Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

Κύριοι (Intel-άδες) Νενική-κ(-θήκ)αμεν.........Δεν πειράζει όμως αφού ΕΣΤΩ και μετά από ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ μπήκαν μπροστά οι AMD-ήδες........Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά μας θα'ναι....... :D

Ε ας πάρουν κι αυτοί οι καημένοι κανα-δυο bench από τα 125, έτσι για το γαμώτο δηλαδή...... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

....Αρχηγέ το διάγγελμά σου μας γεμίζει ρίγη συγκίνησης......

....ο λαός της Intel θα προσπαθήσει να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων.....άλλωστε κατέχει ακόμα την πλειοψηφία ....των κορυφών....:happy2:

....όσο για αυτούς που αλλαξοπίστησαν και μετακόμισαν στο αντίπαλο στρατόπεδο ......κάποτε θα καταλάβουν ....το λάθος τους:wall:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η ικανοποίηση δεν έρχεται από 1-2 συστήματα AMD στην κορυφή, αλλά από το γεγονός ότι 25 από 30 μηχανάκια είναι AMD και ότι τα περισσότερα είναι με απλές ψύξεις, λίγο πιο κάτω από την παρέα με τους πάγους και τα prommie.

Το ότι 3 άτομα πλακώσανε τις μητρικές και τους επεξεργαστές με 507 και 404 και ξηρό πάγο, δεν λέει τίποτα στον μέσο αγοραστή. Λέει πολλά όμως το ότι τα υπόλοιπα 15-20 άτομα με "ζευγάρια" cpu/mobo των 300, αέρα (ή νεράκι) και ησυχία είναι εκεί, μερικά δευτερόλεπτα πίσω...

Link to comment
Share on other sites

LOL έχει πολύ πλάκα :hehe:, μπράβο για άλλη μια φορά στα παιδιά για το αποτέλεσμα :T:, θα προσπαθήσω και γω να περάσω δεύτερος πριν πάω στρατό, έτσι για το γαμότο (ειδικά τώρα που ξέρω ότι δε παίζει backup γνωρίζω επακριβώς το στόχο μου :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

εγω παντως δεν το κολλαω το κανιστρο... δολιοφθορα.. να μαθετε...

Nτροπη σου βρε ..............δειξε ανωτεροτητα

Κολλησε το ...............αλλα ασε μια τρυπουλα .......:devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.