Jump to content


e-shop ....μεντολες ...


Recommended Posts

Υποβολή Παραγγελίας 04/10/14 13:13

Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας04/10/14 13:24

Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντωνσε εξέλιξη

εφοσον περασε το σταδιο ομαλοτητας ... XD

@@ "Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίαςσε εξέλιξη" είμαι εγώ ...

Link to comment
Share on other sites

Σε γειτονικό forum τα έχουν βγάλει ήδη στις αγγελίες μαζικά για 110 ευρώ το κομμάτι:slap: ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :tongue:

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Screenshot by Lightshot

να γίνει μία ομαδική ανακοίνωση σε φόρουμ ωστέ να μην πουλήσει πουθενά κι να τα ρουφίξει κανονικότατα γίνεται?

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

Screenshot by Lightshot

να γίνει μία ομαδική ανακοίνωση σε φόρουμ ωστέ να μην πουλήσει πουθενά κι να τα ρουφίξει κανονικότατα γίνεται?

Κάτσε πρώτα να δούμε θα τα δώσει το eshop ;

Link to comment
Share on other sites

τον κάνανε είδη Ban στο Iso... τον only_amd

επίσης στο Iso υπάρχουν πολλά λαμόγια με αρκετά accounts !

πέφτει αρκετό ban εκει πέρα (έχουν πάρει μαθήματα μάλλον από τον [MENTION=400]astrolabos[/MENTION])

ένα άλλο άτομο που μου είχε κάνει προσφορές για την 280x κλπ tma...k ban και αυτός

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Screenshot by Lightshot

να γίνει μία ομαδική ανακοίνωση σε φόρουμ ωστέ να μην πουλήσει πουθενά κι να τα ρουφίξει κανονικότατα γίνεται?

Γιατι πειραζει κανενα ο ανθρωπος ?

Απαγορευεται να κανεις αυτο που εκανε αυτος δηλ. να αγορασεις κατι πολυ φτηνα (τζαμπα στην περιπτωση του) και να το πουλησεις μετα ? Τα 110 ευρω που ζηταει ειναι πολυ καλη τιμη ,αν σκεφτεις οτι στο skroutz ξεκιναει απο 150

Αν ειναι απατεωνια τοτε ολοι που παραγγειλαμε με την τιμη αυτη ειμαστε απατεωνες

Αν και ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ακυρωθει σε ολους η παραγγελια αυτη ,δε ν νομιζω το eshop να θελει να χασει 100 ευρω περιπου απο καθε παραγγελια

Χωρις παρεξηγηση ,παντα φιλικα ,απλως ειδα οτι ολοι πεσανε να τον φανε

Link to comment
Share on other sites

τον κάνανε είδη Ban στο Iso... τον only_amd

επίσης στο Iso υπάρχουν πολλά λαμόγια με αρκετά accounts !

πέφτει αρκετό ban εκει πέρα (έχουν πάρει μαθήματα μάλλον από τον [MENTION=400]astrolabos[/MENTION])

ένα άλλο άτομο που μου είχε κάνει προσφορές για την 280x κλπ tma...k ban και αυτός

αυτό έβλεπα κι εγώ χθες, πουλάνε 1-2 προϊόντα μέσω 3-4 λογαριασμών.

Γιατι πειραζει κανενα ο ανθρωπος ?

Απαγορευεται να κανεις αυτο που εκανε αυτος δηλ. να αγορασεις κατι πολυ φτηνα (τζαμπα στην περιπτωση του) και να το πουλησεις μετα ? Τα 110 ευρω που ζηταει ειναι πολυ καλη τιμη ,αν σκεφτεις οτι στο skroutz ξεκιναει απο 150

Αν ειναι απατεωνια τοτε ολοι που παραγγειλαμε με την τιμη αυτη ειμαστε απατεωνες

Αν και ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ακυρωθει σε ολους η παραγγελια αυτη ,δε ν νομιζω το eshop να θελει να χασει 100 ευρω περιπου απο καθε παραγγελια

Χωρις παρεξηγηση ,παντα φιλικα ,απλως ειδα οτι ολοι πεσανε να τον φανε

Θα είχε πλάκα να δεις αν το eshop έλεγε τι απόθεμα έχει όπως το eworld. πχ. αν είχε 8 κομμάτια κι ο εν λόγω "κύριος" αγόραζε πρώτος κι όλοι οι υπόλοιποι κλαίγανε που δεν πήρανε ούτε ένα να δω τι θα έλεγες.

Επίσης σίγουρα το only_amd δεν ήταν ο βασικός λογαριασμός του.

