Jump to content


xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Παιδιά δεν μπορώ να βρώ κάποια τιμή η οποία να αξίζει για ομαδική. Νομίζω για μισό ευρώ πιο κάτω από τη κανονική τιμή που μπορεί να αγοράσει κανείς μόνος του δεν αξίζει να μπουμε στην διαδικασία.

 

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει στην αναζήτηση ίσως προχωρήσει πιο εύκολα το ζήτημα :)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τα πιστονια που πηρα απο pandawill και εχουν 2 διαφορες με τα προηγουμενα μου (παλι v2.1) και αυτα που κυκλοφορουν ευρεως..

 

Τα L/R markings δεν ειναι με το κλασικο πορτοκαλι χρωμα, αλλα ειναι αναγλυφα (embossed on the black rubber).

26636375_b.png

26636372_a.png

Επισης, κατι που δεν εχει υπαρξει μεχρι τωρα, ειναι το αναγλυφο logo στην πισω πλευρα των buds,

26636376_c.jpg

οπως φαινεται σ'αυτα

http://www.mi.com/en/crystalsilver/

 

Προκειται για νεα updated version ή για Indian Variant - Flipkart οπως αναφερεται εδω (

) ?

 

 

Υπαρχουν παιδια που εχουν αγορασει τους τελευταιους 2 μηνες και εχουν τις "αναγλυφες" version?

 

 

P.S.

Δεν ξερω αν ειναι σχετικο με τα συγκεκριμενα ακουστικα

αλλα οταν τα συνδεω στην Panasonic AS 640 μου (μονο εκει, αλλου οκ), ακουγεται ενα μικρο buzz στο αριστερο και μετα απο λιγο μου τσιμπαει συνεχεια το αυτι με μικρα shocks...

Δοκιμασα τα παλια μου αλλα λογω του οτι δεν ειναι fully functional (το jack χαλασε και δεν ακουγεται το δεξι), δε μπορω να βγαλω ετυμηγορια, δηλαδη αν φταινε τα pistonia γενικα, ή αν ειναι το καινουργιο μοντελο με τα αναγλυφα...

Δοκιμασα και τα ΜΗ1 που και αυτα εχουν (μερικως) μεταλλικο earbud, και εκει τιποτα..

Τι φταιει?

 

Μπορει να δοκιμασει καποιος τα πιστονια του στην TV του?

 

Ευχαριστω!

Έγινε επεξεργασία από simba88
Link to comment
Share on other sites

http://www.pandawill.com/original-xiaomi-new-version-inear-earphone-35mm-stereo-earphone-with-mic-control-talk-p93814.html

Τα silver 13.5$ και αν κάνετε αυτά που λέει στην σελίδα για να μαζέψετε λίγους πόντους παίρνετε και μία έκπτωση επιπλέον 1,1$ οπότε τελική τιμή βγαίνει στα 12,4$ ή περίπου 12 ευρώ :)

 

Edit: Λήγει σε λίγες ώρες ή λεπτά (δεν γνωρίζω) Ορίστε από μια αγορά που πέταξα εγώ http://prntscr.com/6xc5vz απλά είχα βάλει νόμισμα ευρώ αλλά χωρίς νόημα μιας και πάλι σε δολάρια πληρώνεις.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Παιζουν προσφορα στο tinydeal στα 6 ευρω. Απο το μαγαζι εχω ξαναπαραγγειλει χωρις προβλημα. Τωρα αν ειναι τα γνησια δεν ξερω.

Τα παρηγγειλα και βλεπουμε.

/www.tinydeal.com/-p-155715.html 

Link to comment
Share on other sites

Παιζουν προσφορα στο tinydeal στα 6 ευρω. Απο το μαγαζι εχω ξαναπαραγγειλει χωρις προβλημα. Τωρα αν ειναι τα γνησια δεν ξερω.

Τα παρηγγειλα και βλεπουμε.

/www.tinydeal.com/-p-155715.html 

404 Error

Link to comment
Share on other sites

Tα δικά μου v2 μετά από 11 μήνες δεν κάνουν πια καλή επαφή στο καρφί με αποτέλεσμα το ένα ακουστικό να σταματά να παίζει.

Κρίμα και με βόλευαν πολύ.

Έγινε επεξεργασία από Spyrus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.