Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ #2 (photolab 2)


Recommended Posts

αυτο το εκκλησακι το εχω σταμπαρει καιρο τωρα οταν με εφερνε το ποδηλατο προς τα εκει......
Ευκολα προσβασιμο ετσι ; φωτιζεται απο τα φωτα του δρομου ; Αν ναι , θα κουβαλαω και πετρες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτο το εκκλησακι το εχω σταμπαρει καιρο τωρα οταν με εφερνε το ποδηλατο προς τα εκει......

Ευκολα προσβασιμο ετσι ; φωτιζεται απο τα φωτα του δρομου ; Αν ναι , θα κουβαλαω και πετρες :hehe:

 

Εύκολα προσβάσιμο απλά μην πας μόνος με το ποδήλατο γιατί έχει κάτι αγέλες των 10 σκύλων εκεί τριγύρω...μην έχεις ιστορίες!

Φωτίζεται από τα φώτα του δρόμου μόνο από την μπροστά μεριά,που είναι προς την Αθηνών-Σουνίου αλλά η μεριά που έχω βγάλει εγώ είναι η πίσω και είναι εντελώς σκοτεινή.

 

Έβαλα το αμάξι 50 μέτρα πιο πάνω στο δρόμο έτσι ώστε να το φωτίσω με τα φώτα του αυτοκινήτου ;)

 

Και μια ακόμα για το καλό :p

 

18712907300_5ec596b628_c.jpg

Milky Way in Sounio by Manos Iatrou, on Flickr

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα , ποδηλατο και βραδυ για μενα ειναι απαγορευτικο.

Απλα δε γνωριζω κατα ποσο "επρεπε" να φωτισεις το εκκλησακι

 

To έχω και χωρίς φωτισμό αλλά δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το αποτέλεσμα οπότε ασχολήθηκα με αυτή!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω λοιπον κανα μηνα για να παω πιο νωρις :p

 

Θα ξαναπάω και εγώ τον άλλο μήνα,στείλε αν είναι μήπως βρεθούμε :)

Τη μέρα που έβγαλα αυτές συνάντησα τυχαία τον Αλέξανδρο Μαραγκό στο σημείο που έβγαλε τη φώτο που δημοσίευσε η NASA και τα λέγαμε..

 

Ας ανεβάσω και μια τελευταία..

 

18895369632_846f64e660_c.jpg

Milky Way in Sounio by Manos Iatrou, on Flickr

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.