Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι ο μη βιασμός της USB. Επίσης φαντάζομαι είναι πιο convenient με την έννοια ότι επιστρέφεις για λίγο σπίτι και απλά το ακουμπάς και φορτίζει, δεν ψάχνεις/σκύβεις για καλώδια κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

+1 για το mod, αλλά ακόμη δεν έχω βρει πλεονέκτημα στην ασύρματη φόρτιση. Φορτίζει και πιο αργά.

Βραδυ, σκοταδι, πριν πέσεις για υπνο εξαντλημενος εχεις 3 επιλογες: αναβεις φως και βαζεις USB, δεν αναβεοις φως και προσευχεσε να βρεις τρυπα με την μια, το ακουμπας πανω στον φορτιστη και στις επομενες 6 ωρες εχει φορτισει

Διαλεγω κουρτινα 3 :D

Link to comment
Share on other sites

Είδα το G2 χθες στο Mall και έπαθα πλάκα! Τί έχουν φτιάξει οι άνθρωποι! Έβαλα για σύγκριση το G μου δίπλα του και το G2 έμοιαζε μικρότερο, και ας έχει μισή ίντσα παραπάνω.

Το knock/knock δεν λειτουργούσε καθόλου καλά, δεν είχε σωστή απόκριση και κόλλαγε, αλλά ίσως να έφταιγε ότι ήταν εκθεσιακό και το είχαν ξεσκίσει.

Κατά τα άλλα είχε υπέροχη οθόνη όπως και του G μου :p, κανένα lag σε homescreen/appdrawer, απλά πανέμορφο.

Μπορώ να το συγκρίνω μόνο με Note3 το οποίο το είδα στο περίπτερο της Samsung, και μου φάνηκε απλά γιγάντιο και άκομψο μπροστά στο G2.

Link to comment
Share on other sites

Βραδυ, σκοταδι, πριν πέσεις για υπνο εξαντλημενος εχεις 3 επιλογες: αναβεις φως και βαζεις USB, δεν αναβεοις φως και προσευχεσε να βρεις τρυπα με την μια, το ακουμπας πανω στον φορτιστη και στις επομενες 6 ωρες εχει φορτισει

Διαλεγω κουρτινα 3 :D

[MENTION=4655]racer[/MENTION]

Combo Apple's marketing + AMAN teleshopping

Βαρεθήκατε να χαλάτε τα usb επειδή τα χρησιμοποιείτε για τον λόγο που δημιουργήθηκαν;

Χρειαστήκατε και εσείς να συνδέσετε το usb το βράδυ με σκοτάδι, πριν πέσετε για ύπνο, ενώ ήδη έχετε αλλάξει ρούχα, πλύνει δόντια;

Είναι και για εσάς ο χρόνος χρήμα; Τώρα με τον Qi charger γλυτώνετε 2 sec κάθε βράδυ. Και αν αυτό σας φαίνεται λίγο, πολλαπλασιάσετε το με όλες τις φορές που θα φορτίσετε το κινητό. Σε 50 χρόνια γλυτώνετε ...10 ώρες :p

Τέλοσπαντων. Για μένα more is less. Να έχω και άλλο ένα ματζαφλάρι στο γραφείο-κομοδίνο δεν είναι βελτίωση. Άσε που πολλές φορές μπορεί να είμαι σπίτι για 1 ωρίτσα, οπότε αν θέλω φορτισμένο κινητό θα το φορτίσω από usb.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και γω από εχθές :)

Το κινητό είναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!!!!!!

θα μου πάρει λίγο καιρό να συνηθήσω το μέγεθος του καθώς δεν έχω χερούκλα :p

Χαοτική διαφορά σε σχέση με το htc one s ! Επίσης να πω ότι δε κολλάει πουθενά και καθόλου ! Πάρα πολύ δυνατό!!! Δεν χρειάζομαι κάτι περισσότερο, μη σας πω ότι είναι overpowered ! ΟΘΟΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] να το φορτίσω στο 30-25% για να κάνει κύκλους η μπαταρία ;

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και γω από εχθές :)

Το κινητό είναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!!!!!!

θα μου πάρει λίγο καιρό να συνηθήσω το μέγεθος του καθώς δεν έχω χερούκλα :p

Χαοτική διαφορά σε σχέση με το htc one s ! Επίσης να πω ότι δε κολλάει πουθενά και καθόλου ! Πάρα πολύ δυνατό!!! Δεν χρειάζομαι κάτι περισσότερο, μη σας πω ότι είναι overpowered ! ΟΘΟΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] να το φορτίσω στο 30-25% για να κάνει κύκλους η μπαταρία ;

Εκτιμώμενη επειδη ποτε δεν αφηνω τις συσκευες να πέσουν κατω απο 15% μπαταρια για λογους υγειας της μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μολις μου ηρθε ενημερωση για αναβαθμιση rom 546,33MB μεσω OTA.....

Mαλλον ειναι η Κιτ Κατ :clap:

Γερμανικο G2, Vodafone Branded

Κατεβαινει με ρυθμους χελωνας βεβαια, ειδομεν!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.