Jump to content



Recommended Posts

@cgdθα σε προλάβω αναφέροντας ότι έχει γίνει αντιληπτή μία προτίμηση στο κανάλι που παραθέτεις σε σημείο να θεωρηθεί διαφήμιση. Θα σε παρακαλέσω λοιπόν να σταματήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάει παιδιά; Με την παρέα μου λέμε να το πάρουμε μιας και παρότι τα matchmaking προβλήματα κατά καήκαμε στις 2 beta

Μια χαρά είναι το matchmaking σε μένα.  Προς το παρόν δεν υπήρξε φορά που να μην βρήκε αγώνα.

 

 

@cgd προτίμηση στο κανάλι που παραθέτεις σε σημείο να θεωρηθεί διαφήμιση.

Δεν είναι σχετικά τα βίντεο με το θέμα;

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

@cgd,για τα matchmaking προβλήματα εκεί στις 24-26 Νοεμβρίου αναφέρομαι. Ελπίζω να φτιάχτηκαν τα όποια προβλήματα στη τελική έκδοση, καθώς και τα pistols τα οποία ήταν κάπως αδύναμα. 

Link to comment
Share on other sites

Mόλις πείρα το παιχνίδι και έχω την εξής ερώτηση .. Eάν το κάνω install στo Uplay  θα έχω όλα τα καλά τις Ubi όπως skin boost κτλ κτλ , στο είναι όλοι η φίλοι μου αλλα χάνω τα καλά τις Ubi.. και τι ακριβώς είναι αυτό που γράφει στο steam Απαιτείται λογαριασμός τρίτων: Uplay (Υποστηρίζει σύνδεση με λογαριασμό Steam)   

Μεγια μου  B)  B)

post-60219-0-39487200-1449149244_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από AstraLgr
Link to comment
Share on other sites

αγορασα το παιχνιδακι και φαινεται μια χαρα, εχω ενα θεματακι με τα γραφικα παντως, μου εμφανιζει μήνυμα ότι εχω μη υποστηριζομενο driver για την καρτα γραφικων και να προχωρησω σε update. εχω περασει και τους krimson αλλα παλι το ιδιο (καρτουλα msi r9 380 ). ξερετε κάτι; 

 

 

παντως στο bech που κάνει βγάζει περίπου 90 μιν -130,140 μαχ :) λιγο περίεργο μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σχετικά τα βίντεο με το θέμα;

Μετά από συζήτηση με την ομάδα διαχείρισης εφόσον ο λογαριασμός σου δεν χρησιμοποιείται αποκλειστικά (ή σχεδόν αποκλειστικά) για προώθηση του καναλιού σου, τότε επιτρέπεται. :)

Link to comment
Share on other sites

Τα βασικά από το reddit AMA με τους developers.
 
-Το πρώτο patch έρχεται μέσα Δεκεμβρίου, μετά θα έχει ανά μήνα.
 
-Είπαν ότι αυτήν την στιγμή το tickrate είναι 60Hz, με τον ρυθμό αναβάθμισης της τοποθεσίας του παίχτη να είναι 30Hz. Κάνουν δοκιμές για να τα πάνε όλα tickrate 60Hz.
 
-Βελτιώνουν τα: killcam, connect to the wrong data centers.
 
-Το Harvard map (Bartlett University) από την τελευταία πίστα στο single player θα μπει και αυτό στα online map με κάποιες αλλαγές.
 
-Θα υπάρξουν και άλλα game mode.
 
- Χρησιμοποιούν το FairFight anti-cheat, και είναι ευχαριστημένοι προς το παρόν με την απόδοσή του, από τα data που έχουν.
 
-Το κάποιες φορές καρτουνίστικο αίμα ήταν λόγο ενός bug και το διορθώνουν.
 
-Διαφορετικό χρώμα για τις στολές των ομάδων δεν είναι στα σχέδια τους να το κάνουν, αλλά κάνουν κάποιες διακριτικές αλλαγές για να βοηθήσουν την διαφοροποίηση μεταξύ ομάδων.

Έγινε επεξεργασία από cgd
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ανέβουν λίγο οι πωλήσεις του παιχνιδιού για να έχει και ζήλο η ομάδα ανάπτυξης ( όχι ότι τώρα δεν έχει βέβαια ), απλά λόγω του κακου matchmaking προβλήματος των 2 beta ο κόσμος ήταν λίγο επιφυλακτικός + κυκλοφόρησε κατά την άποψη μου σε δύσκολη περίοδο με Fallout 4 , Black ops 3 , SW Battlefront. 

 

Είναι πάντως κάτι νέο στο χώρο των FPS-military παιχνιδιών.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.