Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@sosnaΠαρεξήγησες αυτό που είπα,εννοώ οτι δεν θα χώνομαι τόσο πολύ,οχι το ανάποδο.

Θα προσέχω λίγο παραπάνω,γενικά θεωρώ οτι είμαι αρκετά επιθετικός οδηγός και προσπαθώ να το διορθώσω,αλλα πάνω στην ένταση λειτουργώ ενστικτωδώς. 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όλοι κάνετε :hehe: λάθη κ είναι λογικό.Το θέμα είναι στο να προσπαθούμε να βελτιωθούμε κ να κάνουμε διάλογο -όπως εδώ καλή ώρα-

 

Έτσι όπως το έγραψες όντως το παρεξήγησα.

 

Αυτό το πάνω στην ένταση που λειτουργείς ενστικτωδώς τι εννοείς ακριβώς οτι πέφτεις πάνω στους άλλους? :hehe::wub::amen: -σχόλιο χιουμοριστικό,τζιζ δεν παρεξηγούμε τζιζ-

 

πάντως για τα ίνσιντεντς καλή καρδιά να υπάρχει κ μαζί Ιάσουνας κ Αρκουδιάρης για να βλέπουν τα ριπλέι :hehe::wub:

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sosna έγραψε:

Αυτό το πάνω στην ένταση που λειτουργείς ενστικτωδώς τι εννοείς ακριβώς οτι πέφτεις πάνω στους άλλους? :wub::amen: -σχόλιο χιουμοριστικό,τζιζ δεν παρεξηγούμε τζιζ-

Oτι όταν βλέπω τρύπα μπαίνω. :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος PolomanGR έγραψε:

 

Η αλήθεια ειναι οτι είχε πέσει ησυχία,και ας είμαστε ειλικρινείς,όλους σας έχει λείψει! :-P 

 

Η αλήθεια είναι,οτι με παρόμοιο τρόπο συμπεριφέρομαι στα δικά μας cup,αν εχω φτάσει δίπλα στον άλλον πριν το φρενάρισμα,θα περιμένω να μου δώσει χώρο,που εδώ τον δίνουμε,και γιαυτο το έβαλα,μήπως θα πρέπει να αλλάξω συμπεριφορά.

Την επόμενη φορά, πλασαρίσου εκεί που σου δείχνω, για να μην αφήνεις περιθώρια απορίας για το ποιός φταίει...

Κια τη στροφή θα πάρεις με καλύτερη γωνία, και τον άλλο τον έχεις αδειάσει απο τη στροφή..

 

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlMHV4ZjR0YkdjenM/view?usp=sharing

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος geomar9 έγραψε:

παιδια καλησπερα .τρεχει καποιο πρωταθλημα που μπορουμε να παρουμε μερος?

Θα υπάρχει μετά τον Αύγουστο που όλα τα τιμόνια θα έχουν επιστρέψει απο τις διακοπές....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/7/2017 at 10:27 ΜΜ, το μέλος geomar9 έγραψε:

παιδια καλησπερα .τρεχει καποιο πρωταθλημα που μπορουμε να παρουμε μερος?

Θα πρότεινα μια συνδρομή στο racedepartment τώρα που είναι σε έκπτωση για κάθε ενδεχόμενο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ας ανοίξει ενα θέμα για τον σέρβερ και αν μπορεί κάποιος να ασχοληθεί και να αναλάβει να μαζέψει λεφτά και να κάνει τις πληρωμές.

Και εγω μέσα ειμαι για να τον συνεχίσουμε,αν και μαζεύει σκόνη τελευταία περιμένω απο σεπτέμβρη να μαζευτούμε σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα! Επέστρεψα από διακοπές - 5.100χλμ σε δύο εβδομάδες με μεγαλύτερο σε διάρκεια ταξίδι το 12άωρο Βουκουρέστι - Τρίκαλα! Νομίζω είμαι έτοιμος και για endurance αγώνες!:hehe:

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, GoMaR said:

Μπορεί κάποιος να αναλάβει ποστ , ταγκς κλπ,λογαριασμούς για να αρχίσουμε να μαζευόμαστε;

Θα ήταν πολύ ευχάριστο αν κάποιος μπορούσε να τα κάνει όλα αυτά :whistling:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.