Jump to content



VGAs (280X Toxic, 7970 HIS) & PSU Gold


crmaris

Recommended Posts

2x Saphire Toxic 280x (η καλύτερη υλοποίηση της 280x) στα 220€ έκαστη.

Δουλεμένες περίπου για κανά τρίμηνο, στα κουτιά τους με όλα τα παρελκόμενα τους και φυσικά σε άριστη κατάσταση. Τις έχω αγοράσει καινούριες από ένα ιδιαίτερα αξιόπιστο μέλος ενός γειτονικού forum και η εγγύηση για ότι χρειαστεί θα γίνει μέσω αυτού (δε φέρω ευθύνη όμως για αν υπάρξουν τα όποια προβλήματα επικοινωνίας μεταξύ του μελλοντικού αγοραστή και του παραπάνω ατόμου, γιαυτό και τις δίνω σε αυτή την τιμή που είναι σκότωμα για τις συγκεκριμένες κάρτες).

HIS Radeon HD 7970 X Turbo 3 GB χωρίς εγγύηση, παρελκόμενα και κουτί αλλά σε άριστη κατάσταση στα 160.

Cooler Master Silent Pro Hybrid 1050 W 80 Plus Gold (fully modular) με ξεχωριστή ελεγκτή για fans καθώς και τον ανεμιστήρα του. Δουλεμένο για μερικούς μήνες μόνο στα 120€!!!

post-403-1416078528,0846_thumb.jpg

post-403-1416078530,5236_thumb.jpg

post-403-1416078530,619_thumb.jpg

post-403-1416078530,7825_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

επαρχία αλλά η τιμή περιλαμβάνει μεταφορικά αρκεί να γίνει κατάθεση του ποσού πρώτα.

Υπόψην η αγγελία έχει μπει και σε δίπλα forum και έχω ήδη δεχτεί 3 pms για τη συγκεκριμένη.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και για τις 2.

Απλά μια διευκρίνιση με τις εγγυήσεις θέλω δεν υπάρχουν αποδείξεις για πρέπει να γίνει διά μέσου του πρώτου προσώπου?

Κάτι καλύτερο στην τιμή μπορεί να γίνει?

Link to comment
Share on other sites

όχι δε μου έδωσε απόδειξη το παιδί αλλά είναι ιδιαίτερα έμπιστο άτομο αν κρίνω από το feedback του στο γειτονικό forum και τη συνεργασία που είχαμε.

Για τιν τιμή όχι κάτι καλύτερο δεν μπορώ να κάνω, είναι ήδη σκότωμα.

Link to comment
Share on other sites

Η 7970 ήρθε σε 'μένα.

Για τον Άρη τώρα, οι περισσότεροι τα ξέρετε, κλασικά: Αγενής, ασυνεπής και εν γένει αναξιόπιστος...

...not! :laughing: :flower:

Μια από τα ίδια k εδώ πέρα με τις 280x.....

Ευχαριστώ πάρα πολύ Αρη...

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια k εδώ πέρα με τις 280x.....

Ευχαριστώ πάρα πολύ Αρη...

Εγώ thanks :) Καλοδούλευτες οι καρτούλες!!

Οπότε όλα έφυγαν και μένει μόνο το PSU! Ας το πάμε στα 110€ για να την κάνει και αυτό σιγά σιγά :)

Υπόψη είναι αυτό εδώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.