Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

Επειδή λόγω γρίπης γυναίκα και κόρη με έχουν σε καραντίνα...

Happy Valentine's Day labίτες!!!! :jester:

signature.pngsignature.png

και

MEN OF WAR: VIETNAM

(Δυστυχώς δε μου βγάζει signature για αυτό)

Έγινε επεξεργασία από Nikos1071
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι απλά ιδέα μου, αλλά με την απενεργοποίηση της προβολής των εκτιμώμενων νικών και των απαντήσεων στο φόρουμ νομίζω ότι είναι αισθητά πιο γρήγορη η σελίδα.

Η πραγματική δοκιμασία θα είναι αν εμφανιστεί κανένα καλό bundle βέβαια, αλλά μέχρι τότε μάλλον είμαστε εντάξει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά έγινε η όχι μέλος του thelab sto steam??

Υποθέτω ότι ρωτάς αν εσύ είσαι μέλος στο "ιδιωτικό" γκρουπ; Έψαξα το αρχικό μήνυμά σου (http://www.thelab.gr/gaming/steamgifts-com-thread-2-0-giftlab-131329.html#post1063627451) και είδα ότι

α. έχει μόνο 3 "like".

β. (από εκεί ακολούθησα το προφίλ σου στο Steam και είδα ότι) το γρουπ δεν είναι μεταξύ των 16 στα οποία ανήκεις.

Άλλωστε, θα είχες δει την πρόσκληση μπαίνοντας στο Steam και θα έπρεπε να την αποδεχτείς για να μπεις.

Ελπίζω να μη ρωτάς για κάποιον άλλο και να μην το κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

"Servers Offline Overnight" (overday για εμάς)

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] vα περιμένουμε άραγε και κάποιες από τις αναμενόμενες αλλαγές για το SGv2;;;;

Ή έχει ακόμα δρόμο το τεστάρισμα;

Link to comment
Share on other sites

"Servers Offline Overnight" (overday για εμάς)

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] vα περιμένουμε άραγε και κάποιες από τις αναμενόμενες αλλαγές για το SGv2;;;;

Ή έχει ακόμα δρόμο το τεστάρισμα;

Όχι δεν θα δείτε ακόμα SGv2, για το κανονικό site δεν θα αλλάξει τίποτα με αυτή τη μετάβαση. Έχει ακόμα δρόμο μιας και δεν έχουν δωθεί καν τα έξτρα invites για να το δοκιμάσει περισσότερος κόσμος :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας που μετα απο ποοοοολλλλλλλυυυυυυ καιρο αγορασα bundle... ας δωκω...

signature.png

Ειναι και το Guns of Icarus αλλα δεν βγαινει jpeg. Οποτε παρτε το σαν σκετο λινκ

http://www.steamgifts.com/giveaway/3oPbH/guns-of-icarus-online-collectors-edition

signature.png

A επειδη με ενημερωνουν απο το control οτι το aerena λεει αν το ενεργοποιησεις δινει και 2ο κλειδι... Εγω που δεν το εχω ενεργοποιησει, αυτος που θα το παρει θα εχει 2 κλειδια απο την ενεργοποιηση του?

signature.png

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

A επειδη με ενημερωνουν απο το control οτι το aerena λεει αν το ενεργοποιησεις δινει και 2ο κλειδι... Εγω που δεν το εχω ενεργοποιησει, αυτος που θα το παρει θα εχει 2 κλειδια απο την ενεργοποιηση του?

Εκτός απροόπτου, θα έχει ένα το δικό του (στη βιβλιοθήκη) και ένα που μπορεί να το χαρίσει. Αν σε ενδιαφέρει οσοδήποτε το παιχνίδι, θα μπορούσες να το ενεργοποιήσεις ο ίδιος και να χαρίσεις το επιπλέον.

Απλά δεν είμαι 100% βέβαιος ότι όλα τα αντίγραφα έδιναν +1, οπότε θα χρειαστεί να το επιβεβαιώσεις ο ίδιος.

'στούμε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απροόπτου, θα έχει ένα το δικό του (στη βιβλιοθήκη) και ένα που μπορεί να το χαρίσει. Αν σε ενδιαφέρει οσοδήποτε το παιχνίδι, θα μπορούσες να το ενεργοποιήσεις ο ίδιος και να χαρίσεις το επιπλέον.

Απλά δεν είμαι 100% βέβαιος ότι όλα τα αντίγραφα έδιναν +1, οπότε θα χρειαστεί να το επιβεβαιώσεις ο ίδιος.

'στούμε! ;)

Έτσι γίνεται και είναι πολύ σπάνιο κωδικός να δίνει δωράκι στον Ατμό.

Επίσης,

signature.png

signature.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.