Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

"Rather than put money towards a large marketing budget, we are focusing on online marketing and community interaction. Rather than working with retail partners, we rely on selling the device online."

Revealed: the reason the OnePlus One is so cheap | News | TechRadar

κατά τ άλλα αναμένεται στα 299$ και κάτω από 350Ε στην Ευρώπη

κατά τα λεγόμενα του Peter Lau

Link to comment
Share on other sites

300+ χιλιάδες συμμετοχές για 150 προσκλήσεις, ούτε τσάμπα να τα δίνανε.

Οποιος σκέφτηκε την καμπάνια αυτή έπιασε τζακποτ. Τόση βαβουρα για να σου κάνουν την τιμή να σε αφήσουν να το αγορασεις.

Link to comment
Share on other sites

έβγαλαν συσκευή τουμπανο με λίγα σε σχέση με τον ανταγωνισμό, ειδικά vs κάτι apple, δεν ξέρω βέβαια στο after sale πως θα πάνε και στο bug fixing, από specs λουκούμι.

Link to comment
Share on other sites

Ε cm 11 φοράει το bug fixing και updates δεν θα είναι και τόσο θέμα, για hw support θα δείξει, λογικά στα πρότυπα της OPPO...

8 συμμετοχές αν έχεις από 1 account στα social media και στο forum τους, αν υποθέσουμε ότι όλοι όσοι συμμετείχαν έβαλαν σε όλα τα 300κ δεν είναι και τόσο εντυπωσιακό. Έχει 3 μέρες ακόμα μέχρι να λήξει, για να δούμε πόσες θα φτάσουν.

Προσωπικά το Facebook και το g+ για αυτή την δουλειά τα έχω, like για διαγωνισμούς

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν μου δίνει τίποτα απο το S4 ουσιαστικά, και κοστίζει όσο 2 Ονε+ :(

Ο λόγος που με ψήνει αυτό είναι πως είναι πολύ φθηνό, και λόγος να το δοκιμάσω. Κάτι που δεν μου έχουν δώσει οι νέες "ναυΑΡΧΙΔΕΣ" δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα νεο εδώ? Έχω ανάγκη να πετάξω λεφτά γιατί το έχω βαρεθεί το κινητό μου.

Προς το παρόν τα λεφτά που θα τα πετάξεις απο τις εργατοωρες που θα δουλεύεις για αυτούς και το marketing τους για να κερδίσεις ενα invite για να πετάξεις αλλά 300 ευρώ σύνολο θα σου κοστίσει πολλά περισσότερα. Κανονικά αν κερδίσεις invite θα έπρεπε να δίνουν 2 τζάμπα και μετοχές

Αν βγει ποτέ σε κανονική παραγωγή το ξανα συζητάμε.

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Να ναι, για αυτό ρωτάω. Έκανα register, μέχρι εκεί. Δεν θα τους παρακαλέσω να τους πληρώσω, απλά αρχίζω να σκέφτομαι μην είναι καμιά φούσκα στο τέλος.

Στα 200κάτι £ είναι δελεαστικό το θέμα είναι. *

* αν είναι υπαρκτό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δίνει τίποτα απο το S4 ουσιαστικά, και κοστίζει όσο 2 Ονε+ :(

Ο λόγος που με ψήνει αυτό είναι πως είναι πολύ φθηνό, και λόγος να το δοκιμάσω. Κάτι που δεν μου έχουν δώσει οι νέες "ναυΑΡΧΙΔΕΣ" δυστυχώς.

Άλλο λειτουργικό όμως. 550€ το βρίσκεις τώρα καινούριο (Ελλάδα). Λογικά θα πέσει σύντομα η τιμή κάτω από τα 500.

Είναι τούμπανο για windows phone. Αν σε φτάνει η τσέπη, give it a try.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.