Jump to content



e-shop ....μεντολες ...


Recommended Posts

Eπειδη το pc που θελω να φτιαξω εχω σκοπο να το παρω απο το e-shop λογω δοσεων με καρτα και με ψιλοφοβησατε μ αυτα που διαβαζω,υπαρχει κανενα αλλο μαγαζι τετοιου στυλ που να δεχεται πιστωτικη?

Link to comment
Share on other sites

UPDATE !

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΜΥΝΗΜΑ , ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΚΑΡΤΑ .

ΓΛΙΤΩΣΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ...

ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ . ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ .

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

UPDATE !

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΜΥΝΗΜΑ , ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΚΑΡΤΑ .

ΓΛΙΤΩΣΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ...

ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ . ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ .

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. :hehe:

χαίρομαι που στην αντικαταστεισανε με καινούρια αλλά κάτσε πρώτα να την παραλάβεις στα χέρια και να είναι όντος καινούρια και όχι απο κανένα ράφι με 10 κιλά σκόνη και το καλάι πατημένο όπως μου την είχαν στείλει εμένα τότε και μετά να χαμογελάς.

το πάθημα να γίνετε μάθημα άνοιγμα της συσκευασίας και οχι από εσένα αλλά από τον υπάλληλο και προς θεού τόσα άλλα μαγαζιά υπάρχουν εντός και εκτός Ελλάδας όχι ξανά από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE !

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΜΥΝΗΜΑ , ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΚΑΡΤΑ .

ΓΛΙΤΩΣΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ...

ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ . ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ .

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. :hehe:

Ας μην είχες ανοίξει θέμα εδώ και να δεις για πότε (δεν) θα στη αντικαθιστούσαν. ;)

JMO of course.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οι προθέσεις μου , δεν ήταν οι αγνότερες ... :baby:

αν εννοείς να πας και να τους τα βάλεις καπέλο έρχεσαι δεύτερος δεν καταλαβαίνουν από τέτοια η προβιά τους είναι 30 εκ στο πάχος πάντα κινείσαι με το νόμο όταν πρέπει και όπως πρέπει κι αυτό που έγινε εδώ μέσα μην νομίζεις ότι είναι λίγο όλα παρακολουθούνται να ξέρεις είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο

Link to comment
Share on other sites

UPDATE !

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΜΥΝΗΜΑ , ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΚΑΡΤΑ .

ΓΛΙΤΩΣΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ...

ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ . ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ .

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. :hehe:

Επίσης να κρατάς τα κουτιά τους για όσο καιρό ισχύει η εγγύηση.

:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Kατσε να δεις οτι σε λιγοτερο απο 30 μερες θα εχουμε thread μου χαλασε το 580gtx και μου δωσανε τσαμπα 880 gtx Maxwell. Ενα μπραβο στο eshop :hehe:

Γιατι ρε συ εισαι τοσο καθετος και καχύποπτος? Το αποκλειεις 100% οντως να συνεβει?

Εδω ο τυπος οπως ειπε πηγε οργανωμενος με δικηγορο, τους απειλουσε επι δυο βδομαδες με μυνησεις κτλ και τελος -συμφωνα παντα με τα λεγομενα του -ηταν απ τους καλους αιμμοδοτες τους...

Προσωπικα το βλεπω πιο καλοπροαιρετα γιατι πολυ απλα δε μπορω να φανταστω τι θα μπορούσε να κερδισει ειτε ο ιδιος ειτε το μαγαζι με εκεινο το θρεντ (η μου διαφευγει κατι? )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ διάβασα κατά καιρούς διάφορα ευτράπελα για το e-shop κυρίως, ποτέ δεν παραλαμβάνω στο σπίτι. Επί τόπου για να ελέγξω αν όλα είναι σφραγισμένα μέσα στα κουτιά τους. Όσες φορές πήρα από e-shop πράγματα (ή από αλλού), επί τόπου έλεγχος μπροστά στο ταμείο, ένα-ένα τα κουτιά. Μετά από την απομάκρυνση από το ταμείον ουδέν λάθος αναγνωρίζεται...

Υ/γ Ελπίζω να βγάλεις άκρη και να μη πάνε χαμένα 600€!

Eσυ καλα κανεις, αλλα και σφραγισμενο να ειναι δεν αποκλειετε μεσα να σου εχουνε καποιο προιον μεταχειρισμενο?, πως μπορεις να το διαπιστωσεις, αφου δεν σου επιτρεπουνε να ανοιξεις το κουτι, να ελεγξεις αναλυτικα το εμπορευμα?

Έγινε επεξεργασία από Cipioner
Link to comment
Share on other sites

1/8 παρέλαβα και έστησα ....

μισό μήνα μετά .....

η αντιμετώπιση από το e-shop .... σαν να μας έκαναν χάρη που μας την άλλαξαν ! ! ! ! !

και για την ιστορία ........ η πρώτη μητρική ... είχε κουμπωμένο το πλαστικό καλλυμμα του επεξεργαστή κάτω από το μεταλλικό καπάκι(λάθος για αυτό είχαν στραβώσει) , ενώ η 2η (ίδια) το είχε από πάνω...

....

καινούργια ήταν .... ναι ..... σίγουρα (όπως ''έλεγξε ο υπάλληλος από τον υπολογιστή του , αν ειχε παραδοθεί αλλού πριν ) !

τέρμα τα pc από το e-shop πλέον ...

απαράδεκτη συμπεριφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους λόγους που σταμάτησα εδώ και χρόνια το e-shop. Πας για RMA και σε κοιτάνε με μισό μάτι. Αν κάνουν το RMA κατεβάζουν και μούτρα. Θυμάμαι από το RMA ενός Innovator MP3 player πριν την μεγάλη ταλαιπωρία με τις θήκες της ACRYAN. Λες και είναι μέτοχοι οι υπάλληλοι και νιώθουν ότι με κάθε RMA τους κλέβουν το μισθό οι πελάτες μέσα από την τσέπη.

Καμιά μα καμιά σχέση με το e-shop όταν είχε ξεκινήσει το 2004 που οι άνθρωποι που το είχαν τότε προσέχαν τον πελάτη. Και για αυτό άλλωστε είχε εκτοξευθεί ως εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.