Jump to content


xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Δεν έχω χρόνο αυτές τις μέρες. Από μεγάλη Πέμπτη βράδυ και μετά. Αν βιάζεστε μπορείτε να στείλετε ένα μειλ στα γνωστά κινέζικα μαγαζιά να ρωτήσετε για 10 ζευγάρια ενδεικτική τιμή. Αν δεν κάνουν τιμή μην το παλεύουμε άδικα.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τις μαμά rom δεν νομίζω να έχει πρόβλημα κανένα Android.

Με CM11 σε mi2s πχ που είναι περίεργο σε hands-free δεν παίζουν τα κουμπιά ούτε στα Pistons ούτε στα mh1.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Δεν έχω μπει στην διαδικασία να του περάσω cm, με την miui(official), είναι μια χαρά πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μπει στην διαδικασία να του περάσω cm, με την miui(official), είναι μια χαρά πάντως. :)

Και εγώ με την multylang miui είμαι, απλά επειδή δοκιμάστηκε πρόσφατα στο my phone και είδαμε ότι δεν δουλεύουν.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα όχι έχει και επιλογή χρώματος και η τιμή είναι μικρότερη από αυτή που πουλιούνται.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα όχι έχει και επιλογή χρώματος και η τιμή είναι μικρότερη από αυτή που πουλιούνται.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

το merimobiles δεν πουλαει ο,τι νανε.Μονο μαυρα εχει αν μπεις μεσα στην παραγγελια.Εχω παρει και αλλα πραγματα στο παρελθον απο εκει και δεν ειχα παραπονο.

Έγινε επεξεργασία από Aias
Link to comment
Share on other sites

το merimobiles δεν πουλαει ο,τι νανε.Μονο μαυρα εχει αν μπεις μεσα στην παραγγελια.Εχω παρει και αλλα πραγματα στο παρελθον απο εκει και δεν ειχα παραπονο.

Εγώ είπα για το αλιεξπρες. Προφανώς το μερι πουλάει αυθεντικά το έχω γράψει και στο άλλο νήμα.

Το αλιεξπρες τα πουλάει σε όλους τους χρωματισμούς.

Το Λίνκ δεν ανοίγει από το κινητό και τα ακουστικά είμαι χρυσά και μόνο εκτός από τα if.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά είδα μια θήκη για κινητό στο aliexpress και την ήθελα, βλέπω των seller μια χαρά ratings, την βάζω στο καλάθι και πατάω checkout, δεν είχε επιλογή για PayPal... Την βρίσκω αλλού, πάλι no PayPal. Δεν ξέρω αν γενικά δεν υπάρχει υποστήριξη για PayPal αλλά δεν παίζει να αγοράσω online που site που το λεν "alibaba" , πόσο μάλλον να βάλω κατευθείαν στοιχεία πιστωτικής και να πάρω κάτι όπως τα Pistons χωρίς να ξέρω αν είναι τα πραγματικά.

Συμβουλή, αντί να ψάχνετε τα site καταστημάτων, ψάξτε forums που συζητάνε για τα pistons και μάλιστα γράφουν από που τους κορόιδεψαν με μαϊμούδες και από που πήραν γνήσια.

Έχω δει να λένε για γνήσια και για πολίτες από ebay, aliexpress και από καταστήματα.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.