Jump to content



Super PI 1M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

Εχω τρέξει spi @ 420ΗΤΤ αλλά με νερό ομως [αν και δεν παιζει ρολο μιας και ο Venice μου δεν ειχε Cold bug] . Βασική προϋπόθεση να ξεχειλώσεις τα Max Asunc - Readpreamable τα υπόλοιπα ειναι θέμα cold-bug και μνημών μιας και στα 420 ουτε ρευμα στο chipset δεν ειχα δώσει [αν θυμαμαι καλα. ]

Με 5.5 και 8 πάντως περνουσα spi32 στα 3.2g [355*9] οπότε αν εχεις 8 και 5.5 ισως και να εισαι στο οριο .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Aν ησουν 8-5.5 και πήγαινες --> 8-4 δλδ έσφιγγες :) 4ρι εμένα δεν μου επεξε ποτέ με bh πάντως δεν ξέρω με τον 200 ισως αλλά με το που έκοβα 180-166 κλπ freezarize.

εδιτ . Ρίξε 8 μουλτι βάλε 9-6 χτυπα ενα 400ρι ΗΤΤ να δεις και που εισαι οκ ., Και αφου σετάρεις το ΗΤΤ ξαναβάλε 9 μουτλι εχοντας σίγουρο πλεον οτι δεν σε κοβει το ΗΤΤ η οι μνήμες

Link to comment
Share on other sites

Up to Date but....

παρακαλούνται όσοι θέλουν να μπαίνουν στη λίστα

να ανεβάζουν φωτογραφίες στο σχετικο thread και να μην δίνουν εξωτερικά Link

που ενδεχομένως μελλοντικά δεν θα δουλευουν....

χώρο για ένα attachment για την εύρυθμη λειτουργία της λίστας τον έχουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Σήμερα, στις 22:17]

Up to Date but....

παρακαλούνται όσοι θέλουν να μπαίνουν στη λίστα

να ανεβάζουν φωτογραφίες στο σχετικο thread και να μην δίνουν εξωτερικά Link

που ενδεχομένως μελλοντικά δεν θα δουλευουν....

χώρο για ένα attachment για την εύρυθμη λειτουργία της λίστας τον έχουμε ;)

Νομίζω ότι τώρα που έχουμε το Super-Pi το καινούργιο που φαίνονται και οι μικροδιαφορές, καλά θα ήταν να μπει ο unseen δεύτερος και όχι τρίτος.......ΚΑΙ ο TASOS τέταρτος και όχι πέμπτος.......Μάλλον ρίξε μια ματιά σε όλα τα σκορ καλού κακού γιατί είδα κι άλλα..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Νομίζω ότι τώρα που έχουμε το Super-Pi το καινούργιο που φαίνονται και οι μικροδιαφορές, καλά θα ήταν να μπει ο unseen δεύτερος και όχι τρίτος.......ΚΑΙ ο TASOS τέταρτος και όχι πέμπτος.......Μάλλον ρίξε μια ματιά σε όλα τα σκορ καλού κακού γιατί είδα κι άλλα..... ;)

ετοιμος ειμουν να ποσταρω κατι τετοιο...

αλλα καλο ειναι πλεον ολοι να Postαρουν σε modPI

Link to comment
Share on other sites

Kαλό είναι να ξεχωρίσει το thread ή τέλος πάντων να μεταφερθούν σε ένα νέο όσα είναι με το mod και όσα δεν είναι αλλά είναι σε καλούς χρόνους να υπάρχουν και αυτά.

Δε μπορώ να βλέπω άλλο τα 45 sec με τον Bartonάκο μου...:p

Link to comment
Share on other sites

να είσαι πρωτος και να έχεις backup το κατανοώ αλλά να είσαι στη μέση και να το κρατάς ποιος ο λόγος???

επίσης,με καψονάρετε ρεμ@λια?

μμόλις γίνει Update θυμάστε τα σκορ?

άλλος για το βραδiνό update?

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε ακόμα δεν το ποσταρα και απάντησες...

Πώς φάινεται ο άνθρωπος που ξημερο-βραδιάζεται πάνω από τις λίστες...(δώσε καμια θέση ε? :p..τσαμπα γλίψιμο δεν λεει.... :p)

Ε απλά γιατί οπως το βλέπω στο τέλος θα βγώ εντελώς από την λίστα... :p

Κρίμα...το cpu δεν το πρόλαβα για 32μ...κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Χθες, στις 23:55]

Νομίζω ότι τώρα που έχουμε το Super-Pi το καινούργιο που φαίνονται και οι μικροδιαφορές, καλά θα ήταν να μπει ο unseen δεύτερος και όχι τρίτος.......ΚΑΙ ο TASOS τέταρτος και όχι πέμπτος.......Μάλλον ρίξε μια ματιά σε όλα τα σκορ καλού κακού γιατί είδα κι άλλα..... ;)

Συμφωνω και εγω.Εκτος του οτι ειναι πιο σωστο,θα εχει και πιο πολυ ενδιαφερον:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.