καποια στιγμη χαλαγε. Υποτιθεται το V2 ειχε ενισχυμενη, κανενα δεν ηταν V2 απο αυτα που ειχες?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ρίσκαρα να περιμένω και τρίτο. Πήρα ένα Mionix που έκατσε στο χέρι μου σα γάντι.

Πιό Μionix πήρες Wizard???

Γιατί και εγώ προσπαθώ να αλλάξω από το Kone+ και τυχαία έχω ήδη παραγγείλει το Mionix Naos 8200 έχοντας αλλάξει 2-3 και ευελπιστώντας ότι θα μου κάνει μιας και από τα χαρακτηριστικά δείχνει παραπλήσιο σε μέγεθος και πιο εργονομικό.

Link to comment
Share on other sites

Πιό Μionix πήρες Wizard???

Γιατί και εγώ προσπαθώ να αλλάξω από το Kone+ και τυχαία έχω ήδη παραγγείλει το Mionix Naos 8200 έχοντας αλλάξει 2-3 και ευελπιστώντας ότι θα μου κάνει μιας και από τα χαρακτηριστικά δείχνει παραπλήσιο σε μέγεθος και πιο εργονομικό.

Εγώ πήρα το 5000. Εξωτερικά είναι όλα ίδια. Απίθανο grip. Εσωτερικά το 3200 φοράει Avago 3060, το 5000 Avago 9500 και το 8000 Avago 9800. Με το software θέλουν λίγη δουλειά, περισσότερο για βελτιώσεις/προσθήκες παρά για προβλήματα. Έχω κάνει και μια μικρή παρουσίαση εδώ.

Αν και δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά, οι περισσότεροι υποστηρίζουν ότι οι Laser δεν παίζουν καλά σε υφασμάτινο pad, οπότε εγώ το είχα με hard.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το 5000. Εξωτερικά είναι όλα ίδια. Απίθανο grip. Εσωτερικά το 3200 φοράει Avago 3060, το 5000 Avago 9500 και το 8000 Avago 9800. Με το software θέλουν λίγη δουλειά, περισσότερο για βελτιώσεις/προσθήκες παρά για προβλήματα. Έχω κάνει και μια μικρή παρουσίαση εδώ.

Αν και δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά, οι περισσότεροι υποστηρίζουν ότι οι Laser δεν παίζουν καλά σε υφασμάτινο pad, οπότε εγώ το είχα με hard.

Τέλεια, οπότε λογικά θα μου κάνει μιας και το Kone+ απ' ότι βλέπω έχει ''καταστρέψει'' πολλούς λόγω σχήματος και μεγέθους και δύσκολα πας σε άλλο.

Εχω ήδη προμηθευτεί σκληρό pad και είμαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.