Jump to content


Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ #2 (photolab 2)


Recommended Posts

Κοιτα με αυτό μου μοιάζει και μένα. Βεβαια, μοιάζει και με κάτι άλλο αν το κάνεις μια clockwise 90 μοιρες περιστροφή.

α)Γιατί μιρορεντ

β)Γιατί όχι έγχρωμο? Στο εγχρωμο μου παραπέμπει σε Αγγελόπουλο :p Άλλωστε εκει γύρισε και ταινία.

Link to comment
Share on other sites

2 Σημερινές μέσα από το σπίτι γιατί έξω έχει -10 (Real Feeling -18 :hehe:)

Αλλά δεν ξέρω ποια να βάλω στα Social Photo Media :p

πω πω εμενα θα χτυπαγαν τα δοντια μου σαν κομπρεσερ αν εκανε τοσο κρυο

εγω θα ελεγα οτι η εστιαση αστοχησε κ στις δυο οποτε στο δευτερο γυρο βελτιωσε το σημαδι ! :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα με αυτό μου μοιάζει και μένα. Βεβαια, μοιάζει και με κάτι άλλο αν το κάνεις μια clockwise 90 μοιρες περιστροφή.

α)Γιατί μιρορεντ

β)Γιατί όχι έγχρωμο? Στο εγχρωμο μου παραπέμπει σε Αγγελόπουλο :p Άλλωστε εκει γύρισε και ταινία.

α)Mου καθεται και καλυτερα το "βαρος" απο εκει (ωσαν waveform που σβηνει κιολας) αλλα και να διαφοροποιηθει απο τη δικια σου.

β)Εχω και εγχρωμο..αλλα δε ξερω αν θα ανεβει..Θα αργησει...ενεκα "αγγελοπουλος".:p

(ηταν ψιλοχαλια το jpg και δε με αφηνε να το πειρξαω πολυ.Λιγο πιο "βαρυ" το εκανα, πιο απογευματινο-βραδινο)

Link to comment
Share on other sites

Πράκτωρας της κυβέρνησης είναι αυτός, δεν παίζει.

Τον βάλανε να διασκεδάζει τον κόσμο μην πάθει κατάθλιψη :D

Στα δικά μας τώρα... να βάλω μερικά μακρινά σπίτια :D

1545801_10202954157313398_2134197718_n.jpg

Γμτ, μου φαίνεται ξέχασα να ανεβάσω τα κιτρινάκια πρωτού κάνω remove το blue cast από το έδαφως και βγήκε αρκετά Παναθηναϊκή :D

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι αλλο μυστηριο της ζωης μου οπου κ να παω μου βγαζουν παρατσουκλια εχει ενδιαφερον να σας πω μερικα

καθηγιτης μυστηριο

προεδρος

lord mystery

κυριος χι χι

οστοσο αν καταφερεις να γινεις διασκεδαστικος ολοι θα σε θυμουνται οτι κ να κανεις...

ενδιαφερουσα φωτογραφια l.l

θα μπορουσε να υπαρχει κ ενα φεγγαρι καπου αν κ μπορει εκινη τη στιγμη να ηταν καπου αλλου... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Από την πρόσφατη photoβόλτα μας με τον Κύριο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]ίδη στην Εύβοια :D

12174566325_34be31f209_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

12191714066_da402e927b_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

12191525994_08c58d319f_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

12191347583_0b4e140cbe_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

12191093075_daa991fdf5_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

12206976195_e15b5b8c83_z.jpg

Untitled by jasonbam, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Clone out το γκαζόν στα αριστερά, καθάρισμα του background ( εμένα δεν με χαλάει πάντως και με την παρούσα κατάσταση πίσω ) και είσαι super [MENTION=8745]Jason[/MENTION] στην 3η με το χουράφ :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.