Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Όσοι δεν είδατε αυτό τον αγώνα, απλά χάσατε! Απολαύστε μαγνητοσκοπημένο τον παρθενικό αγώνα της F1axion με αυτοκίνητα #GT3 στο Assetto Corsa!! Τεχνικά προβλήματα που αντιμετωπίσαμε στην έναρξη λύθηκαν και το θέαμα ήταν πραγματικά απίστευτο. Συγχαρητήρια σε όλο το grid για το υψηλό επίπεδο και το αστείρευτο θέαμα που προσέφεραν, αλλά και στους Thanos Κελεμπέκα και SpirosΜποζινάκη για την εξαιρετική κάλυψη του αγώνα!
#f1axiongt3 #assetocorsa #PaulRicard #GT3

https://www.twitch.tv/videos/219563959

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν είδατε αυτό τον αγώνα, απλά χάσατε! Απολαύστε μαγνητοσκοπημένο τον παρθενικό αγώνα της F1axion με αυτοκίνητα #GT3 στο Assetto Corsa!! Τεχνικά προβλήματα που αντιμετωπίσαμε στην έναρξη λύθηκαν και το θέαμα ήταν πραγματικά απίστευτο. Συγχαρητήρια σε όλο το grid για το υψηλό επίπεδο και το αστείρευτο θέαμα που προσέφεραν, αλλά και στους Thanos Κελεμπέκα και SpirosΜποζινάκη για την εξαιρετική κάλυψη του αγώνα!
#f1axiongt3 #assetocorsa #PaulRicard #GT3
https://www.twitch.tv/videos/219563959
Αποτελέσματα;

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογω τεχνικων προβληματων ιντερνετ αλλα και προσωπικων απουσιασα αρκετο καιρο ευελπιστω απο δευτερα να φτιαχτει το ιντερνετ... Πως παμε?  δεν βλεπω καποιο gathering ή το cup που λεγαμε για τελη Ιανουαρίου... 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν πάμε.Και εγω τώρα έχω εξεταστική και δεν ψήνομαι πολυ να κυνηγαω κόσμο.

Θα αφήσω το κόμπο αυτην την Κυριακή,θα κανω και event στο fb μπας και μαζευτουμε.

Και για την επόμενη βδομάδα βάλε εσυ @bill123.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή τρέχουν ήδη, δύο πρωταθλήματα gt3, τι άλλο να πούμε? Εντάξει, οι βασικοί 4-5 θα μπουν τη εκάστοτε Κυριακή, αλλά μόνο αυτό αρκεί?


Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, PolomanGR said:

Εγω ειχα πει παιδες πως δεν εχω ιντερνετ αυτη την στιγμη που μιλαμε το φτιαχνει ο τεχνικος... Δοκιμασα με hotspot αλλα δεν εμπαινε.  Μολις το φτιαξει θα βαλω για την κυριακη

Έγινε επεξεργασία από bill123
Link to comment
Share on other sites

Thanos Κελεμπέκας, Spiros Μποζινάκης και Lefteris Axiotis κάνουν ιδιαίτερα μαθήματα για να προφέρουν ορθά τις Γερμανικές μάρκες αυτοκινήτων και αυτό γιατί ΑΠΟΨΕ, θα μεταδόσουν ΖΩΝΤΑΝΑ τον 2ο αγώνα του συναρπαστικού πρωταθλήματος #GT3 στην πίστα Circuit de Barcelona-Catalunya!! 21:15 με ένα κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο:
www.twitch.tv/tmgaming05
#f1axiongt3 #assetocorsa #simracing #spanishagp 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν φτιαχνετε ενα ξεχωριστο θεμα για το F1axion? 

Δεν πηρα ποτε γραμμη οτι υπαρχει προταθλημα γιαυτον ακριβως τον λογο και αποτι λεει ο wargasm υπαρχουν δυο? Ποια ειναι αυτα?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.