Jump to content



Good Old Games (GOG.com) και GOG Galaxy


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

έχω κάποια κλειδάκια για games (για το gog.com) τα οποία κάθονται έτσι καιρό τώρα

οπότε όποιος τα θέλει είναι δικά του, τα παιχνίδια είναι τα

1. Frozen Synapse

2. Baldur's Gate: The Original Saga (έχει αντικατασταθεί με το Enhanced Edition στο site)

3. Baldur's Gate 2 Complete (έχει αντικατασταθεί με το Enhanced Edition στο site)

4. Icewind Dale Complete (έχει αντικατασταθεί με το Enhanced Edition στο site)

 

όχι pm μόνο post εδώ

θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, και κατά προτίμηση 1 game / άτομο

Έγινε επεξεργασία από eleozz
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Eye of the Beholder free sto GOG:

844bac20026bcb6faf3d308fe9ad38365b3df6d1
WWW.GOG.COM

Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back...

 

Επίσης εάν έχετε αλλού το Witcher 3 (πχ Steam) και συνδέσετε το λογαριασμό σας στο GOG μέσα στις επόμενες 5 μέρες, το παίρνετε και εκεί.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή μία προσφορά που βρήκα εδώ, το εγκατέστησα. Λέω, εδώ έβαλα τον launcher της Epic, γιατί όχι κι αυτόν... Είναι ωραία η ιδέα να έχεις μία πλήρη λίστα με παιχνίδια (και achievements από κάποια) από όλους τους game clients τελικά.

 

image.thumb.png.2f4315d94cdb8ffe1909cee1a91ec523.png

 

Μόνο PSN δεν έχω... :p

 

Σε παιχίδια του steam που το δοκίμασα κάνεις κάνεις εύκολα install και play, στα Origin/Uplay δεν ξέρω γιατί δεν έχω τον client, αλλά στο Epic Store δε φαίνεται να παίζει το install (απλά ανοίγει τον client), ενώ το play παίζει.

 

Έγιναν κανονικά import τα libraries, αλλά όχι τα achievements και οι hours played. Μάλλον πρέπει να μετράει μόνο όσα κάνεις μετά το launch από το Galaxy client. άκυρο τα έκανε sync αλλά ως totals όχι ανά platform

 

image.thumb.png.e7b8d09921240cc8d0c7c4f9e5d62a2b.png

Έγινε επεξεργασία από tragikos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 3 ώρες, το μέλος eleozz έγραψε:

έχεις pm

Ευχαριστώ, όπως φαίνεται τελικά το έχω☺️ (δεν ξέρω γιατί όταν τσέκαρα πριν μου το έδειχνε να το αγοράσω κανονικά)

 

Ο κωδικός είναι ακόμα εξαργυρώσιμος, μπορείς να το δώσεις σε κάποιον άλλο... Σορρυ!

Έγινε επεξεργασία από tragikos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.