Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Θα πρέπει να τηρηθεί κάποιου είδους σειρά προτεραιότητας σε περίπτωση που τα άτομα ξεπεράσουν τα 16-17 ή να στήσουμε 2ο server σε άλλο μηχάνημα (αν υπάρχει) και να σπάσει το grid στα 2. Δε νομίζω να έχουμε τέτοιο θέμα αυτή τη φορά πάντως.

Μπορούμε να θεωρήσουμε σαν σειρά τις εγγραφές στο doodle (από την επόμενη φορά).

@liakjim μην ανησυχείς για το event. Το έχει αναλάβει άλλος, εμείς θα τρέξουμε κανονικά όπως είχαμε κανονίσει!

Link to comment
Share on other sites

edit:

Παρασκευή απόγευμα θα είμαι (αναπάντεχα) Χαλκίδα, δεν ξέρω αν θα προλάβω.

Άκυρο , 99% θα είμαι εδώ και συγγνώμη για το spamming. :tomato:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες έβαλα το server free join για προπόνηση (name: Greek Gathering). Θα μείνει σε αυτή την κατάσταση μέχρι πριν το booking στις 21:45. Το password για το βράδυ θα δωθεί μέσω teamspeak ή steam chat για όσους δεν το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μπήκε poll για την επόμενη εβδομάδα. Θα λειτουργήσει και ως πίνακας συμμετοχών, οπότε σπεύσατε!!!! Τι θα γίνει με τα επόμενα combos; Αν το πάμε αλφαβητικά από αυτούς που ήταν σήμερα, είναι η σειρά του air fathaaaa.

Αν μπει mod track, δεν έχω πρόβλημα αρκεί να είναι κάτι από Blackwood, Donington, Aosta, Gentrack1. Το καλύτερο όμως νομίζω πως είναι να μείνουμε σε Kunos tracks.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν χθες. Βέβαια έλειπε ο Κυριάκος

Νομίζω η ταύτιση αυτών των 2 ίσως είναι παραπάνω από προφανής... :sarcastic::p:tongue::sarcastic:

([MENTION=15353]liakjim[/MENTION] Ταύτιση μεταξύ των "Ωραία ήταν χθες" και "έλειπε ο Κυριάκος". Δεν με πιάνεις...)

Κι εγώ πέρασα πολύ καλά χτες, ήταν ένα ευχάριστο διάλειμα από την σοβαρότητα του league που τρέχω.

Αν και είχα την ταχύτητα, μου έλειπε η συνοχή (η 1 εβδομάδα practice που λέγαμε) και αυτό επέτρεψε στον Άκη, που αν και ελάχιστα πιο αργός ήταν πολύ πιο σταθερός, να βγεί μπροστά και στους 2 αγώνες.

Τον τιμώρησα όμως με αρκετά χτυπήματα!! :computer:

Αποτελέσματα (λείπουν μερικοί που βγήκαν γρήγορα)

attachment.php?attachmentid=64151&stc=1&d=1411201854

attachment.php?attachmentid=64152&stc=1&d=1411201854

ΥΓ. Θυμηθείτε στο poll βάζουμε τις μέρες που μπορούμε, όχι μόνο τις μέρες που θέλουμε!

post-13254-1416078810,9711_thumb.jpg

post-13254-1416078811,0867_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=33121]uodvrhw[/MENTION] σε πετυχαινω σε κατι server και μου ριχνεις κατι στουκες απο πισω συνεχεια ρε συ.Με εχεις πεθανει λεμε...........Δε ειμαι εγω το φρενο σου.To divebomb(κωστα καλα το λεω?) παει συννεφο στους αλλους players βλεπω.Πρεπει να κοντρολαρεις το οχημα καλυτερα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

καταρχας ντροπη σε οσους με εσυραν για 2 στροφες στο ring sprint μου χαλασατε τον οιστρο

δευτερον προτεινω(για να μην γινουμε ενα ματσο χαλια)να φτιαξουμε μια online database με πιστες της kunos και μερικες mod το ιδιο και τα αμαξια αλλα καθε φορα που θα τρεχουμε μια πιστα και αμαξι θα βγαινει απο την λιστα για 4 rounds για να εχουμε ενα rotation γιατι καλα τα gt3 αλλα υπαρχουν και αλλα πολλα θα γραφει ο καθενας την γνωμη του για την πιστα και το αμαξι και αναλογα την πλεοψηφια αναλογα θα πραττουμε (στο τελος φανταζομαι θα εχουμε ενα μεγαλο και καλο pool να διαλεγουμε για να μην βαρεθουμε ευκολα)

δευτερον καποιος με photoshop skill μηπως πρεπει να αρχισει να φτιαχνει skins τυπου gvr για τα αμαξια?(για τα Official τουλαχιστον)

τριτον setups ξερω οτι πολλοι δεν θα το κανουν αλλα μηπως πρεπει να τα κανουμε share?

τεταρτον youtube channel καλα αυτο οκ μερικοι μπορει να ντραπουν να δουν το ονομα τους τελευταιο κτλ κτλ οποτε δεν ξερω :p

/discuss

combos (μεχρι να βγουν οι ωρες)

mercedes sls @ monza

booking:

quali:

race:

gt3 @ mugello

booking:

quali:

race:

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
Link to comment
Share on other sites

Κώστα κανονικά ειναι αντίφαση . Θα ήταν ακόμα καλύτερα αν ήταν ΚΑΙ ο Κυριάκος . (γ@μημενος γραπτός λόγος )

εγω τι θα εκανα ρε jim το πολυ πολυ να πηγεναμε πλαι πλαι :p και τι εγινε στο τελος ενας απο τους δυο μας να εβγενε 3ος? Ειχες την ησυχια σου να απολαυσεις μια 3η θεση :) βεβαια μπορει εγω να ειμαουν πολυ πιο πισω,"η" εσυ, "η" και οι δυο, αναλογα την εξελιξη του αγωνα.....Ο [MENTION=21984]fatalara[/MENTION] στον προιγουμενο αγωνα λιιιιιιιιιγο ηθελε να με περασει και να μου κλεψει την θεση.Οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.