Τέλος για να απαντήσω στο ερώτημα σου, αν εσύ δεν θεωρείς αισχροκέρδεια το να πουλάει κάποιος κάτι πάνω από +120% συγκριτικά με την τιμή αγοράς του πάω πάσο

Link to comment
Share on other sites

Απατεωνιά θεωρείται όταν κάνεις κάτι για το κέρδος ! Εδώ τα παιδιά παράγγειλαν θέλω να πιστεύω 1 ο καθένας για την πάρτι τους επισης καμιά φορά τέτοια λάθοι τα κάνουν και υπάλληλοι από μέσα και τα αγοράζουν μεταξύ τους!

Link to comment
Share on other sites

απατεωνια και λιθοβολισμα...

ακους εκει 8 κομματια , ΑΜΑ τα παρει , θα τα πουλησει ανετα ...

μιλαμε για ενα κερδος σχεδον 400ε για καποιον ετσι απλα ....

και να δειτε θα τα παρει τουτος τα 8 -10-15 , και οχι εμεις που εχουμε παραγγειλει μονο 1 για να κανουμε μια ευκαιριακη αναβαθμηση

Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινω να στειλει ενας απο εμας pm στον "αθωο εμπορα" για να κανονισει συναλλαγη χερι με χερι και μετα να παμε ολοι μαζι στον τοπο συνταντησης με ροπαλα σιδερογροθιες

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hd7l45fwRrE]Ta Tsakalia (1981) - Me Thymasai Re Pousti? - YouTube[/ame]

:D

Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινω να στειλει ενας απο εμας pm στον "αθωο εμπορα" για να κανονισει συναλλαγη χερι με χερι και μετα να παμε ολοι μαζι στον τοπο συνταντησης με ροπαλα σιδερογροθιες

:D

ε οχι , θα κανονισει καποιος πως και καλα θελει 5-6 κομματια ,

εκει θα παμε ολοι , θα μας δει , θα χεστει

θα του δωσουμε ενα πενηνταρικο ο καθενας και θα φυγουμε

να βγαλει και 10ε για τον κοπο του

Link to comment
Share on other sites

Επισεις να μποικοταρετε ολα τα μαγαζια με ρουχα γιατι παιζουν με 200% -5000% κερδος...

Προσωπικα δε βλεπω τι αμαρτημα εκανε ο τυπος εντος καπιταλιστικου περιβαλλοντος...

Μακαρι με το ιδιο σθενος να μποικοταρατε και τους μεγαλοκαρχαριες... θα ζουσαμε σε πολυ πιο ανθρωπινο κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Επισεις να μποικοταρετε ολα τα μαγαζια με ρουχα γιατι παιζουν με 200% -5000% κερδος...

Προσωπικα δε βλεπω τι αμαρτημα εκανε ο τυπος εντος καπιταλιστικου περιβαλλοντος...

Μακαρι με το ιδιο σθενος να μποικοταρατε και τους μεγαλοκαρχαριες... θα ζουσαμε σε πολυ πιο ανθρωπινο κοσμο

ρουχα με το κιλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30805]Nick74[/MENTION] Τα μαγαζιά έχουν άδεια πωλήσεως αγαθών και προϊόντων. Μπορούν να πουλάνε όσο θέλουν εάν δεν υπάρχει πλαφόν τιμών από το κράτος και είναι στην κρίση του αγοραστή εάν θα αγοράσει. Αυτός που πουλάει τα τροφοδοτικά πουλάει ''μαύρα'' με ότι αυτό συνεπάγεται

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30805]Nick74[/MENTION] Τα μαγαζιά έχουν άδεια πωλήσεως αγαθών και προϊόντων. Μπορούν να πουλάνε όσο θέλουν εάν δεν υπάρχει πλαφόν τιμών από το κράτος και είναι στην κρίση του αγοραστή εάν θα αγοράσει. Αυτός που πουλάει τα τροφοδοτικά πουλάει ''μαύρα'' με ότι αυτό συνεπάγεται

Καλα αυτη την απαντηση την περιμενα... αλλα αν αρχισουμε τις φιλοσοφικες συζητησεις θα ξεπερασει κατα πολυ το θεμα αυτης της σελιδας (και του οσων μπορω να γραψω απο το κινητο), απλα ας πουμε μου ειναι αδιαφορο αν ο ανθρωπος που μου πουλαει κατι φθηνα εκμεταλευτηκε ενα μικρο μπαγκ του καπιταλισμου.

Το μονο που θεωρω καπως ανηθηκο ειναι που εκμεταλευτηκε τις αγγελιες του φορουμ οι οποιες δεν ειναι γι αυτο το σκοπο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.