Jump to content


LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

Δεν εχει κανενα νοημα να προσπαθεις να το επιτυχεις αυτό σε κινητο.

Γιατί δεν έχει νόημα?

Συνήθως είναι συνδεδεμένες 4 συσκευές στο wifi (+ όταν έρχεται κόσμος σπίτι).

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω ρωτάει ο Αλεξ. Αν είναι θέμα κινητού ή θέμα router.

Με το Νοτε3 π.χ. τερματίζω στα 110Mbps Down/110Μbps UP, γνωρίζοντας πως το router μπορεί να δώσει παραπάνω αφού είναι Wireless-N 900 Dual channel.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω ρωτάει ο Αλεξ. Αν είναι θέμα κινητού ή θέμα router.

Με το Νοτε3 π.χ. τερματίζω στα 110Mbps Down/110Μbps UP, γνωρίζοντας πως το router μπορεί να δώσει παραπάνω αφού είναι Wireless-N 900 Dual channel.

Αυτό ^^ οπότε είναι θέμα router.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ^^ οπότε είναι θέμα router.

Κοίτα, σε εμένα τερματίζει το κινητό λογικά και όχι ο router. Στη δική σου περίπτωση δεν ξέρω. Μόνο αν δοκιμάσεις το κινητό και σε άλλο Wi-Fi N router που ξέρεις πως με άλλη συσκευή 50αριζει, θα είσαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, σε εμένα τερματίζει το κινητό λογικά και όχι ο router. Στη δική σου περίπτωση δεν ξέρω. Μόνο αν δοκιμάσεις το κινητό και σε άλλο Wi-Fi N router που ξέρεις πως με άλλη συσκευή 50αριζει, θα είσαι σίγουρος.

Καλά Ζάχο δεν είναι και το ποιο εύκολο σενάριο να βρείς 50άρι + wi-fi N router :p , αλλά εννοείτε αν πετύχω τέτοιο συνδυασμό θα το δοκιμάσω!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο εργαλείο, μάλλον το πιο πλήρες android αυτή τη στιγμή στην αγορά. Λαμβάνοντας υπόψη και τη σχετική αύξηση στην τιμή που βρίσκει κανείς στην Ελλάδα το μικρό του ξαδερφάκι Nexus 5, είναι μια καλή επιλογή. Προς το παρόν έχω αντισταθεί, αλλά δεν ξέρω πόσο ακόμα... :)

Link to comment
Share on other sites

screenshot-2013-12-26-17-57-12-10511.png

~1 ώρα video stream από nas.

~2 ώρες video από το τηλέφωνο.

Συνέχεια ανοιχτό wifi, push email,καιρός, ασύρματη αποθήκευση.

Ελάχιστα μηνύματα - κλήσεις.

~2 ώρες browsing

~2 ώρες "σκάλισμα"

και 2 φωτό από lockscreen, homescreen. (όχι τίποτα ιδιαίτερο)

homescreen-10512.jpg

lockscreen-10513.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.